Świadczymy usługi, których szukasz, bo ich potrzebujesz!!!

Usługi wirtualnyhandlowiec24.pl (wh24.pl) to usługi świadczone 24h/dobę, 360 dni w roku. Świadczymy usługi firmom, które usług takich poszukują, bo ich potrzebują. Jakie to usługi? Jak sama nazwa wskazuje "Wirtualny Handlowiec", to usługa, którą możemy zdefiniować w jednym zdaniu.

Kupujemy, sprzedajemy, My poprostu za Ciebie handlujemy!!!

Czym różnią się od siebie Wirtualny Handlowiec jako usługa od tradycyjnego handlowca czyli pracownika zatrudnianego w firmie jako przedstawiciel handlowy lub manager zakupów.

Działania handlowców tradycyjnych i wirtualnych mają punkty wspólne.

Niezależnie od Grupy handlowców, profesjonalny handlowiec musi mieć wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i odporność na stres. Musi dobrze znać techniki negocjacji, a także odpowiednio zarządzać swoim czasem, musi posiadać cechy samokontroli oraz na wysokim poziomie umiejętność samodyscypliny.

W odróżnieniu od Wirtualnego Handlowca, tradycyjny handlowiec szybko się wypala. Im dłużej działa, tym mniej skutecznie działa. Jest dwudziestokrotnie droższy w rozwijaniu sprzedaży od Wirtualnego Handlowca i dwa razy wolniejszy.

Wspiera managerów zakupów przynosząc ogromne oszczędności.

Wirtualny Handlowiec skutecznie działa 24h/dobę, 360 dni w roku za darmo. Nigdy się nie wypala. Rozwija się wyjątkowo szybko, wymusza to na Wirtualnych Handlowcach większą elastyczność i nieustanny rozwój rynku na którym operują. Ich praca nie ogranicza się do zakupu lub sprzedaży jednego czy kilku produktów, oferta Wirtualnych Handlowców często się zmienia i ciągle powiększa, dlatego muszą posiadać szeroki zakres wiedzy na temat trendów w internecie. Muszą też sporo wiedzieć o poszczególnych branżach, asortymencie, nowościach, sezonowości oraz zasadach funkcjonowania rynku internetowego. Wirtualny Handlowiec zna podstawy analityki internetowej i efektywnościowej, jest psychologiem sprzedawania, kupowania, potrafi przewidywać zachowanie rynku, zachowania konkurencji, potrafi wyprzedzać zachowania rynku, potrafi też skutecznie wyprzedzić konkurencję. Wirtualny Handlowiec łączy w sobie funkcje handlowca, specjalisty obsługi klienta, obsługi rynku zarówno zaopatrzenia jak i rynku zbytu, jest trenerem dla samego siebie, jest oddany w całości dla danego biznesu, jest zleceniobiorcą, który w trakcie wykonywanych zadań uczy swojego zleceniodawcę (innych handlowców w firmie), Właściciela firmy, etc, itp, jak wykorzystywać cały arsenał wiedzy w postaci dostępnych internetowych narzędzi, a pracę z nimi przekładać na zyski.

Zapraszamy, skorzystaj z naszych usług lub zostań Wirtualnym Handlowcem, handluj z nami, z wirtualnymi handlowcami - wypełnij Rejestrator Danych i czekaj aż się odezwiemy.