Dziś pytanie, dziś odpowiedź

Zadajesz sobie pytanie, jak to jest, że niemal 99% potencjalnych ODBIORCÓW, poinformowanych przez Ciebie "Kup u mnie teraz" nie kupuje - dlaczego???

Czy wiesz, że decyzja Twoich potencjalnych ODBIORCÓW o zakupie u Ciebie podejmowana jest impulsem chwili potrzeb i ma swoje źródło w podświadomości, że właściwy impuls wystarczy aby ODBIORCA kupił właśnie u Ciebie.

Czy już wiesz co jest „zachętą” doprowadzającą ODBIORCĘ do decyzji "Kupuję u ciebie teraz"?

Jakie czynniki stymulują wzrost popytu u ODBIORCY?

Dziś w grupie handlujemy...

Temat na dziś...

Strategie dla skutecznego handlowania -

Uważasz, że dzisiejszy sukces - wynik Twojej sprzedaży - jest przypadkowy a może uważasz, że jest efektem nadzwyczajnego szczęścia, czyli sprzedajesz w wyniku splotu korzystnych zdarzeń.

Wynik w sprzedaży nie powinien być wynikiem szczęśliwego splotu okoliczności czy przypadkowym jednorazowym zdarzeniem.

Efekt w sprzedaży jest wynikiem podejmowania właściwych decyzji zakupowych i opracowanej oraz systematycznie wdrażanej skutecznej strategii, realizowanej w procesie od momentu ofertowania do momentu sprzedaży.

Gdy wirtualny handlowiec twierdzi "udało mi się sprzedać", to mamy prawo uznać, że wynikiem sprzedaży nie jest właściwa decyzja a przypadek, nie jest to przemyślana strategia a splot zdarzeń - zapraszamy na szkolenie - więcej


Temat na jutro

Zastanów się, co byłoby historycznie lepszym rozwiązaniem dla wspólnych działań handlowych w Grupie...?

Handlowanie poprzez ssanie w rynek, czy handlowanie poprzez pchanie w rynek?

Która z wymienionych technik w zdobywaniu rynku jest skuteczniejsza, gdy w rynek ssamy, czy kiedy w rynek pchamy ofertę? W jakich przypadkach warto pchać ofertę w rynek a w jakich przypadkach warto stosować zasadę ofertowania poprzez ssanie w rynek?

Kiedy winniśmy pchać towar w rynek a kiedy ssać?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w praktyce - zapraszamy do współpracy handlowców, którzy chcieliby nabyć umiejętności handlowania bez wychodzenia z biura.


Zapraszamy na szkolenie, jak i kiedy stosować techniki zdobywania rynku, który sposób jest skuteczniejszy, pchanie w rynek, czy gdy w rynek ssamy?

Dla handlujących w Grupie szkolenie jest bezpłatne - więcej.

Obecnie nie prowadzimy szkoleń po za Grupą.

Temat na pojutrze

Czy wiesz, co i jak winniśmy dostarczać swoim ODBIORCOM, by zasłużenie dużo i stale chcieli u nas lub za naszym pośrednictwem kupić?

Jak przeorganizować nasze działania w relacjach z DOSTAWCĄ i z ODBIORCĄ, aby osiągnąć nie tylko oczekiwany wynik, czyli skutecznie kupić a następnie szybko sprzedać ale też przekuć działania w sukces, który wielokrotnie powtarzany przynosi wszystkim stronom oczekiwane korzyści finansowe - więcej

Temat na kolejny tydzień:

Kiedy trafiamy w temat potrzeb ODBIORCY, jesteśmy nagradzani zleceniami kupna.

Który dzień tygodnia jest dniem optymalizacji efektu potrzeb Dostawcy i odbiorcy?

Gdy w temat nie trafiamy, jesteśmy totalnie ignorowani - dlaczego? Kiedy nie możemy sprzedać? W którym dniu tygodnia najlepiej jest kupić i sprzedać?

Nie sprzedajemy wówczas gdy popełniamy błędy co do wyboru Dostawcy. Jakie błędy popełniamy gdy chcemy skutecznie i szybko kupić a następnie skutecznie sprzedać? Na tak postawione pytania odpowiadamy w praktyce - zapraszamy na szkolenie - więcej

Temat na kolejny miesiąc:

Sukces w handlowaniu to wynik pracy całej Grupy Osób, przyjętej przez tę Grupę strategii, doborze grupy docelowej,, rynku pod kątem potrzeb. czasu w którym będzie obrabiany oraz pieniędzy przeznaczonych na jego rozwój w Grupie.

Sama wiedza, właściwe decyzje i dopracowane w szczegółach strategie, bez odpowiednio dobranego, przeszkolonego, wdrożonego zespołu ludzi, ich poświęcenia, ich pracy, czasu i pieniędzy, nie oddadzą w procesie kupna, sprzedaży efektu w postaci skali i efektów tej skali - dlatego zapraszamy na szkolenie - sukces w handlowaniu na odległość - więcej

Temat na rok.

rok - 2018

Szukamy tematów na kolejne lata

Jesteś DOSTAWCĄ lub ODBIORCĄ - szukasz rynku zbytu lub zaopatrzenia, skontaktuj się z nami - więcej