Wirtualny Handlowiec

Kim a raczej czym jest Wirtualny Handlowiec? Wirtualny handlowiec to internetowy bot (robot), który odpowiednio zaprojektowany, właściwie zarządzany, odpowiednio ustawiony organizacyjnie, generuje ruch, tworzy ruch, układa, organizuje rynek, "kupuje i sprzedaje" towary, usługi oraz zdobywa i przekazuje informację za Ciebie, dla Ciebie, dla Grupy w Grupie 24h/dobę, 360 dni w roku - więcej.

Zarządzają Botami grupy Osób, przeszkolonych, wdrożonych, zwanych w Grupie i reprezentujących Wirtualnych Handlowców.

Zapisz się do Bazy wiedzy tego bota a sprawdzisz, jak funkcjonuje w rynku budowanym i wykorzystywanym w Grupie przez Grupę - wirtualnyhandlowiec24.pl. Uwaga zastrzegamy sobie jako Grupa prawo do odmowy udzielania szczegółowych informacji, gdy dot. obranej strategii oraz gdy ujawniają cel tej strategii.

Wiesz już kim jest wirtualnyhandlowiec24.pl, teraz przeczytaj kim są Ci co zarządzają - Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl?

Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl, to Grupa osób zarządzająca i ściśle współpracująca ze sobą w zakresie tworzenia, projektowania np. rynku.

Tworząc rynek budujemy strukturę pod kątem potrzeb i działań Grupy przy współpracy z internetowymi botami.

Co oferujemy jako Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl?

Oferujemy wiedzę jak? Oferujemy wiedzę dlaczego tak? Oferujemy strategię wypracowaną na podstawie lat doświadczeń we współpracy w Grupie. Oferujemy szybkość w reakcji na potrzeby, na wymagania chwili, oferujemy bezpieczną i efektywną współpracę w zakresie:

- zakupów towarów, usług, informacji, wspomagamy proces wymiany informacji.

Oferujemy ODBIORCOM usług skuteczność i dynamikę wzrostu obrotów w zakresie efektywnej sprzedaży.

Oferujemy niski koszt realizacji celu, wysoki współczynnik zadowolenia z efektów działania Grupy, niski współczynnik poniesionych kosztów, 100% satysfakcji ze współpracy.

Dlaczego My, dlaczego wirtualnyhandlowiec24.pl, dlaczego jako Grupa, dlaczego w Grupie?

Kiedy chcesz zaoferować, zaprezentować a nawet gdy potrzebujesz wielokrotnie sprzedać informację, usługę czy produkt podobny do innych lub nawet ten sam, możesz mieć jedynie nadzieję, że uda Ci się być bardziej przekonującym od konkurencji w przedstawieniu zalet prezentowanej lub sprzedawanej informacji, usługi, czy produktu...

Zatem stawiamy przed Tobą to trudne dziś zadanie - kup i sprzedaj na odległość!!!

Czy potrafisz kupić na odległość a następnie sprzedać nie wychodząc z biura?

Jak sprzedaje konkurencja (liczne spotkania, rozmowy twarzą w twarz, - czyli długo i drogo), a może warto a raczej może należy skorzystać z naszej wiedzy i zaprojektowanej przez Grupę strategii aby uruchomić własną, skuteczną kampanię, kupowania, sprzedawania, handlowania na odległość - czyli taką strategię handlowania "z fotelika na poddaszu" za pośrednictwem zaprojektowanego bota internetowego, że nie tylko kupisz taniej, więcej sprzedaż, skuteczniej pohandlujesz.

Zobacz jak handluje Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl w Grupie, wykorzystując Boty internetowe?

Krzysztof Klee - więcej

Andrzej Popiel - więcej