Новини 2018-2019 навчальний рік

всеукраїнський олімпійський день

Сьогодні 14 червня діти нашого садка прийняли участь у проведенні Олімпійського дня відповідно до Положення про Всеукраїнський Олімпійський День. Захід відбувся в міському центральному парку ім . М. Л. Кропивницького. Діти танцювали флешмоб, були активними учасниками забігу.

спортивне свято " Веселі старти"

Сьогодні 11 червня в нашому дитячому садочку «СОНЕЧКО» відбулось спортивне свято «Веселі старти».

Діти середньої та старших груп активно приймали участь у різних командних змаганнях під час яких юні спортсмени демонстрували спритність, увагу та витримку. Маленькі вихованці отримали море позитивних емоцій та вражень.

Перемогу на святі здобула щира дитяча дружба. Свято вдалося на славу, по завершенню турніру учасники естафет отримали спортивні винагороди у вигляді медалей. Організувала та провела свято вихователь Сопільняк Лілія Володимирівна.

майстер клас з першої допомоги.

Перша допомога, це ті знання, які обов'язково потрібно мати в своєму життєвому багажу.

6 червня працівники нашого закладу отримали майстер клас з першої допомоги від Товариства Червоного Хреста України.


Міжнародний день захисту дітей

1 червня діти та педагогічний колектив дошкільного закладу прийняли участь у святкуванні Міжнародного Дня захисту дітей, що проводилося на території центрального парку ім. М. Кропивницького. Для дітей були організовані та проведені конкурси-естафети на локації " Казковий передзвін".



Випускні свята в дошкільному закладі

23 травня відбудося свято присвячене випуску дітей до школи в старшій Б групі " Прощавай садок дитячий",який підготувала і провела вихователь Натягайло Ірина Володимирівна та музичний керівник Маліновський Валентин Васильович. 24 травня відбудося свято присвячене випуску дітей до школи в старшій А групі " Сузір'я золотої рибки", який провела і підготувала вихователь Шоколова Ірина Ігорівна та музичний керівник Маліновський Валентин Васильович. 28 травня відбулося сявто у групі з короткотривалим перебуванням " Допобачення дитячий садок",який підготувала і провела вихователь Борко Мар'яна Василівна. Дошкільний заклад висловлює подяку батькам випускників за активну участь у підготовці та проведенні свят.

Тиждень знань з Безпеки життєдіяльності "у дорожніх правил канікул немає" з 20.05 по 24.05

За період Тижня безпеки з дітьми проведено: тематичні заняття, бесіди, вікторини, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, організована театралізована діяльність, підготовлена виставка дитячих робіт відповідно до тематики. Вихователями проведена зміствна робота з батьками.


Тиждень знань з Безпеки життєдіяльності

" Зробимо життя безпечним»

З 15 .04 по 19 . 04 2019 року проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему «Зробимо життя безпечним»

Під час «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в усіх вікових групах проведені різні форми роботи з дітьми:

-тематичні заняття:

«Веселий друг світлофор», «Сигнали світлофора», «Стихійні лиха та їх наслідки», «Небезпечні речі для нашої малечі», «Природні стихійні лиха», «Грибочки», «Що знаємо про правила дорожнього руху», «Мандрівка до країни Вітамінії» , «Колобок на міській вулиці», «Наші тварини», «Врятуй себе сам», «Сигнал Увага всім!», «Вогонь злий і добрий», «Сірничок - язичок».

сюжетно - рольові ігри:

«Водії», «Пожежники», «Лікарня», «Сім'я»;

-дидактичні ігри з безпеки життя:

«Лікарські рослини», «Стихійні лиха», «Добре - погано», «Виклик служби порятунку», «Так чи ні», «Небезпечні предмети», «Помічники для мами», «Червоний, жовтий, зелений», «Що зайве», «Знайди правильний знак», «Часом гра не доводить до добра», «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Свої і чужі», «Що відбудеться, якщо»;

-бесіди (індивідуальні, групові та колективні):

«Що таке здоров’я», «Твої дії в разі небезпеки», «Небезпечні природні явища», «Які у калинки здорові намистинки», «Бездомні тварини», «Зелена аптека», «Чому не можна брати ліки без дозволу», «Небезпечні речі в руках дітей», «Свої - чужі», «Сьогодні вдома я сам», «Природа друг, коли ти її добре знаєш», «Безпека на перехресті», «Віють вітри, віють буйні»;

-художньо- продуктивна діяльність:

аплікація «Пожежа в лісі», «Сімейка грибів», складання цілого з частин «Автобус»;

-конструктивно-будівельні ігри: «Безпечні іграшки», «На вулицях міста», «Дорога для машин», «Наші менші друзі», «Гриб – грибок».

Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через бесіди (на прикладі вчинків героїв плакатів, таблиць), «Наодинці вдома», «Дії при виникнення пожежі», «Як діяти при зустрічі з незнайомцями». Пригадали правила поводження з електроприладами, тваринами. Пішохідний перехід до проїжджої частини дороги, дав змогу закріпити з дітьми правила дорожнього руху і пішоходів, знання про небезпеку ігор біля дороги. Також у старших та середній групах була проведена виставка малюнків .

Вихователями всіх вікових груп була проведена така робота з батьками:- круглий стіл «Зробимо життя безпечним», «Радіація і людина»; бесіди та консультації, підготовлені та поповнені папки-пересувки : «Азбука безпеки», «Малятко – здоров’ятко», «Правила для населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій», «Природа – друг, природа – ворог»; підготовлені пам’ятки:«Правила поводження під час виникнення та попередження надзвичайних ситуацій», «Правила дорожнього руху ». В батьківських куточках впродовж тижня працювали виставки, де розміщу -валися роботи дітей за тематиками, дітям надавалася можливість ще раз повернутися у тему безпеки, з’ясувати необхідність збереження здоров’я.

15 квітня у наш садок завітав Кропивницький театр маріонеток з ляльковою виставою " Як комахи ліс рятували"





48-й зліт молодих вчителів Бобринеччини

25 березня 2019 року в актовій залі КЗ “НВО “НВК “Гімназія-ЗШ І-ІІІ ступенів №1” Бобринецької міської ради відбудбувся 48-й зліт молодих вчителів Бобринеччини. У заході прийняла участь молода, активна, ініціативна вихователь нашого ДНЗ №1 " СОНЕЧКО" Шоколова Ірина Ігорівна. Вона гідно презентувала себе як креативного, винахідливого та творчого педагога. Ірина Ігорівна наповнила глядацький зал позитивними враженннями та емоціями.



Виставка до 8 березня

з 1 березня в ДНЗ № 1 "СОНЕЧКО" пройшла виставка робіт до свята мам. Участь приймали дітки усіх груп.


Святкові ранки до міжнародного жіночого дня

з 5 по 7 березня в ДНЗ № 1 СОНЕЧКО пройшли всяткові ранки до 8 березня. Свята були насиченими і дуже сподобалися дітям.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ В ДНЗ

Красивий, щедрий рідний край,

І мова наша- солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Наш край, що зветься Україна.

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури,мова – це скарб,що єднає людей однієї нації. А що означає мова для найменших українців? Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.

День рідної мови у нашому дошкільному закладі «СОНЕЧКО» був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. А це величезне надбання української народної творчості: діти слухали казки,розказували вірші,виконували народні пісні. Для самих маленьких показано лялькову виставу. Створювали настрій свята і оформлені національні куточки,і плакати-привітання зі святом усім відвідувачам закладу.


Розвага "пожежники"

14 лютого в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" завітала пожежна інспекція яка влаштувала діткам свято-розвагу.

Стрітення

15 лютого в ДНЗ № 1 "СОНЕЧКО" відбулося свято стрітення в якому взяли участь старші та середні групи. Свято проводила Ткаченко Вікторія Андріївна.


"Допоможемо жителлям казколенду"

1 лютого в ДНЗ № 1 "Сонечко" відбулося відкрите заняття у старшій групі на тему "Допоможемо жителям казколенду", проводила Натягайло Ірина Володимирівна. Були запрошені гості з ДНЗ " Ромашка"

об’єктове протипожежне тренування

21 січня 2019 року в Бобринецькому дошкільному навчальному закладі № 1 «СОНЕЧКО» працівниками 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бобринця було проведено об’єктове протипожежне тренування, під час якого відпрацьовувались питання оповіщення, евакуації робочого персоналу та дітей з будівлі закладу; імітації гасіння пожежі силами працівників 24-ї ДПСЧ Управління ДСНС України у Кіровоградській області.


Майстер-клас "Ароматизоване саше"

15 січня в ДНЗ № 1 СОНЕЧКО відбувся майстер-клас з виготовлення ароматизованого саше Жук ВІрою Володимирівною.


Теоретико-практичний семінар "робота з екологічного виховання"

4 січня в ДНЗ № 1 "СОНЕЧКО" відбувся теоретико-практичний семінар з екологічного виховання. На семінарі розглядалися такі питання : 1. Дитяче експерементування, пошуки і відкриття. 2. Музично-екологічна розминка. 3.Екологічний зорепад(логічні задачі) Відповідаємо чомуськам. 4.Діалоги з об;єктами природи, народна мудрість про довкілля.


СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбувся святкови ранок до для Святого Миколая, за участю старших і середньої групи.


виставка до дня святого миколая

з 17 по 22 грудня в ДНЗ №1"СОНЕЧКО" відбулася виставка приурочена до дня Святого Миколая, в якій прийняли участь діти і батьки садочка.


майстер - клас для вихователів

5 грудня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбувся майстер-клас для вихователів на тему " Нетрадиційні засоби розвитку мовлення Су Джок терапія "Чудо пальчики", який проводила Рапацька Любов Миколаївна.



Педагогічна рада

28 листопада в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбулася педагогічна нарада трудового колектину за темою "Підсумки діяльності дошкільного закладу у 2017-2018 н.р. , та завдання колективу щодо підвищення якості навчально-виховного процесу у 2018-2019 н.р"


Майстер клас "виготовлення сніжинок"

21 листопада в ДНЗ №1"СОНЕЧКО" відбувся майстер клас для вихователів з виготовлення паперових сніжинок, який проводила Сопільняк Лілія Володимирівна.



МАйстер клас "У осінньому лісі"

9 листопада в ДНЗ № 1 "СОНЕЧКО" відбувся майстер клас для вихователів, інтегроване заняття яке проводила Рапацька Любов Миколаївна.

Тиждень безпеки життєдіяльності " Вогонь ворог, чи друг"

З 5 по 10 листопада в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" пройшов тиждень з безпеки життєдіяльності повождення з вогнем. Робота в садочку була представлена різними видами діяльності: бесідами, консультаціями, переглядами діафільмів, слухання казок, рухливими та дидактичними іграми, марафонами та естафетами.


Свято осені

2 листопада в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" в групі короткотривалого відвідування відбулося свято осені, вихователем Борко Мар'яною Василівною.

СВято "Осінь чарівниця"

19 жовтня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбувося свято "Осінь чарівниця", у 2 молодшій групі, та середній групі. Свято огранізували вихователі Вітряк Олександра Миколаївна, Сопільняк Лілія Володимирівна, та музичний керівник Маліновський Валентин Васильович. Свято пройшло успішно, дітям та батькам дуже сподобалось.


Виставка із природних матеріалів

28 вересня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбулася виставка із природних матеріалів, в якій приняли участь усі групи дитячого садка.


майстер-клас "ідеї в. о. сухомлинського щодо культури здоров'я дошкільників"

21 жовтня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" відбувся майстер-клас на тему "Іде В. О. Сухомлинського щодо культури здоров'я дошкільників", проводила вихователь старшої групи Натягайло Ірина Володимирівна.


семінар-практикум

Тема: художнялітература як засіб розвитку комунікативно-мовленєвих здібностей дітей за педагогічною спадщиною Сухомлинського.

ПЛАН

1.Роль читання у житті дітей, вплив ЗМІ на мовлення дітей.

2. Методичний діалог:"Роль малих фолькльорних форм ждя розвитку зв'язного мовлення дітейза В. Сухомлинським.

3.Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей.

4.Практична частина.Вправи з розвитку мовлення по вікових групах.


ТИЖДЕНЬ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 10 по 14 вересня в ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" проводився тиждень з техніки безпеки дорожнього руху.


Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Бобринецький дошкільний навчальний заклад №1 «СОНЕЧКО»

КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ

СТАРШОЇ ГРУПИ

«Пригоди в Країні дорожніх знаків»

Вихователь : Жук В.В.

Мета: виявити рівень готовності дошкільнят вирішувати дорожньо-транспортні ситуації; закріплювати правила дорожнього руху, вчити застосовувати знання, отримані раніше в практичній діяльності. Вдосконалювати вміння дітей розрізняти дорожні знаки ; уважно слухати дорослого та свого товариша; відповідати на запитання. В іграх учити діяти відповідно правил, діяти за сигналом. Закріпляти уявлення дітей про призначення світлофора, про його сигнали.

Розвивати спритність, швидкість, навички орієнтування в просторі. Активізувати процеси мислення і уваги дітей; розвивати зв’язне мовлення, вміння аналізувати ситуацію. Закріпити в словнику дітей слова: проїжджа частина, зебра, пішохід, тротуар, світлофор, перехрестя.

Виховувати потребу дітей бути дисциплінованими та уважними на вулицях, обережними і обачними; та вміння піклуватися про власне здоровя.

Попередня робота: спостереження за рухом транспорту на дорозі; екскурсія з пішоходним переходом; заняття на вивчення правил дорожнього руху; малювання дорожніх знаків; аплікація „світлофор” та зокрема проведення тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності в дошкільних групах

( заняття, розваги, ігри та бесіди згідно затвердженого плану).

Матеріал: картинки, на яких зображені правила дорожнього руху; макет світлофора; пазл „Дорожні знаки”; картина із зображенням перехрестя та наліпки із дорожніми знаками; макет проїжджої частини та транспорт до неї; ілюстрації із зображенням різних дорожньо-транспортних пригод.

Хід заняття:

Вихователь: Діти, сьогодні у нас буде незвичайне заняття! Ми з вами завітаємо до Країни дорожніх знаків! А екскурсію по цій Країні для нас проведе регулювальник.

Регулювальник: Доброго дня, діти! Я рада вас вітати в Країні дорожніх знаків. Але для того, щоб провести для вас екскурсію, я спочатку перевірю ваші знання за допомогою загадок. Якщо загадки відгадаєте то двері до країни для вас відкриті. То що, ви згодні?

Вихователь: Ну що, малята, спробуємо відгадати загадки?

Загадки

Не гуде і не летить,

Жук по вулиці біжить,

Оченята у жука –

Два блискучих вогника.

(автомобіль)

Що за диво, диво дивне:

На колесах цей будинок,

Гумове взуття на нім,

А харчі його - бензин.

У середині – малята,

І дорослих там багато.

(автобус)

Він по рейках розїжджає,

Пасажирів не чекає,

Поспішай не зволікай,

Щоб устигнуть на...(трамвай)

На двох колесах я кочу,

Двома педалями кручу,

За руль міцний собі тримаюсь,

Уважним бути намагаюсь,

І хутко мчить мене вперед

Мій вірний друг...(велосипед)

Регулювальник: Молодці ,малята! Ви правильно відгадали мої загадки.

- А хто мені скаже, як ці відгадки можна назвати одним словом? (транспорт)

- Так, вірно, це транспорт, якого є дуже багато на дорогах Країни дорожніх знаків, тому слід добре знати правила дорожнього руху, щоб не потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.Тож зараз я хочу подивитись, як ви знаєте їх!

Вихователь: Діти, покажемо регулювальнику, що ми вивчили про правила дорожнього руху на попередніх заняттях?

- Вирушаймо в подорож!

Регулювальник: Ось, перша зупинка! Відгадайте загадку:

Ця тваринка не проста:

Без копит і без хвоста.

Не гуляє, не біжить,

Серед вулиці лежить.(Зебра)

Вихователь: – Для чого потрібна зебра на дорозі?

– А який ще знак вказує де потрібно переходити проїжджу частину?

– Так, це знак «пішохідний перехід» та «підземний перехід»

Вихователь: Діти, а хто з вас пригадає вірші , які ми вивчали на попередніх заняттях про те як правильно переходити вулицю?

Підземний перехід

Там, де вулиця широка

І машини в три потоки,

Відшукає пішохід

Знак «Підземний перехід».

Вниз по сходинках спустився,

Під землею опинився,

Коридором перейшов,

Вихід з-під землі знайшов.

Пішохід веселий, радий –

Шумна вулиця позаду.(В. Паронова)

Перехід вулиці.

А якщо відсутній знак,

Треба нам зробити так:

При дорозі зупинитись

І на ліво подивитись.

Бачиш: транспорту немає,–

До середини рушаєм.

Є тут лінія чудова,

Не звичайна, розділова.

Знов на ній ти зупинись

І на право подивись.

Всі машини пропусти –

Після цього можеш йти.(В. Паронова)

Вихователь: Тож, переходячи вулицю треба бути уважними. В нашому місті на жаль не має підземних переходів, та все ж таки правила переходу потрібно знати. Молодці!

Регулювальник: А чи впораєтесь ви з таким завданням на другій зупинці – поясніть мені, де на малюнку діти порушують правила дорожнього руху, а де – ні! Дидактична гра „Добре чи погано?”

Діти розглядають сюжетні картинки з різними ситуаціями на дорозі або в транспорті, та мають зробити висновки добре це чи погано, обгрунтовуючи свою відповідь.

Регулювальник: Які ж ви молодці! Рушаймо далі – третя зупинка. Відгадайте загадку про мого помічника на дорозі?

Вихователь: Уважно слухаємо загадку до кінця, та не викрикуючи даємо відповідь.

Загадка

Як переходиш вулицю,

На розі зупинись.

І перш за все уважно на мене подивись.

Я шлях вкажу надійний,

Де небезпек нема.

Трикольорове око я маю недарма.

Нехай воно і мружиться, ніколи я не сплю.

З малими дітьми в хованки я гратись не люблю.

В роботі я суровий і стриманий завжди,

Тролейбуси, машини біжать туди-сюди.

Дивлюсь червоним оком – велю спинитись я.

Одне мені потрібно - це витримка твоя.

А блимне жовте око – іти не поспішай,

Бо жовтий, не зелений: потрапиш під трамвай.

Увага! І зелений привітно замигтів.

Він колір найдобріший – щасливої путі!

( світлофор)

Регулювальник : Молодці! Подивіться, малята, із світлофором в Країні дорожних знаків щось не те ! Чи не допоможете ви мені його полагодити?

Вихователь: Звісно допоможемо!

- Діти, а скажіть будь ласка, які пригоди можуть трапитись на дорозі при непрацюючому світлофорі?

Дидактична гра „ Кольори світлофора”

– Давайте змінимо сигнали в світлофора. Які мають бути кольори?

- На який сигнал світлофора можна спокійно переходити вулицю? (Зелений.) - А якщо сигнал зміниться на жовтий? (Цей сигнал попереджає водіїв і пішоходів про те, що слід бути уважним, бо невдовзі буде червоне світло — заборона руху.)

- Крім жовтого і зеленого, який ще сигнал має світлофор? Що він означає?

- Тож, хто мені скаже, що означають кольори світлофора?

«Зелений сигнал» - спокійно переходимо вулицю.

«Жовтий сигнал» - попередження, чекай подальшого сигналу.

«Червоний сигнал» - заборонено, йти не можна.

Вихователь: А зараз ми трохи відпочинемо.

Фізкультхвилинка

Ми по вулиці ідем,

Гарно всі себе ведем.

Ось і «зебра» зупинись.

Вліво, вправо подивись

Вільно скрізь, машин нема

Йду по «зебрі» прямо я.

Далі ми усі йдемо

Світлофор ми бачимо.

Світить жовтий – стоїмо,

А зелений – ми йдемо,

Ось червоний – зачекай,

Транспорту не заважай.

Регулювальник: Та крім світлофора, є ще багато помічників на дорозі, вони називаються дорожніми знаками. Кожен з них про щось попереджає. Тож, четвертою зупинкою буде гра „ Склади пазл” , в якій ви маєте скласти з частинок дорожній знак і пояснити його призначення.



Вихователь: Так, дорожні знаки - кращі друзі пішоходів і водіїв. Вони розповідають про те, що можна і чого не можна робити на дорозі.

На шляху дітей дорога,

Транспорт їздить швидко й довго.

Світлофора якщо ніде не має,

То знак дорожній нам допомагає.

Регулювальник -Зараз я вам пропоную стати учасниками руху на дорозі, виберіть будьласка собі транспорт, або ж ви бажаєте бути пішоходом і будемо гратися, що і буде нашою пятою зупинкою в подорожі!

Дидактична гра «Хто де їздить, хто де ходить?»

Закріпити знання дітей про те, що проїжджа частина для машин,

а тротуар для пішоходів.

На макеті вулиці на проїжджій частині викладаємо пішоходів, а на тротуарі машини.

– Чи правильно їздять машини, та ходять пішоходи? (Відповіді дітей)

–Хто такі пішоходи?

– Де повинні ходити пішоходи? (По тротуару, або пішохідних доріжках)

– Де на макеті проїжджа частина. Що по ній їздить?

– Як називається частина дороги, якою рухаються автомобілі. (проїжджа частина).

– А по тротуару ходять… (пішоходи).

Слід пам’ятати всім надовго –

Від дорослих до дітей:

Є для транспорту дорога,

Тротуари для – людей!

Регулювальник: А ось і наступна зупинка - тепер я пропоную вам стати інспекторами дорожного руху. Ось я підготувала картки із зображенням певної ситуації, що може статися на дорозі (зображення якого-небудь порушення), а ви повинні прокоментувати зображення.

Вихователь: Діти, я підготувала для вас завдання - незакінчений малюнок - схему із зображенням перетину двох доріг, що називається перехрестям.. На малюнку немає дорожніх знаків і немає світлофора. Допоможіть пішоходам і водіям, наклеївши необхідні знаки!

Діти виконують завдання, пояснюючи.

Регулювальник: Тож наша подорож закінчується, і я хочу подивитись як ви запам'ятали , що ми сьогодні вивчили:

( ставить дітям запитання, стимулюючи до обґрунтування власної відповіді.)

–Чому небезпечно гратися з м’ячем біля дороги?

– Що треба робити якщо м’яч або іграшка потрапили на дорогу?

–Чому неможна переходити проїжджу частину на червоний сигнал світлофора? А на який можна?

– Чи можна дітям кататися на роликах, або велосипеді по проїжджій частині? А де можна кататися?

–Чому не можна перелазити через огорожу на проїжджу частину?

А де потрібно перейти дорогу?

– Чому неможна машинам їхати по тротуару?

- Хто йде по тротуару?

– Чи можна пішоходам ходити по проїжджій частині?

- Де люди чекають транспорт?

- Хто називається «водієм?»

- Як на дорозі позначається пішохідний перехід?

- Як називається місце перетину двох доріг?

- Хто перший повинен вийти з автобуса - дорослий чи ти?

- Як треба правильно обходити автобус, спереду чи ззаду?

- Які ви молодці, малята! Ви добре знаєте правила , тому я вам подарую медальйони „ знавців дорожнього руху”. Та намагайтеся завжди бути уважними на дорозі, щоб не робити неприємності ні собі,а ні близьким вам людям.

Вихователь: Діти давайте скажемо регулювальнику велике спасибі за цікаву подорож і на кінець заняття пропоную вам послухати цікавий вірш

Любіть себе і інших поважайте,

Своє життя й здоров'я бережіть.

І правильну дорогу обирайте,

Якщо бажаєте до старості дожить.

Щоб не спізнитись, ви не поспішайте,

Раніше вийдіть, щоб спокійно йти.

А на дорозі рот не розкривайте,

Своє життя й здоро'вя бережіть.

Бо їде транспорт, всюди перехожі,

Хто на роботу, хто з роботи йде.

Чи сіє дощ, чи дні стоять погожі,

А рух не припиняється ніде.

Летять машини,

Швидкість в них висока,

Миттєво транспорт цей не зупинить.

І хоч, дорога, може, й не широка,

Та через неї, діти, не біжіть,

Спіткнутись можна чи перечепитись,

Летять машини, вам несила встать.

Автомобіль не може зупинитись,

Страшне нещастя може вас спіткать.

Дорогу оберіть до рідного садочка,

Щоб світлою й безпечною була.

І навпростець теж не ходіть ніколи,

Собі і іншим не бажайте зла.

І в темряві ніколи не блукайте,

А з друзями старайтеся іти.

І людну вулицю чи стежку обирайте,

Своє життя й здоров'я бережіть!

Вихователь: - А зараз попрощаємось з нашими гостями! Дякуємо за увагу!

Новорічні ранки

В період з 22 по 28 грудня в ДНЗ №1 "Сонечко" відбулися святкові ранки приурочені до Нового Року. Кожна дитина була задоволена, пронизана святковим настроєм і отримала подарунок від Діда Мороза!