Grupa

zakupowo - sprzedażowa

wirtualnyhandlowiec24.pl

Zapraszamy do współpracy. Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl to Grupa podmiotów na co dzień kupujących i sprzedających, handlujących w obrocie towarowym w ilości hurtowej poprzez sieć Internet w Grupie i w Chmurze. Handlujemy niezbędnikami. W codziennej działalności wykorzystujemy Chmurę dedykowaną przez firmę Google - Worksplace - G Suite.Jesteśmy Grupą wsparcia dla działów zakupów oraz dla działów sprzedaży - świadczymy usługi Kup/Sprzedaj.Wspieramy na co dzień potrzeby popytowe jak i potrzeby podażowe tych podmiotów, które do naszej Grupy dołączą, dodatkowo w ramach tej współpracy tworzymy grupy biznesowego wsparcia skierowane do jednoosobowych firm handlowych, handlujących lub chcących handlować poprzez sieć Internet z wykorzystaniem Google/Chmury.
Świadczymy usługi. Wprowadzimy każdą firmę w Chmurę. Nadamy silnego impulsu dla każdego wspólnego biznesu w tej Chmurze.
Aby do nas dołączyć - wystarczy się zarejestrować - więcej

Chcesz do nas dołączyć?

Poszukujesz, oferujesz - składaj

Poznaj szczegóły kim jesteśmy?

Dołącz gdy chcesz kupić

Przyłącz się gdy chcesz sprzedać

Buduj z nami spersonalizowany

Pozostaw do siebie

Handluj z nami pasjonatami handlowania na odległość w Grupie.

Dlaczego handlujemy w Grupie


W Grupie łatwiej jest handlować. w Grupie kupisz taniej, z Grupą sprzedaż szybciej, W Grupie sprzedaż więcej i bezpieczniej.


Jesteś handlowcem w firmie, szukasz źródeł zaopatrzenia lub poszukujesz kanałów zbytu - rozwiń pole tekstu i przeczytaj.

Jesteś handlowcem w firmie, masz nadmiar pracy, obowiązków, tracisz czas na sprawy, które nie do końca pozwalają na efektywne działania, mimo to chcesz mieć wszystko poukładane - zapraszamy, skorzystaj z naszej propozycji współpracy - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś handlowcem w firmie, szukasz dodatkowych źródeł zarobkowania, poszukujesz kanałów progresywnego dochodu - rozwiń pole tekstu i przeczytaj.

Jesteś handlowcem w firmie, masz wszystko poukładane ale nie do końca zarabiasz tyle ile potrzebujesz, chcesz pozostać w firmie i skorzystać z naszej propozycji współpracy w/g zasad "After Work"- praca po pracy, zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś wolnym strzelcem?

Jesteś wolnym strzelcem, handlującym, handlujesz w pojedynkę, jednak biznes kuleje a Ty masz ochotę zarabiać zdecydowanie więcej zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem?

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem, chcesz go lepiej wykorzystać, chcesz na współpracy z nami więcej zarobić - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo?

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo, co raz bardziej odczuwasz trudy jednoosobowej działalności handlowej - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata?

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata, masz ochotę sprawdzić jak handlujemy, chcesz na handlowaniu z nami zarabiać progresywnie, czyli co miesiąc co raz więcej i tak do emerytury - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Gdy przyjmiesz zaproszenie,

gdy się zarejestrujesz, otrzymasz do wyboru pakiety współpracy dopasowane do wymagań zarówno początkującego, mniej doświadczonego ale już handlującego oraz doświadczonego od lat praktykującego sprzedawcy, dostawcy, odbiorcy, przedsiębiorcy - handlowca, wirtualnego handlowca - więcej.