Świadczymy usługi, których szukasz, bo ich potrzebujesz!!!

Usługi wirtualnyhandlowiec24.pl to nieodpłatne usługi świadczone 24h/dobę, 360 dni w roku. Świadczymy usługi firmom, które usług takich poszukują, bo ich potrzebują. Usługi są realizowane w 100% poprzez sieć Internet, wystarczy wypełnić formularz i czekać na odpowiedź z Grupy wirtualnych handlowców.

Charakter usług? Jak sama nazwa wskazuje "Wirtualny Handlowiec" to usługa, którą możemy zdefiniować w jednym zdaniu.

Kupujemy, sprzedajemy, My dla Ciebie handlujemy!!!

Jesteśmy Grupą wsparcia dla działów zakupów lub działów sprzedaży.

Czym różnią się od siebie Wirtualny Handlowiec jako usługa od tradycyjnego handlowca czyli pracownika zatrudnianego w firmie jako przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za sprzedaż lub jako osoba odpowiedzialna w firmie za zakupy.

Działania handlowców tradycyjnych i wirtualnych mają cechy wspólne.

1. Muszą być skuteczni.

2. Powinni być profesjonalnie przygotowani.

Niezależnie od Grupy czy to tradycyjny, czy wirtualny, każdy handlowiec aby był skuteczny musi być przygotowany do działania w sposób profesjonalny, Profesjonalny handlowiec to handlowiec skuteczny, kreatywny, musi mieć wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i odporność na stres, musi dobrze znać techniki docierania do źródła wiedzy kto jest decydentem, musi dobrze znać techniki pozyskiwania wiedzy, jak dotrzeć do decydenta, musi znać techniki negocjacji, a także odpowiednio zarządzać swoim czasem, musi posiadać cechy samokontroli oraz wrodzoną lub wyuczoną intuicję, na wysokim poziomie umiejętność samodyscypliny.

Każdy handlowiec, aby był skutecznym handlowcem musi być należycie wynagradzany.

W odróżnieniu od wirtualnego handlowca, tradycyjny handlowiec szybko się wypala. Im dłużej działa, tym mniej skutecznie działa. Jest dwudziestokrotnie droższy w rozwijaniu działu zakupu/sprzedaży od Wirtualnego Handlowca i dwa razy wolniejszy w procesie budowania struktur.

Dlatego warto zatrudniając tradycyjnego handlowca dodać mu siły i dodatkowo korzystać z usług wirtualnego.

Dlaczego tradycyjny handlowiec + wirtualny handlowiec?

"Wh" wspiera handlowców przynosząc ogromne oszczędności czasu.

Dlaczego tradycyjny handlowiec + wirtualny handlowiec?

"Wh" wspiera handlowców tradycyjnych przynosząc ogromne oszczędności gdy trzeba kupić.

Dlaczego tradycyjny handlowiec + wirtualny handlowiec?

"Wh" wspiera handlowców tradycyjnych przynosząc im Skalę dla efektu ich działania oraz siłę przekazu gdy potrzebują więcej sprzedać.

Dlaczego wirtualny handlowiec?

"Wh" skutecznie działa 24h/dobę, 360 dni w roku za darmo. Nigdy się nie wypala. Rozwija się wyjątkowo szybko, wymusza to na "Wirtualnych handlowcach" większą elastyczność i nieustanny rozwój rynku na którym operują. Praca nie ogranicza się do zakupu lub sprzedaży jednego czy kilku produktów, oferta "Wh" często się zmienia i ciągle powiększa, dlatego muszą posiadać szeroki zakres wiedzy na temat trendów w internecie. Muszą też sporo wiedzieć o poszczególnych branżach, asortymencie, nowościach, sezonowości oraz zasadach funkcjonowania rynku internetowego. "Wh" zna podstawy analityki internetowej i efektywnościowej, jest psychologiem sprzedawania, kupowania, potrafi przewidywać zachowanie rynku, zachowania konkurencji, potrafi wyprzedzać zachowania rynku, potrafi też skutecznie wyprzedzić konkurencję. Wirtualny Handlowiec łączy w sobie funkcje handlowca, specjalisty obsługi klienta, obsługi rynku zarówno zaopatrzenia jak i rynku zbytu, jest trenerem dla samego siebie, jest oddany w całości dla danego biznesu, jest zleceniobiorcą, który w trakcie wykonywanych zadań uczy swojego zleceniodawcę (innych handlowców w firmie), właściciela firmy, jak wykorzystywać cały arsenał wiedzy w postaci dostępnych internetowych narzędzi, a pracę z nimi przekładać na zyski.

Zapraszamy, skorzystaj z naszych usług lub zostań Wirtualnym Handlowcem, handluj z nami, z "Wh" - wypełnij Rejestrator Danych i czekaj aż się odezwiemy.