Grupa

zakupowo - sprzedażowa

wirtualnyhandlowiec24.pl,

to Grupa podmiotów na co dzień kupujących i sprzedających, handlujących w obrocie towarowym w ilości hurtowej poprzez sieć Internet.

Jesteśmy Grupą wsparcia dla działów zakupów oraz dla działów sprzedaży.

Wspieramy na co dzień Twoje potrzeby popytowe jak i podażowe.


Handluj z nami pasjonatami handlowania na odległość w Grupie.

Dlaczego w Grupie?

W Grupie łatwiej jest handlować.

Jesteś handlowcem w firmie?

Jesteś handlowcem w firmie, masz wszystko poukładane ale nie do końca zarabiasz tyle ile potrzebujesz, chcesz skorzystać z naszej propozycji współpracy w/g zasad "After Work"- praca po pracy, zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś wolnym strzelcem?

Jesteś wolnym strzelcem, handlującym, handlujesz w pojedynkę, jednak biznes kuleje a Ty masz ochotę zarabiać zdecydowanie więcej zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem?

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem, chcesz go lepiej wykorzystać, chcesz na współpracy z nami więcej zarobić - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo?

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo, co raz bardziej odczuwasz trudy jednoosobowej działalności handlowej - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata?

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata, masz ochotę sprawdzić jak handlujemy, chcesz na handlowaniu z nami zarabiać progresywnie, czyli co miesiąc co raz więcej i tak do emerytury - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Gdy przyjmiesz zaproszenie, gdy się zarejestrujesz, otrzymasz do wyboru pakiety współpracy dopasowane do wymagań zarówno początkującego, mniej doświadczonego ale już handlującego oraz doświadczonego od lat praktykującego sprzedawcy, dostawcy, odbiorcy, przedsiębiorcy - handlowca, wirtualnego handlowca - więcej.