Поради батькам та учням

Алгоритм дій якщо ви стали свідком насильства
Алгоритм дій_дітям якщо чинять насильство

24 лютого — дата, яка назавжди відлунюватиме подіями минулого року. Тому напередодні або під час річниці нас може накривати хвиля флешбеків. 

Для когось це просто спогади, а для когось — фізичний дискомфорт, тривожний сон і страх, що деякі події знову повторяться (попри те, що війна ще триває).

Розібралися із психологинею, що таке ефект річниці, які його симптоми та як уберегтися від зайвої тривожності 🙏🏻

Нейропсихологічна корекція спрямована на стимуляцію розвитку і формування злагодженої, скоординованої діяльності різних структур мозку. За допомогою спеціально розроблених рухових вправ і розвиваючих ігор стимулюється формування певних компонентів психічної діяльності: регуляція і контроль психічної діяльності, моторні навички, зорове, слухове, просторове сприйняття та багато інших.

Вправи нейропсихології універсальні. Дуже прості у виконанні, вони не вимагають спеціальної фізичної підготовки. Регулярне виконання цих вправ позбавляє втоми, підвищує концентрацію уваги, сприяє підвищенню фізичної та розумової активності, стимулює мовленнєві процеси. Вони допомагають дітям зосередитися, скоординувати свою діяльність, позбутися стресу, долати різні психологічні порушення; роблять корекційні заняття веселими і цікавими, вносять певний елемент змагання в процес навчання, що підвищує мотивацію до занять з фахівцем.

про психічне здоров'я.pdf