Jesteśmy nie widoczni bo wirtualni.

Dlaczego jesteśmy wirtualni?

Jesteśmy wirtualni bo chcemy być skuteczni.

Dlaczego Wirtualny handlowiec?

Wirtualny handlowiec to prosta usługa,

Polega na zlecaniu kupna lub zlecaniu sprzedaży towarów, usług lub informacji przez jednostkę działającą w Grupie.

Przykład praktyczny jak działamy w Grupie?

Jednostka organizacyjna, prowadząca jednoosbowo działalność gospodarczą, handlową aby mogła realizować cel swojej działalności (zakupić w celu dalszej odsprzedaży) musi kupić, aby sprzedać. Sprzeda skutecznie, gdy tanio kupi. Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl rozwiązuje problem zakupu w niskiej cenie.

- wchodzący na rynek producent obuwia roboczego szuka rynków zbytu, aby sprzedał swoją produkcję musi zbudować kanał dystrybucyjny - czyli rynek, Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl rozwiązuje problem rozbudowy rynku zbytu, przy okazji oferuje rynek zaopatrzenia, zaopatruje producenta w niezbędniki zakupione w Grupie taniej.

Jako partner handlowy wirtualny handlowiec nie chodzi na zwolnienia lekarskie, nie narzeka, nie próżnuje tylko ciężko przez 24h/dobę, 360 dni w roku dla swoich zleceniodawców skutecznie handluje.

Komu dedykujemy usługę oraz jakie Wirtualny handlowiec generuje procesy?

Z usług mogą korzystać wszystkie podmioty, które aby funkcjonować muszą kupić lub sprzedać. Zapraszamy DOSTAWCÓW, importerów, producentów oraz ODBIORCÓW, hurtownie, Sklepy, Odbiorców końcowych, firmy na co dzień borykające się z problemami zaopatrzenia lub zbytu

Wirtualny handlowiec tworzy rynek.

Gdy jesteś DOSTAWCĄ i chcesz sprzedać, tworzy rynek ODBIORCÓW.

Gdy jesteś ODBIORCĄ i chcesz kupić, tworzy rynek DOSTAWCÓW.

Jakie zlecenia przyjmuje wirtualnyhandlowiec24.pl?

W ramach świadczenia usług on-line, Wirtualny handlowiec przyjmie każde zlecenie, które pozwoli w imieniu zleceniodawcy kupić lub w jego imieniu sprzedać towar, usługę czy informację.

Co oferuje?

Po przez swoje działania Wirtualny handlowiec oferuje wiedzę.

tworzy tę wiedzę dla Ciebie, następnie Wykorzystuje zdobytą wiedzę pod kątem potrzeb swojego zleceniodawcy i albo w jego imieniu kupuje albo za jego wiedzą sprzedaje.

dodatkowo wirtualny handlowiec Tworzy Grupy wsparcia. Są to Grupy zakupowo - sprzedażowe, które wspierając procesy kupna lub sprzedaży sprawiają, że wirtualny handlowiec jest w swojej działalności wyjątkowo skutecznym handlowcem, gdy chcesz z nim lub za jego pośrednictwem kupić lub za jego pośrednictwem sprzedać.

Jak rozpocząć współpracę z /W.H./?

Aby skutecznie do Grupy dołączyć i handlować w Grupie Wirtualnych handlowców poprzez Grupy zakupowe lub Grupy sprzedażowe, wystarczy dopisać Dane do Bazy wiedzy Grupy danego wirtualnego handlowca i czekać na jego odpowiedź.

co dalej po zarejestrowaniu Danych?

Gdy wirtualny handlowiec Dane odbierze i je przeanalizuje, zdecyduje czy wspomoże proces kupna lub sprzedaży, tym samym podeśle ankietę potrzeb - przyjmie tym samym zlecenie.

Zlecenie przyjmuje nieodpłatnie, gdyż zadaniem wirtualnego handlowca jest kupić a następnie sprzedać, czyli wirtualny handlowiec zarabia tylko wówczas gdy kupi i sprzeda.

zapraszamy!!!

Wejście do Grupy jest bezpłatne i niezobowiązujące.

W trakcie rejestracji należy ustalić własną pozycję w Grupie na zasadzie, chcę do Grupy dołączyć jako podmiot zlecający, czyli dopisujemy Dane jako podmiot dostarczający wiedzę - DOSTAWCA lub jako podmiot odbierający wiedzę - ODBIORCA, możemy też dołączyć do Grupy jako przyjmujący zlecenia, czyli rejestrujemy się wówczas (Osoby współpracujące) jako Wirtualny Handlowiec.

Wymagania.

wypełnij formularz starannie.

To naszej Grupy gorąca i jedyna prośba

Baza wiedzy dla Grupy

Strefa dziań Wirtualnych handlowców -

jak to działa?

Jak to działa gdy jesteś DOSTAWCĄ?

W jednym zdaniu - wrzucasz produkt do naszego wirtualnego magazynu a My szukamy ODBIORCY, gdy go znajdziemy zachęcimy do zakupu, gdy zamówi, otrzymasz raport a w nim, kto zamawia, co zamawia, kto pośredniczy w transakcji, na jakich warunkach przeprowadzana jest transakcja, kto płaci i na jakich warunkach płaci.

Jak to działa gdy jesteś ODBIORCĄ - zapisujesz się do Grupy zakupowej i korzystasz z jej siły zakupu, gdy Grupa zakupi partię danego towaru i umieści towar w zasobach wirtualnych magazynów otrzymasz wiedzę, na jakich zasadach, ile i po ile Grupa sprzedaje dostępny wirtualnie towar.

Jak to działa gdy jesteś WIRTUALNYM HANDLOWCEM?

W jednym zdaniu - otrzymujesz dostęp i szukasz ODBIORCÓW. Gdy znajdziesz przeprowadzasz transakcję.


WPADNIJ POHANDLOWAĆ kryzys musi pofolgować - więcej informacji dowiesz się o naszej działalności gdy dołączysz do Grupy.