Indian Community of Poland

(Społeczność Indyjska w Polsce / Hindusi w Polsce)

Społeczność Indyjska w Polsce to największa i najlepiej zorganizowana platforma dla Hindusów mieszkających w Polsce. Wspólnota powstała w 2010 roku, a jej celem było i jest zrzeszanie Hindusów mieszkających w Polsce (poznaj nasz zespół). Obecnie stowarzyszenie liczy 10,000 członków (2020).

Z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli fascynuje Cię indyjska kultura, muzyka, bollywoodzkie filmy, jeśli uwielbiasz indyjską kuchnię lub po prostu chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat Indii i zawrzeć znajomość z Hindusami, zapraszamy do kontaktu na naszej grupie na Facebooku. Aby uzyskać dostęp do najnowszych wydarzeń społeczności indyjskiej w Polsce, być na bieżąco z premierami filmów bollywoodzkich w Polsce, festiwalami kuchni indyjskiej, poznać opinie na temat najlepszych indyjskich restauracji – polub naszą stronę na Facebooku lub śledź na Twitterze.

Jeżeli jesteś dziennikarzem, pracujesz w mediach lub fundacji, jeśli chcesz się z nami skontaktować lub potrzebujesz jakiejkolwiek informacji o społeczności indyjskiej w Polsce, możesz skontaktować się z naszym zespołem administratorów pisząc na email (preferowane) lub porozmawiać z nami na naszej stronie na Facebooku.

Nasza wspólnota pomaga i łączy społeczność indyjską, a także zapewnia platformę do dyskusji na wiele różnych tematów. Możesz skontaktować się z nami na naszej grupie na Facebooku, gdzie toczą się ciekawe dyskusje. Aby uzyskać informacje o najnowszych wydarzeniach dotyczących wspólnoty, polub naszą stronę na Facebooku lub śledź nas na Twitterze. Aby się z nami skontaktować, wyślij wiadomość na naszej stronie na Facebooku lub wiadomość e-mail. Jeżeli interesują Cię kontakty zawodowo-biznesowe, możesz także połączyć się z Hindusami pracującymi w Polsce poprzez naszą społeczność LinkedIn oraz za pomocą naszej strony.

Połącz się z naszą społecznością na Facebooku 👉 tutaj lub skontaktuj się z nami bezpośrednio na Facebooku 👉 tutaj.

Subskrybuj nas na YouTube, aby oglądać transmisje wydarzeń i najnowsze aktualizacje 👉 tutaj

Otrzymuj najnowsze informacje o indyjskich wydarzeniach w Polsce i nie tylko! Śledź nas na Twitterze

Chcesz nawiązać kontakt z profesjonalistami z Indii pracującymi w Polsce? Zarejestruj się w Linkedin

Jesteś nowy w Polsce? Masz pytania ? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania (Frequently Asked Questions, FAQs)

Skontaktuj się z nami przez e-mail. Aby porozmawiać z nami bezpośrednio, wyślij wiadomość na naszej stronie na Facebooku