Фонд

Дім, у якому немає книг, подібний до тіла ПОЗБУТОГО душі...

Цицерон

фонд бібліотеки гімназії

Фонд бібліотеки складається з основного фонду з урахуванням видань, які не підлягають інвентарному обліку (тоненькі дитячі книжечки та видання для тимчасового збереження), фонду періодичних видань та фонду навчальної літератури і підручників.

Загальний фонд бібліотеки(станом на 01.09.2021 р.) - 16855 примірників

Основний фонд (станом на 01.09.2021 р.) - 4896 примірників

із них:

  • художня література - 3981;

  • словники - 168;

  • філологія, мова, мовознавство, літературознавство - 123;

  • педагогічні та суспільні науки - 190;

  • математика, природничі науки - 35;

  • прикладні науки, медицина, техніка - 6;

  • мистецтво, ігри, спорт - 29;

  • географія - 4;

  • історія - 188;

  • краєзнавство - 60;

  • довідники, енциклопедії - 112.

Фонд періодичних видань(станом на 01.09.2021 р.) - 76(одиниць паперових видань); +віртуальна передплата журналів від видавництва "Основа"(2018)(2019)(2020)(2021)р.р.

Фонд підручників та навчальної літератури(станом на 01.09.2021 р.) - 11959 примірників + чекаємо нові підручники для учнів 4-х та 8-х класів.

У свою чергу фонд художньої літератури поділяється на:

  • Українську художню літературу;

  • Світову літературу;

  • Художню літературу для учнів 1-4; 5-11 класів;

  • Довідково-бібліографічний апарат.

Віртуальна передплата

журналів видавництва "Основа"

Усі журнали на спільному диску гімназії

  1. Англійська мова

  2. Біологія

  3. Вихователю ГПД

  4. Виховна робота

  5. Географія

  6. Економіка

  7. Завучу

  8. Зарубіжна література

  9. Інформатика

  10. Історія та право

  11. Класному керівнику

  12. Логопеду

  13. Математика

  14. Мистецтво

  15. Основи здоров'я

  16. Пед.майстерня

  17. Початкова школа

  18. Психологу

  19. Трудове навчання

  20. Укр.мова та літер.

  21. Управління школою

  22. Фізика

  23. Фізичне виховання

  24. Хімія

  25. Шкільний бібліотекар

Методична література

Нової Української Школи

Список навчальних посібників для НУШ та для вчителів, які працюють з особами з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах

  1. НУШ: організація дистанційного і змішаного навчання у початковій школі: навчально-методичний посібник / Авт. О.О.Трипольська, О.А.Блізнякова, О.В.Вовк та ін.

  2. Онлайн-безпека учасників освітнього процесу в умовах дистанційного і змішаного навчання: навчально-методичний посібник / Авт.С.О.Доценко, В.В.Ворожбіт-Горбатюк, Т.М.Собченко.

  3. НУШ: інноваційна система оцінювання результатів навчання учнів початкової школи: навчально-методичний посібник / Авт.О.В.Онопрієнко.

  4. НУШ: технологічна освіта у початковій школі: навчально-методичний посібник / Авт.Т.Г.Гільберг [та ін.].

  5. НУШ: формування у молодших школярів навичок конструктивного спілкування: навчально-методичний посібник / Авт.Т.М.Костенко, К.С.Довгопола.

  6. НУШ:організація позаурочної діяльності в поч. кл. на засадах партнерської взаємодії учасників освітнього процесу: навчально-методичний посібник / Авт.Н.І.Гущина, Т.Г.Орлова, Л.Г.Кондратова.

  7. НУШ: психолого-педагогічна підтримка молодших школярів із труднощами в навчанні: навчально-методичний посібник / Авт.Лоліта Малініна.

  8. НУШ: дидактичні особливості організації навчально-ігрової діяльності учнів 1-2 класів: навчально-методичний посібник / Авт.П.Г.Капосов.

  9. НУШ: організація медіаосвіти в початковій школі: навчально-методичний посібник / Авт.І.П.Старагіна, О.Волошенюк, О.П.Мокрогуз, О.В.Ганик.

  10. НУШ: формування у молодших школярів навичок конструктивного спілкування: навчально-методичний посібник / Авт.Т.М.Костенко, К.С.Довгопола.

  11. НУШ: методика навчання інформатики у 1-4 класах ЗЗСО на засадах компетентнісного підходу: навчально-методичний посібник / Авт.Олег Суховірський.

  12. НУШ: методика навчання фізичної культури у 1-4 класах ЗЗСО: навчально-методичний посібник / Авт.А.А.Боляк, Г.А.Коломоєць, А.А.Ребрина, Н.Л.Боляк.

  13. НУШ: формування соціальної компетентності учнів початкової школи: навчально-методичний посібник / Авт.Лоліта Малініна.

  14. НУШ: дидактичні основи STREAM-освіти в початковій школі: навчально-методичний посібник / Авт.Сергій Вакарін.

  15. НУШ: діагностична та корекційно-розвивальна робота з молодшими школярами: навчально-методичний посібник /Авт.С.Л.Коробко, О.І.Коробко.

  16. НУШ: методика навчання іноземної мови в початковій школі осіб з порушеннями слуху на засадах компетентнісного підходу: навчально-методичний посібник / Авт.Г.Гердик, О.Савчук.

  17. НУШ: методика навчання інформатики в 4 кл. осіб з порушенням зору на засадах компетентнісного підходу: навчально-методичний посібник / Авт.Т.Костенко, О.Бабяк.

  18. Теорія та практика використання альтернативної комунікації для осіб з особливими освітніми потребами: навчально-методичний посібник / Авт.М.С.Чайка, Г.В.Усатенко, О.В.Кривоногова.

інклюзивне навчання

електронні бібліотеки україни

  1. Електронна бібліотека "Українська література"(1.Каталог авторів; 2.ЗНО (Список авторів та їх творів створений відповідно до офіційної програми ЗНО-2020 з української мови та літератури; 3.Офіційна програма ЗНО з української літератури 2020 року);

  2. Електронна бібліотека української літератури "Укрліб" (Українська література. Світова література. Навчання. Літературознавство. Твори російською мовою);

  3. Українська та зарубіжна література українською мовою “Shift Library CMS”(Підбір популярних та сучасних творів різних жанрів);

  4. Безкоштовна онлайн-бібліотека класичної української літератури «Відкрита книга» (Українська література. Світова література. Шкільна програма);

  5. Мислене древо (Українські інформаційні ресурси для освіти і науки);

Пропонуємо переглянути сторінки сайту:

1."Головна сторінка" >>>>>>

+++"Календар" >>>>>>

2."Візитка" >>>>>>

3."Для вас, читачі" >>>>>>:

4.Більше: "Діяльність бібліотеки" >>>>>>:

  • " Нормативна документація" >>>>>>

  • "Методична скарбниця" >>>>>>

  • "Співпраця" >>>>>>

  • "Результативність" >>>>>>