Grupa

zakupowo - sprzedażowa

wirtualnyhandlowiec24.pl

Zapraszamy do współpracy.

wirtualnyhandlowiec24.pl to Grupa podmiotów na co dzień kupujących i sprzedających, handlujących w obrocie towarowym w ilości hurtowej poprzez sieć Internet. W działalności wykorzystujemy Chmurę dedykowaną przez firmę Google - GSuite. - więcejJesteśmy Grupą wsparcia dla działów zakupów oraz dla działów sprzedaży - więcej.Przyjmujemy zlecenia kup/sprzedaj. Wspieramy na co dzień Twoje potrzeby popytowe jak i podażowe.Tworzymy grupy zkupowo - sprzedażowe. Wprowadzimy Twoją firmę w Chmurę.Nadamy silnego impulsu dla Twojego biznesu.

Handluj z nami pasjonatami handlowania na odległość w Grupie.

Dlaczego handlujemy w Grupie


W Grupie łatwiej jest handlować. w Grupie kupisz taniej, z Grupą sprzedaż szybciej, W Grupie sprzedaż więcej i bezpieczniej.


Jesteś handlowcem w firmie, szukasz źródeł zaopatrzenia lub poszukujesz kanałów zbytu - rozwiń pole tekstu i przeczytaj.

Jesteś handlowcem w firmie, masz nadmiar pracy, obowiązków, tracisz czas na sprawy, które nie do końca pozwalają na efektywne działania, mimo to chcesz mieć wszystko poukładane - zapraszamy, skorzystaj z naszej propozycji współpracy - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś handlowcem w firmie, szukasz dodatkowych źródeł zarobkowania, poszukujesz kanałów progresywnego dochodu - rozwiń pole tekstu i przeczytaj.

Jesteś handlowcem w firmie, masz wszystko poukładane ale nie do końca zarabiasz tyle ile potrzebujesz, chcesz pozostać w firmie i skorzystać z naszej propozycji współpracy w/g zasad "After Work"- praca po pracy, zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Jesteś wolnym strzelcem?

Jesteś wolnym strzelcem, handlującym, handlujesz w pojedynkę, jednak biznes kuleje a Ty masz ochotę zarabiać zdecydowanie więcej zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem?

Masz wiedzę, zarządzasz rynkiem, chcesz go lepiej wykorzystać, chcesz na współpracy z nami więcej zarobić - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo?

Prowadzisz własną firmę handlową jednoosobowo, co raz bardziej odczuwasz trudy jednoosobowej działalności handlowej - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata?

Chcesz spróbować pohandlować z nami przez lata, masz ochotę sprawdzić jak handlujemy, chcesz na handlowaniu z nami zarabiać progresywnie, czyli co miesiąc co raz więcej i tak do emerytury - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Gdy przyjmiesz zaproszenie,

gdy się zarejestrujesz, otrzymasz do wyboru pakiety współpracy dopasowane do wymagań zarówno początkującego, mniej doświadczonego ale już handlującego oraz doświadczonego od lat praktykującego sprzedawcy, dostawcy, odbiorcy, przedsiębiorcy - handlowca, wirtualnego handlowca - więcej.