Szkolenia

Chcesz zostać wirtualnym handlowcem?

Aby zostać profesjonalnym, wirtualnym handlowcem i handlować w Grupie, w Chmurze informacją, usługami, czy towarem skutecznie,

trzeba w odróżnieniu od tradycyjnego handlowania nieco bardziej się przygotować do tematu, nieco szerzej wyedukować a następnie zdobytą w procesie edukacji wiedzę, skutecznie zastosować aby skutecznie kupić lub skutecznie sprzedać, czyli skutecznie handlować w Grupie jako profesjonalny wirtualny handlowiec - więcej.

Zanim uzyskasz dostęp do szczegółowych zasobów wiedzy jak, zanim sprostasz wyzwaniu i zrozumiesz dlaczego tak, zanim sobie oraz innym w Grupie udowodnisz, że już wiesz, że już rozumiesz, dlatego już skutecznie korzystasz, w pierwszej kolejności przeprowadź procedurę wejścia w struktury Grupy zakupowo - sprzedażowej - wirtualnyhandlowiec24.pl - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje - więcej

- REJESTRACJA oraz szkolenie jest bezpłatne - wystarczy wypełnić prostej konstrukcji formularz rejestracyjny i czekać na dalsze instrukcje z Grupy.

Strefa szkoleń - demo.

Aby uczestniczyć w szkoleniach dot. Chmury tworzonej dla Grupy - wirtualnyhandlowiec24.pl, najpierw poznaj zasady dystrybucji procesu szkoleniowo - wdrożeniowego.


Każdy dzień tygodnia czy miesiąca wdrożenia odpowiada jednemu tematowi szkoleń. Dla przykładu:

Poniedziałek - szkolenie oznaczone nr. 1, Pokój Nr 1 odbywa się w pokoju szkoleń pod Nr. 1

W trakcie tego szkolenia szkolimy z zakresu Chmury Google - szkolimy w zakresie, czym jest jak implementować Chmurę Google z Chmurą - wirtualnyhandlowiec24.pl i jak ją wykorzystać w procesie wdrożenia wiedzy dla skutecznego handlowania w Grupie.

Przykład.

Temat szkolenia

Wstąp do naszej chmury

Szkolenie obejmuje tematykę wiedzy jak, dlaczego tak?

Zakresy tematyczne szkoleń, szczegóły dot. zakresu technik wykorzystywanych w trakcie szkoleń, materiały poglądowe, zestawy praktycznych ćwiczenia, itd, itp., otrzymasz gdy przystąpisz do procesu wdrożenia w trakcie szkolenia, ale tylko wówczas gdy do Grupy - wirtualnyhandlowiec24.pl dołączysz, dlatego w pierwszej kolejności przeprowadź procedurę wejścia w struktury Grupy...

Rejestruj Dane

W celu ich implementacji z Chmurą Grupy, przekazane Dane zostaną poddane weryfikacji.

Po zweryfikowaniu Danych, otrzymasz wgląd w strukturę szkoleń, otrzymasz też spersonalizowaną strukturę oraz opiekuna prowadzącego szkolenie.

Grafika szkoleń.

Jak ustawiliśmy grafikę szkoleń?

Szkolenia publiczne - zbiorowe w Grupie publicznej, są generowane w strukturze witryny www.wirtualnyhandlowiec24.pl automatycznie za pośrednictwem filmików - filmiki są dostępne w trybie publicznym - bezpłatnie. Otrzymasz je do wglądu w strukturze Chmury, gdy do Grupy dołączysz i gdy zostanie zaimplementowana indywidualna, spersonalizowana struktura szkoleniowo - wdrożeniowa na Twoim koncie, które dla Twoich działań w Grupie zostanie uruchomione i spersonalizowane.

Szkolenia płatne - indywidualne.

on-line w Chmurze.

Te szkolenia dot. również wdrożenia. Otrzymasz wiedzę za stosowną opłatą bez konieczności handlowania w Grupie.

Osoby które zadeklarują chęć współpracy w Grupie i do niej dołączą, otrzymają wiedzę nieodpłatnie pod szczególnym warunkiem - rozpoczną długofalową współpracę z Grupą jako Wirtualny Handlowiec i wspólnie w Grupie będą z Grupą handlować.

Szkolenie nr. 1 - pokój Nr. 1

Poniedziałek.

Zawsze w poniedziałek i zawsze od godz. 8:00 do godz. 10:00 szkolimy z zakresu ogólnej wiedzy o chmurze Google - Google Suite. Powtórka szkolenia zawsze w poniedziałek od godz. 22:00 do godz. 24:00. Miejsce szkoleń - aplikacja - Meet - znajdziesz ją w swoim środowisku, gdy się zarejestrujesz i otrzymasz spersonalizowany dostęp do własnej struktury. Aby uruchomić proces szkoleniowo - wdrożeniowy, gdy otrzymasz dostęp do struktury, wybierz z listy aplikację Meet, następnie właściwy pokój, uruchom, otwórz pokój, skopiuj link z zaproszeniem, wyślij e-mail na adres skrzynki poczt. uslugi@wirtualnyhandlowiec24.pl, ustal godz. szkoleń i zaproś do pokoju prelegenta.

Szkolenie nr. 2 - pokój Nr. 2

Wtorek.

Zawsze we wtorek i zawsze od godz. 8:00 do godz. 10:00.

Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00

Środowisko szkoleń - aplikacja - Meet, uruchom, otwórz pokój, skopiuj link z zaproszeniem, wyślij e-mail na adres skrzynki poczt. uslugi@wirtualnyhandlowiec24.pl, ustal godz. szkoleń i zaproś do pokoju prelegenta.

Tematem szkolenia jest wiedza jak działa Gmail.

Szkolenie nr. 3 - pokój Nr. 3

Środa

Zawsze w środę i zawsze od godz. 8:00 do godz. 10:00.

Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00

Środowisko szkoleń - aplikacja - Meet, uruchom, otwórz pokój, skopiuj link z zaproszeniem, wyślij e-mail na adres skrzynki poczt. uslugi@wirtualnyhandlowiec24.pl, ustal godz. szkoleń i zaproś do pokoju prelegenta.

Tematem szkolenia jest narzędzie wizualizacji działań w Chmurze Grupy - Witryny.

Szkolenie nr. 4 - pokój Nr. 4

Czwartek

Zawsze w czwartek od godz. 8:00 do godz. 10:00. Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00. Środowisko szkoleń - narzędzia - Excel.

Szkolenie nr. 5 - pokój Nr. 5

Piątek. Zawsze w piątek od godz. 8:00 do godz. 10:00. Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00 Środowisko szkoleń - narzędzia - Dokumenty.

Szkolenie nr. 6 - pokój Nr. 6

Sobota. Zawsze w sobotę od godz. 8:00 do godz. 10:00. Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00. Środowisko szkoleń - narzędzia - Mapy.

Szkolenie nr. 7 - pokój Nr. 7

Niedziela. Zawsze w niedzielę od godz. 8:00 do godz. 10:00. Powtórka od godz. 22:00 do godz. 24:00. Środowisko szkoleń - narzędzia - Kalendarz.

Terminarz szkoleń.

Terminarz ustawiony jest opcjonalnie i informuje o szkoleniach automatycznie na przydzielony w trakcie weryfikacji Danych adres skrzynki pocztowej. Otrzymasz kalendarium, gdy zarejestrujesz się w Bazie wiedzy Grupy i przejdziesz pozytywnie weryfikację.

Aby dołączyć...Rejestruj Dane.

Akcelerator wiedzy - kalendarium szkoleń.

Po zarejestrowaniu Danych w Bazie wiedzy Grupy otrzymasz indywidualny adres e-mail, który zostanie dołączony do bazy wiedzy Grupy w tej tablicy ogłoszeń - Rejestruj Dane.