Handluj z nami pasjonatami handlowania na odległość w Grupie.

Prowadzisz własną firmę handlową, co raz bardziej odczuwasz trudy jednoosobowej działalności handlowej - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś handlowcem w firmie, masz wszystko poukładane ale nie do końca zarabiasz tyle ile potrzebujesz - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś wolnym strzelcem handlującym w pojedynkę, biznes kuleje a Ty masz ochotę zarobić zdecydowanie więcej zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem, chcesz go wykorzystać chcesz na współpracy z nami zarobić - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata, masz ochotę sprawdzić jak handlujemy, chcesz na handlowaniu z nami zarabiać progresywnie, czyli co miesiąc co raz więcej i tak do emerytury - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Gdy przyjmiesz zaproszenie, gdy się zarejestrujesz, otrzymasz do wyboru pakiety współpracy dopasowane do wymagań zarówno początkującego, mniej doświadczonego ale już handlującego oraz doświadczonego od lat praktykującego sprzedawcy, dostawcy, odbiorcy, przedsiębiorcy - handlowca, wirtualnego handlowca - więcej.