Temat na dziś - więcej.

GRUPA FOLIA STRETCH - CENTRALNY MAGAZYN

Dziś handlujemy w Grupie folia. w Grupie handlujemy folią stretch - Jeśli i Ty handlujesz folią stretch, zapraszamY dołącz do nas teraz!!!

Uwaga - Grupa - Folia w strukturze Grupy - wirtualnyhandlowiec24.pl jest Grupą spersonalizowaną, czyli zamkniętą, dostępną jedynie dla już handlujących w tej Grupie.

Aby w Grupie - Folia handlować wspólnie z nami folią stretch skutecznie, prosimy nowych DOSTAWCÓW i nowych ODBIORCÓW aby w pierwszej kolejności dołączyli do Grupy - Folia, czyli aby zaprezentowali się Grupie (zarejestrowali Dane) - więcej.

Zarządzający Grupą - Folia.

Odpowiedzialni za sprzedaż

Krzysztof Klee - więcej

Barnaba Stawowski - więcej

Marta Stawowska - więcej

Odpowiedzialni za zakupy dla Grupy -

Andrzej Popiel zakupy@wirtualnyhandlowiec24.pl

Grupa DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW - więcej

Magazyny - więcej


Temat na jutro:

Jutro zaczynamy handlować papierem xero - dołączysz?

Więcej informacji w Grupie - Papier xero znajdziesz - tu

+/-

Zastanów się, co byłoby historycznie lepszym rozwiązaniem dla wspólnych działań handlowych w Grupie?


Handlowanie poprzez ssanie w rynek, czy handlowanie poprzez pchanie w rynek? Która z wymienionych technik w zdobywaniu rynku jest skuteczniejsza? Kiedy ssamy w rynek a kiedy w rynek pchamy. W jakich przypadkach warto pchać towar w rynek a w jakich przypadkach warto stosować zasadę ssania z rynku towar? Na tak postawione pytania odpowiadamy w praktyce - więcej

Temat na pojutrze...

Po jutrze zamierzamy handlować w Grupie - Art. biurowe. W Grupie rozpoczynamy handlowanie art. z Grupy - TONERY - więcej.

Czy wiesz, co i jak winniśmy dostarczać swoim ODBIORCOM, by zasłużenie dużo i stale chcieli u nas lub za naszym pośrednictwem kupić?

Jak przeorganizować nasze działania w relacjach z DOSTAWCĄ i ODBIORCĄ, aby osiągnąć nie tylko oczekiwany wynik, czyli skutecznie kupić a następnie szybko sprzedać ale też przekuć działania w sukces, który wielokrotnie powtarzany, czyli wielokrotny zakup i wielokrotna sprzedaż tego samego produktu tej samej Grupie docelowej przyniesie Tobie i Grupie wymierne korzyści - więcej

Temat na kolejny tydzień:

Kiedy trafiamy w temat potrzeb ODBIORCY, jesteśmy nagradzani zleceniami kupna.

Gdy w temat nie trafiamy, jesteśmy totalnie ignorowani.

Kiedy nie możemy sprzedać? Nie sprzedajemy wówczas gdy? - więcej

Temat na kolejny miesiąc:

Sukces w handlowaniu to wynik pracy csej Grupy, przyjętej przez Grupę strategii, przeznaczonego pod kątem potrzeb czasu i pieniędzy.


Sama wiedza i dopracowane w szczegółach strategie, bez poświęcenia im pracy, czasu i pieniędzy nie oddadzą efektu w postaci skali - więcej

Temat na ten rok - 2018

Szukamy tematów - więcej