Публічна інформація

П Е Д А Г  О Г І Ч Н І      Р А Д И

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ № 3 

02.11.2023 р

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.     Ефективність використання інтерактивних освітніх  форматів як метод підвищення мотивації сучасних учнів під час дистанційного навчання.

2.     Про адаптацію до освітнього процесу учнів 1, 5 класів НУШ та бальне оцінювання учнів 5 класу НУШ.

3.     Постать вчителя – наставника у системі реалізації програми                 « Обдарованість».

4.     Про організацію роботи наукового товариства учнів гімназії у системі МАН.

5.     Консультація психолога.

6.     Про затвердження результатів курсів підвищення кваліфікації.




ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ №2

                                                                         02.10.2023 р.                                                                                                

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про затвердження сертифікатів курсової підготовки.




ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ № 1

                                                                     31.08.2023р.                                                                                                          

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.     Обрання секретаря педагогічної ради.

2.     Безпечний освітній простір – необхідна передумова якісної освіти. Підсумки 2022 – 2023 н.р. Виклики воєнного часу. Стан готовності закладу освіти до організованого початку навчального 2023 – 2024 року в умовах воєнного стану. Звіт директора гімназії.

3.     Про внесення корективів до Стратегії розвитку гімназії.

4.     Про погодження Освітньої програми закладу.

5.     Про схвалення Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів, облік та оцінювання учнів 3, 4, 5 класів НУШ у 2023 – 2024 н.р.

6.     Про затвердження навчальних програм для 6 класу НУШ.

7.     Про затвердження річного плану роботи гімназії на 2023 -  2024 н.р.

8.     Про схвалення структури 2023 – 2024 н.р. та режиму роботи гімназії, правил внутрішнього трудового розпорядку в закладі освіти.

9.     Про вибір форми освітнього процесу у закладі на 2023 – 2024 н.р.

10.                       Про організацію виховної роботи у закладі у 2023 – 2024 н.р.

11.                       Про організацію роботи ГПД. Схвалення положення про ГПД. Затвердження роботи ГПД.

12.                       Про психологічну підтримку учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в 2023 – 2024 н.р.

13.                       Про доцільність проведення навчальної практики к 2023 – 2024 н.р.

14.                       Про затвердження результатів курсів підвищення кваліфікації.

15.                       Про затвердження плану роботи бібліотеки, роботи психолога, виховної роботи, модулів з фізичної культури та трудового навчання.


ПРОТОКОЛ №10

засідання педагогічної ради

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

 

20.03.2024 р.

 

Голова педагогічної ради: Галина МОСКАЛЮК

Секретар: Марина ХРИПОНЮК

Присутні: 16 педагогічних працівників

Відсутні: 0

Порядок денний

1. Професійна компетентність педагога як шлях до формування життєвих компетентностей здобувачів освіти.

2. Професійний стандарт вчителя як критерій оцінювання педагога при проведенні атестації.

3. Картка самооцінювання як індикатор самоаналізу власної діяльності і самоосвіти.

4. ЄАС – платформа для цифровізації процесу атестації.

5. Про атестацію педагогічних працівників.

6. Про затвердження сертифікатів курсової перепідготовки.

І.Слухали:

Тетяну БОНДАРУК, заступника директора з НВР, яка вказала, що зміни в освіті неможливі без умотивованого, добре підготовленого вчителя-професіонала. Але паралельно з високими очікуваннями від учителя, важливо розуміти, що педагоги самі потребують підтримки у процесі змін. Одним із механізмів такої підтримки є створення Професійного стандарту вчителя — документа, що чітко пояснює, яким має бути вчитель, якими загальними та професійними компетентностями він має володіти, а також які етапи формування цих компетентностей він пройде. Такий стандарт стане важливим маячком для педагогічних вишів та інститутів підвищення кваліфікації,— тепер вони орієнтуватимуть свої навчальні програми саме на цей документ. Інакше кажучи, стандарт — це рамка, що окреслює знання, практику у процесі професійної кар’єри вчителя.

Управління освітнім процесом вимагає від учителя здатності створювати або адаптувати навчальні програми, планувати освітній процес на рік, семестр, урок, організовувати учнів на уроці та в позаурочній діяльності, організовувати проєктну діяльність учнів, оцінювати індивідуальні навчальні досягнення учнів.

Ухвалили:

Інформацію Тетяни БОНДАРУК взяти до відома.

ІІ.Слухали:

Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка детальніше зупинилася на питанні професійного стандарту вчителя. Вказала, що Професійний стандарт вчителя є одним із механізмів підтримки вчителя. Це документ, що чітко пояснює, яким має бути вчитель, якими загальними та професійними компетентностями він має володіти, а також які етапи формування цих компетентностей він пройде. Професійний стандарт містить опис загальних компетенцій, якими має володіти вчитель та перелік трудових функцій, що мають виконувати вчителі різних кваліфікаційних категорій працюючи на посаді. Окрім того, професійний стандарт визначає умови праці вчителя, умови допуску його до роботи, умови первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації вчителів. Професійний стандарт розроблено Міністерством освіти і науки спільно з Українським інститутом розвитку освіти.У Міносвіти зазначають, що новий професійний стандарт дозволить учителям визначити чіткі орієнтири власного професійного розвитку, а також запобігти ризикам необ’єктивного оцінювання професійних компетентностей вчителів під час атестації або сертифікації. Професійні стандарти діятимуть впродовж 5-ти років.

УХВАЛИЛИ:

Інформацію Галини МОСКАЛЮК взяти до відома.

ІІІ.Слухали:

Тетяну БОНДАРУК, заступника директора з НВР, яка розповіла про картки самооцінювання. Вказала, що цей вид моніторингу був створений на підставі наказу Державної служби якості освіти від 29.03.2021 № 01-11/26 "Про анкету самооцінювання"; анкети самооцінювання учасником сертифікації власної педагогінчої майстерності (затверджено наказом Державної служби якості освіти України від 29.03.2021 № 01-11/26); методики експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду роботи (затверджено наказом Державної служби якості освіти України від 01.03.2019 № 01-11/9 (у редакції наказу Державної служби якості освіти України від 18.08.2021 № 01-11/55). Анкета включає 15 ключових компетентностей , якими має володіти педагог відповідно до Професійного стандарту і кваліфікаційного рівня.

Надала рекомендації щодо правильності заповнення анкети.

Ухвалили:

Інформацію Тетяни БОНДАРУК взяти до відома.

ІV. Слухали:

Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка розповіла про Єдину Атестаційну Систему. Єдина атестаційна система(ЄАС) - платформа для цифровізації атестаційного процесу. З 15 жовтня 2022 року навчальним закладам, надається доступ до атестаційних кабінетів педагогів відповідно. Атестаційні листи формуються відповідно наказу МОН від 09.09.2022 р. ЄАС об'єднує всю ланку атестаційного процесу - заклади освіти, атестаційні комісії, ІППО та суб'єкти підвищення кваліфікації.

Атестація педагогічних працівників є важливим елементом педагогічної діяльності, оскільки спрямована на всебічне та комплексне оцінювання роботи вчителів. У вересні 2023 року набрало чинності нове Положення про атестацію, тому під час методичного_діалогу педагогічні працівники, які підлягають атестації в 2023 – 2024 н.р. разом з членами атестаційної комісії ще раз переглянули суперечливі моменти, попрацювали з методичними рекомендаціями щодо проведення атестації.

Адміністрацією гімназії була презентована Єдина атестаційна система (ЄАС). Електронна платформа створена у 2022 році для цифровізації атестаційного процесу в Україні. . ЄАС об'єднує в собі заклади освіти, атестаційні комісії, Хмельницький обласний інститути післядипломної педагогічної освіти (ХОІППО) та інші суб'єкти підвищення кваліфікації і має ряд переваг. Зокрема, забезпечує прозорість та дозволяє автоматизувати всі етапи атестаційного процесу.

Педагоги можуть зареєструватися в ЄАС самостійно або за допомогою відповідальної особи в закладі освіти – Тетяни БОНДАРУК, яка є секретарем АК. Атестаційні листи формуються в ЄАС на підставі даних, внесених педагогами та атестаційними комісіями.

Єдиним недоліком платформи є те, що не всі суб'єкти підвищення кваліфікації до неї під"єдналися, тому деякі сертифікати потрібно завантажувати самостійно.

Ухвалили:

Інформацію Галини МОСКАЛЮК взяти до відома.

V. Слухали:

Галину МОРСКАЛЮК, директора гімназії, голови атестаційної комісії І рівня, інформацію щодо підсумків атестації педагогічних працівників, які атестуються у 2023 – 2024 н.р.

Ухвалили:

Рекомендувати атестаційній комісії І рівня:

1. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»:

-         ОВЧАРУК Світлані, учителю початкових класів;

-         ХРИПОНЮК Марині, учителю мистецтва, музичного мистецтва;

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» ГУДОВСЬКІЙ Наталії, учителю хімії.

3. Присвоїти педагогічне звання «старший учитель» ДЕНИСЕВИЧ Галині, учителю початкових класів.

4. Підтвердити кваліфікаційні категорії педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії

-         «спеціаліст першої категорії» - МОРОЗЮК Надії, учителю математики, інформатики, фізики;

-         «спеціаліст першої категорії» - ШВАЛЮК Аллі, учителю математики, трудового навчання;

-         «спеціаліст вищої категорії» - ДЕНИСЕВИЧ Галині, учителю початкових класів;

-         «спеціаліст вищої категорії» - МОСКАЛЮК Галині, учителю української мови;

5. Підтвердити педагогічні звання педагогічним працівникам:

-         «старший учитель» - МОСКАЛЮК Галині, учителю української мови;

-         «старший учитель» - ОВЧАРУК Світлані, учителю початкових класів

 

  VI. Слухали:  Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка ознайомила присутніх з тим, що на рішення педагогічної ради надійшло клопотання про визнання і затвердження сертифікатів курсової підготовки.

Виступили:

Надія МОРОЗЮК, учитель математики, яка повідомила про підвищення кваліфікації з теми «Школа стійкості» на платформі «Eдюкейшнал Ера» 04.03.2024 р. обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС та здобула знання та навички з психосоціальної підтримки педагогів та дітей; про підвищення кваліфікації з теми: «Оцінювання без знецінювання» на платформі «EdEra» 13.03.2024 р. обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС та підвищила рівень загальних та фахових компетентностей щодо організації інклюзивного середовища.

Алла ШВАЛЮК, учитель математики, яка повідомила про підвищення кваліфікації з теми «Школа стійкості» на платформі «Eдюкейшнал Ера» 11.03.2024 р. обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС та здобула знання та навички з психосоціальної підтримки педагогів та дітей; про підвищення кваліфікації з теми: «Оцінювання без знецінювання» на платформі «EdEra» 15.03.2024 р. обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС та підвищила рівень загальних та фахових компетентностей щодо організації інклюзивного середовища.

Ухвалили:

   Погодити сертифікати про підвищення курсової підготовки Надії МОРОЗЮК і Алли ШВАЛЮК.

 

Голова педагогічної ради                                    Галина МОСКАЛЮК

 

Секретар                                                                    Марина ХРИПОНЮК

 

 


ПРОТОКОЛ №9

засідання педагогічної ради

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

 

26.02.2024 р.

 

Голова педагогічної ради: Галина МОСКАЛЮК

Секретар: Марина ХРИПОНЮК

Присутні: 16 педагогічних працівників

Відсутні: 0

 

Порядок денний

1. Про замовлення підручників для учнів 7 класу.

2. Про затвердження сертифікатів курсової перепідготовки.

І Слухали:

 Тетяну БОНДАРУК, заступника директора з НВР, яка ознайомила педагогічний колектив з особливостями вибору підручників для учнів 7 класу на наступний навчальний рік, звернула увагу педагогів на важливість вчасного здійснення вибору підручників для учнів 7 класу НУШ.

Ухвалили:

1. Учителям, які у  2024 – 2025 н. р. викладатимуть у 7 класі, заповнити бланк замовлення підручників ( додаток), вказавши автора і назву.

2. Аллі ШВАЛЮК, бібліотекареві гімназії, заповнити форму замовлення підручників для 7 класу у відповідному розділі програми ІСУО.

ІІ Слухали:

Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка ознайомила присутніх з тим, що на рішення педагогічної ради надійшло клопотання про визнання і затвердження сертифікатів курсової підготовки.

Виступили:

Марина ХРИПОНЮК, учитель музичного мистецтва, яка повідомила про підвищення кваліфікації з теми «Школа для всіх» на платформі «EDERA» 24.02.2024 р. обсягом 30 год/1 кредит ЄКТС та підвищила рівень загальних та фахових компетентностей щодо організації інклюзивного освітнього середовища.

Ухвалили:

   Погодити сертифікат про підвищення курсової підготовки Марини ХРИПОНЮК.

 

Голова  педагогічної ради                        Галина МОСКАЛЮК

 

Секретар                                                        Марина ХРИПОНЮК

Додаток

до протоколу №9

від 26.02.2024 р.

 

Результати вибору електронних версій оригінал – макетів підручників для 7 класу

Прогнозований контингент учнів 7 класу - 14

 

Назва підручника

Автори

Кількість

1

«Алгебра». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Істер О.С.

14+1+1

2

«Англійська мова (7 рік навчання)». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Коста Д., Вільямс М.,Скрипник І.

14+1+1

3

«Біологія». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Балан П.Г. та ін.

14+1+1

4

«Географія». Підруч.для 7 кл ЗЗСО

Бойко В.М., Міхелі С.В.

14+1+1

5

«Геометрія». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Істер О.С.

14+1+1

6

«Зарубіжна література». Підруч. для 7 кл.ЗЗСО

Ніколенко О.М. та ін.

14+1+1

7

«Здоров’я, безпека та добробут». Підруч. Інтегрованого курсу для 7 кл. ЗЗСО

Воронцова Т.В. та ін.

14+1+1

8

«Інформатика». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Ривкінд Й.Я. та ін.

14+1+1

9

«Історія:Україна і світ». Підруч. інтегрованого курсу для  кл.ЗЗСО

Щупак І.Я.

14+1+1

10

«Мистецтво». Підруч. інтегрованого курсу для 7 класу ЗЗСО

Кондратова Л.Г.

14+1+1

11

«Технології». Підруч. для 7 кл.ЗЗСО

Ходзицька І.Ю.

14+1+1

12

«Українська література». Підруч. для 7 кл. ЗЗСО

Калинич О.В. та ін.

14+1+1

13

«Українська мова». Підруч.для 7 кл.ЗЗСО

Заболотний О.В., Заболотний В.В.

14+1+1

14

«Фізика». Підруч.для 7 кл ЗЗСО

Бар’яхтар В.Г. та ін.

14+1+1

15

«Хімія».Підруч.для 7 кл.ЗЗСО

Григорович О.В., Недоруб О.Ю.

14+1+1

 


ПРОТОКОЛ №8

засідання педагогічної ради

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

 

19.02.2024 р.

 

Голова педагогічної ради: Галина МОСКАЛЮК

Секретар: Марина ХРИПОНЮК

Присутні: 16 педагогічних працівників

Відсутні: 0

 

Порядок денний

1. Про реалізацію Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року.

2. Про організацію системи цивільного захисту у закладі.

3. Про затвердження списку претендентів на отримання свідоцтв з відзнакою учнями 9 класу.

4. Про затвердження сертифікатів курсової перепідготовки.

І Слухали:

Галину МОСКАЛЮК, директора гімназіїї, про реалізацію Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 р. та детально зупинилася на аналізі стану організації харчування у закладі. Вказала, що, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 № 990 – р «Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2023 – 2024 роках» харчування дітей у гімназії організовано на виконання програми «Освіта Ізяславської громади на 2021 – 2025 роки», рішень виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 20.12.2023 р. №7 «Про звільнення батьків від сплати за харчування дітей, що відвідують заклади освіти Ізяславської міської ради на 2024 рік» та № 127 від 31.08.2022 р. «Про встановлену вартість харчування для здобувачів освіти Ізяславської міської ради». Безкоштовне харчування організовано для учнів 1 – 4 класів та 11 учням 5 – 9 класів пільгових категорій. Батьківська плата встановлена в межах 30 грн.

Виступили:

Тетяна ІВАНОВА, кухар гімназії, яка доповнила, що батьки учнів закладу беруть активну участь в організації харчування дітей, постійно надають допомогу овочами, що значно здешевлює кінцеву плату. Вважає, що меню, рекомендоване і затверджене Держспоживслужбою, має формувати в учнів нову культуру харчування. Але дітям важко звикнути до того набору страв, які вони не споживають вдома. Найбільше дітям смакують макаронно – сирна чи рисова запіканка, сирники, палички з курячого філе, какао, найменше – рибні страви. Також вказала, що через застаріле обладнання важко приготувати деякі страви. Позитивним є те, що кількість дітей, які бажають харчуватися в їдальні, збільшується, а це означає, що учням подобаються пропоновані страви.

Інна ОХРІМЧУК, помічник кухаря, підтримала кухаря і внесла пропозицію провести опитування батьків та учнів на предмет шкільного меню.

Ухвалили:

1. Інформацію Галини МОСКАЛЮК, Тетяни ІВАНОВОЇ узяти до уваги.

2. Класоводам і класним керівникам продовжити роботу у напрямі інформованості батьків та учнів щодо умов та перебігу процесу організації харчування дітей у гімназії.

ІІ Слухали:

  Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка ознайомила присутніх із чинним законодавством щодо організації та ведення цивільного захисту у закладі, нормативно – правовими актами з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки; ознайомила із наказовою базою щодо організації освітнього процесу в системі цивільного захисту, здійснення відповідних заходів, із планом реагування на надзвичайні ситуації у гімназії. Нагадала про Положення про комісію з питань надзвичайних ситуацій та Положення про комісію з питань евакуації, про План підготовки керівного складу цивільного захисту на 2024 рік, про документи з організації зв’язку та оповіщення, з організації укриття працівників та дітей.

Виступили:

  Тетяна БОНДАРУК, заступник директора з НВР, яка доповнила виступ директора інформацією про особливості цивільного захисту у період воєнного стану, а саме, про алгоритм дії у разі надзвичайної ситуації ( захоплення в заручники, при вибуху на території закладу, при обстрілі, евакуації, пожежі, при загрозі ураження парами ртуті, ядерному вибуху, дії у натовпі тощо).

  Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК, педагог – організатор, яка повідомила, що, з метою практичного відпрацювання теоретичних навичок з ЦЗ, у закладі щороку проводяться заняття з даної тематики, навчання для керівного складу цивільного захисту гімназії, проведення для усього трудового та учнівських колективів закладу Дня цивільного захисту, який цього року планується ( за сприятливих погодніх та зовнішніх умов) провести 1 квітня.

Ухвалили:

1. Інформацію Галини МОСКАЛЮК, Тетяни БОНДАРУК, Олени ВЕЛИКОЇ – ЯЦЮК узяти до відома.

2. Продовжити освітню діяльність закладу у напрямі активної участі у проведенні роз’яснювальної роботи щодо організації цивільного захисту у закладі.

ІІІ Слухали:

   Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, про затвердження списку претендентів на отримання свідоцтв про базову середню освіту з відзнакою учнями 9 класу.

Виступила:

Тетяна ВОЛОЩАК, учитель історії та правознавства, класний керівник 9 класу, яка повідомила, що, з результатами навчання у І семестрі 2023 – 2024 н.р. претендентами на отримання свідоцтв з відзнакою є учні , які мають високий рівень знань з усіх предметів, а саме:

-         Шпортун Ірина Юріївна;

-         Яловчук Владислав Володимирович

Ухвалили:

Затвердити список претендентів на отримання свідоцтв про базову середню освіту з відзнакою:

-         Шпортун Ірина Юріївна;

-         Яловчук Владислав Володимирович- учні 9 класу.

ІV Слухали:

   Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка ознайомила присутніх з тим, що на рішення педради надійшли клопотання про затвердження сертифікатів курсової підготовки.

Виступили:

1. Надія МОРОЗЮК, учитель математики та інформатики, яка повідомила про проходження підвищення кваліфікації:

-          за видом «Вебінар» на тему « Методичні родзинки вивчення математики за модельною програмою для 7 – 9 класів та за підручником для 7 класу на шляху до успішного складання ЗНО/НМТ» від ТОВ «Ранок» 13.02.2024 р. тривалістю 2 год/0,06 кредиту ЄКТС та вдосконалила свою професійно – педагогічну компетентність;

-          за видом «Вебінар» на тему «НУШ: компетентнісний підхід на уроках алгебри в 7 класі» від ТОВ «Ранок» 14.02.2024 р. тривалістю 2 год/0,06 кредиту ЄКТС та вдосконалила свою професійно – педагогічну компетентність;

-          за видом «Вебінар» на тему «Стратегії підручника НУШ та ефективність навчання алгебри у 7 класі» від ТОВ «Літера ЛТД» тривалістю 3 год/0,1 кредиту ЄКТС та досягла результатів навчання, які зазначені в програмі підвищення кваліфікації.

2. Алла Швалюк, учитель математики, яка повідомила про проходження підвищення кваліфікації :

-         за видом «Вебінар» на тему «Особливості вивчення геометрії в 7 класі НУШ» від ТОВ «Ранок» 13.02.2024 р. тривалістю 2 год/0,06 кредиту ЄКТС та вдосконалила свою професійно – педагогічну компетентність;

-          за видом «Вебінар» на тему «НУШ: компетентнісний підхід на уроках алгебри в 7 класі» від ТОВ «Ранок» 14.02.20234 р. тривалістю 2 год/0,06 кредиту ЄКТС та вдосконалила свою професійно – педагогічну компетентність;

-          за видом «Вебінар» на тему «Стратегії підручника НУШ та ефективність навчання алгебри у 7 класі» від ТОВ «Літера ЛТД» 16.02.2024 р. тривалістю 3 год/0,1 кредиту ЄКТС та досягла результатів навчання, які зазначені в програмі підвищення кваліфікації.

Ухвалили:

Погодити сертифікати про підвищення курсової підготовки  Надії МОРОЗЮК і Алли ШВАЛЮК.

 

Голова педагогічної ради                                      Галина МОСКАЛЮК

 

Секретар                                                              Марина ХРИПОНЮК


ПРОТОКОЛ №7

засідання педагогічної ради

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

 

24.01.2024 р.

 

Голова педагогічної ради: Галина МОСКАЛЮК

Секретар: Марина ХРИПОНЮК

Присутні: 16 педагогічних працівників

Відсутні: 0

 

Порядок денний

1. Про шляхи формування професійних компетентностей учителя НУШ.

2. Про проблеми мотивації освітньої діяльності здобувачів освіти в сучасних умовах.

3. Про стан реалізації стратегічної мети «Безпека під час війни»

4. Про підсумки роботи з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту в І семестрі 2023 – 2024 н.р.

5. Про затвердження сертифікатів курсової перепідготовки.

6. Про вибір підручників для 2 класу.

І Слухали:

Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка вказала, що одним із основних напрямів реформування світи НУШ є удосконалення рівня професійної компетентності шляхом індивідуально – особистісного та професійно – діяльнісного самовдосконалення педагогів, які у своїй педагогічній діяльності мають керуватися Законом України «Про освіту», зокрема ст.54, Законом України «Про повну загальну середню освіту», зокрема ст.12,Національною доктриною розвитку освіти, Професійним стандартом вчителя.

Виступили:

    Світлана ОВЧАРУК, учитель початкових класів, яка детально зупинилася на понятті компетентності як такому, що включає в себе когнітивну та операційно – технологічну складові, особистісні якості людини; носить інтегрований характер, тобто об’єднує професійні знання, інтелектуальні та когнітивні  здібності, способи діяльності та особисті якості. Учитель має володіти професійними компетентностями: мовно – комунікативною, предметно – методичною, інформаційно – цифровою, психологічною, емоційно – етичною, інклюзивною, здоров’язбережувальною, проєктувальною, прогностичною, організаційною, рефлексивною; має розумітися на компетентності педагогічного партнерства та здатності до навчання впродовж життя. Вказала, що, аналізуючи сильні і слабкі сторони власної професійної діяльності, формує і розвиває особисту інформатичну компетентність, визначає шляхи подальшого саморозвитку.

     Марина Хрипонюк, учитель музичного мистецтва та трудового навчання, додала , що не менш вагомими, на її думку, є такі професійні компетентності учителя ,як прогностична, тобто уміння прогнозувати результативність роботи, організаційна, соціально – аналітична, інноваційна, які передбачають постійне підвищення кваліфікації педагога. Розповіла , що, особисто у зв’язку з вищеперерахованим , бере участь у семінарах, тренінгах, майстер – класах, науково – практичних конференціях, вебінарах, роботі творчих груп із професійних питань; постійно співпрацює із колегами для підвищення власної та їхньої професійної компетенттності.

Ухвалили:

1. Інформацію Галини МОСКАЛЮК, Світлани ОВЧАРУК, Марини ХРИПОНЮК узяти до уваги.

2. У процесі освітньої діяльності керуватися законодавчими нормативними документами щодо педагогічної діяльності та  розвитку професійних педагогічних компетентностей із подальшим якісним упровадженням набутих фахових умінь практично.

ІІ Слухали:

  Аллу ШВАЛЮК, учителя математики, яка розповіла про проблеми мотивації освітньої діяльності здобувачів освіти в сучасних умовах. Вказала, що мотивація відіграє важливу роль в освітній діяльності саме від неї залежить успішність учнів, глибина і міцність знань, бажання і здатність навчатися протягом усього життя. Причин відсутності мотивації є кілька: завищені вимоги з боку вчителів, батьків, фізичні особливості, конфліктні ситуації з однолітками, батьками та вчителями перевантаженість тощо. Формуванню інтересу, мотивації до навчання сприяють евристичні бесіди, пізнавальні ігри, вільного вибору навчальних завдань, інноваційних технологій. Тому мета вчителя – створити такий освітній простір, який би дав можливість кожному учневі відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили, навіть відчути задоволення від труднощів; зрозуміти, що в житті нічого задарма не дається і скрізь для отримання результату слід докласти зусиль. Надала певні рекомендації, як уникнути проблем мотивації учнів:

-         враховувати індивідуальні особливості учнів;

-         використовувати творчі проблемні завдання;

-         створювати умови для розвитку самостійності учнів;

-         перед кожним учнем ставити реалістичні вимоги;

-         створювати ситуації успіху, сприятливого психологічного мікроклімату;

-         диференціювати навчальний матеріал за ступенем складності мірою допомоги;

-         забезпечити умови для  формування та розвитку в учнів рефлексії, креативності;

Ухвалили:

1. Інформацію Алли Швалюк взяти до уваги.

2. У освітній діяльності продовжувати впроваджувати інноваційні методи і прийоми, які б забезпечували зацікавленість учнів щодо їх навчальної діяльності.

        ІІІ. Слухали:

       Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка вказала, що уже другий навчальний рік розпочався для українських школярів у воєнних реаліях під звуки повітряних тривог. В умовах війни освітній процес зазнав значних змін і за формою і за змістом. Ведення бойових дій, руйнування закладів освіти країною-агресором, щоденна загроза життю через російські ракетні обстріли – все це негативно впливає на освіту та призводить до порушення права на її здобуття. То ж як в умовах сьогодення знайти баланс між безпекою освітнього процесу та його якістю?

Освіта під час війни є важливою темою, яка потребує співпраці між державними органами, громадськими організаціями, міжнародною спільнотою для забезпечення захисту дітей та максимальної освітньої можливості у таких складних умовах.

     Говорячи про доступність освіти під час війни, також варто пам’ятати про необхідність достатніх фінансових ресурсів, відповідної інфраструктури та обладнання.

    На сьогодні навчальний процес в Україні відбувається офлайн, онлайн або змішано. Форми навчання в закладах освіти визначають обласні військові адміністрації на місцях з урахуванням безпекової ситуації.

     Відповідно до результатів опитування, проведеного Офісом Омбудсмана влітку поточного року, більшість батьків висловилися за навчання дітей за партами.

    Безумовно, очна форма навчання є найбажанішою та найефективнішою, до того ж має соціальну складову. Проте для її забезпечення потрібно враховувати: наявність захисних споруд в закладах освіти та переривання навчання у разі ввімкнення сигналу «повітряна тривога».

    За інформацією обласних, Київської міської військових адміністрацій (за виключенням Донецької, Луганської та Херсонської областей) станом на 15 серпня 2023 року до освітнього процесу в очній формі навчання за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу об’єктами фонду захисних споруд цивільного захисту були готові 19 170 об’єктів (будівель) закладів освіти, що становить 67,97% від загальної кількості таких об’єктів та дозволяє забезпечити укриття 4 687,413 тисяч учасників освітнього процесу (56,7%).

     Враховуючи, що більшість закладів освіти знаходяться у старих будівлях, в яких відповідно до Державних будівельних норм на час прийняття в експлуатацію закладу освіти не було передбачено наявності жодної захисної споруди, типовими причинами відсутності або неналежного облаштування укриттів у закладах освіти на початок навчального року були :

- відсутність придатних для облаштування найпростіших укриттів приміщень навчальних корпусів у підвалах або цокольних поверхах;

- недостатнє фінансування заходів з облаштування відповідних укриттів, знаходження закладу освіти на тимчасово окупованій території або наближених до районів ведення активних бойових дій.

У реаліях сьогодення діти змушені жити не лише з відчуттям небезпеки та нестабільності, а й високим психологічним та емоційним навантаженнями.

За опитуванням, проведеним Офісом Омбудсмана, на запитання «Чи проводилися тренінги щодо переміщення в укриття?», 43% батьків відповіли, що проводилися для учнів і працівників, 31% - для учнів, працівників і батьків, 7% - для учнів. При цьому 77 % опитаних дітей спокійно реагували на перехід в укриття, адже довіряли діям педагогів і вихователів, 18 % - хвилювалися, але отримували підтримку.

Задля подолання у дітей відчуття страху й стресу, в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях (#BraveKidsUkraine). Відомі люди, лідери думок, музиканти та блогери записують короткі відеоролики зі словами підтримки, побажання, вправи, ігри та цікаві завдання, які повторити, перебуваючи у сховищі.

   Також  наголосила, що отримувались звернення у зв’язку з прийняттям рішення Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу КМДА про забезпечення цілодобового безперешкодного доступу населення до укриттів у закладах дошкільної освіти. Отже, відповідно до Постанови Кабміну від 26 вересня 2023 року, внесено зміни в порядок використання укриттів у закладах дошкільної освіти. Відтепер ними можуть користатися лише діти та персонал. Це обумовлено, насамперед, безпековими інтересами задля захисту дітлахів.

  Важливо пам’ятати, міграція від війни та нерівність можливостей для доступу до освіти можуть призвести до дискримінації та виключення частини дітей з освітнього процесу.

  У таких умовах освіта має адаптуватися до війни, задовольняти потреби дітей і бути доступною для всіх, незалежно від соціального статусу, національної та релігійної належності, або місця перебування. У цьому контексті варто згадати про особливості навчання дітей-ВПО під час воєнного стану.

    Діти-ВПО можуть навчатися у школах, де вони навчалися до повномасштабного вторгнення за умови, що вони функціонують, або у закладах освіти за місцем проживання.

     Дізнатися про вільні місця у кожному класі можна на стенді або вебсайті школи на сайті державного органу, якому заклад підпорядковується, якщо школа не має власного сайту.

    Також діти-переселенці мають право на першочергове зарахування до закладу освіти. Для цього сам учень або один із батьків (опікун, інший законний представник, родич) повинен подати до школи заяву або її скановану або фото- копію у довільній формі. До заяви, за наявності, необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини або документа, який посвідчує її особу; оригінал чи копію медичної довідки за формою №086-1о; оригінал чи копію документа про освіту та довідку про взяття на облік ВПО. Подати заяву можна особисто, за допомогою електронної пошти, факсу або іншим зручним способом.

   Щоб зарахувати дитину з особливими освітніми потребами до інклюзивного класу, до заяви треба додати висновок про комплексну чи повторну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або витяг з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультаційної комісії.

     Для зарахування дитини до першого класу, документи треба подати до 31 травня включно. Водночас в умовах воєнного стану закладам освіти рекомендували за потреби приймати заяви про зарахування без дотримання терміну подачі.

  Отже, під час війни більш відчутні нерівності та недосконалості освітньої системи. Прогалини у знаннях школярів, і тих , хто навчається в Україні, і тих, хто виїхав за кордон, можуть сягати кількох років. Та чи означає це, що навчання дітей зараз неважливе?

Однозначно- ні, проте найголовніше – безпека. Пам’ятаємо, що життя людини – найвища цінність, а право на життя- основоположне право людини та запорука нашого майбутнього.

Виступили:

Тетяна БОНДАРУК, заступник директора з НВР, яка додала, що у нинішніх умовах ми, педагоги, повинні перемістити фокус уваги з академічних успіхів на підтримку і нормалізацію психічного стану учнів. Зараз це нормально. Ми всі можемо і повинні долучитись до цього в рамках викладання свого предмету. Нинішня ситуація могла позначитись на поведінці учнів, на їх здатності засвоювати матеріал. Стрес міг вплинути на увагу, пам’ять, на здатність зосереджуватись. Дорослим треба взяти до уваги, що крім описаного, один з механізмів захисту психіки – це регрес. Тобто деякі діти можуть демонструвати поведінку, яка притаманна меншим за віком учням. До цього потрібно поставитись терпимо та з розумінням. Не можна докоряти дітям.

Не зайвим буде нагадати вчителям про турботу про себе: для того, щоб надавати допомогу іншим, необхідно відновлювати свій власний ресурс, задовольняти свої базові потреби. Подбати про безпечне місце для себе, де можна буде проводити уроки. Обговорити з рідними порядок дій у разі, якщо оголошено тривогу під час того, коли  проводиться урок, розробити свій алгоритм дій. Також дала поради вчителям, як діяти під час онлайн-уроків, якщо вмикається сигнал «Повітряна тривога»:

-         демонструйте впевненість у своїх діях. Спокійно повідомте учням про сигнал;

-         акцентуйте увагу учнів фразою «Ви йдете в безпечне місце, яке встановлене за правилами вашої сім’ї»;

-         зверніться до учнів «Натисніть кнопку «вийти з конференції» та на кнопку «виключення комп’ютера»;

-         повідомте «Після сигналу «Відбій тривоги» доєднайтесь до занять за розкладом»;

-         дочекайтесь, щоб усі учні, які є слухачами, вийшли з онлайн-зв’язку;

-         намагайтесь зберігати спокій, будьте переконливими.

Дотримання цих простих правил та порад допоможе зберегти нормальний емоційний стан наших дітей. А академічні знання ми обов’язково надолужимо після стабілізації ситуації.

Ухвалили:

Інформацію Галини МОСКАЛЮК і Тетяни БОНДАРУК узяти до уваги.

ІV.Слухали:

  Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, про підсумки роботи з охорони праці, пожежної безпеки, цивільного захисту, яка розповіла, що діяльність закладу з цього питання у І семестрі базувалася відповідно до виконання Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 15.08.2016 № 974 «Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», наказу МОН України № 1669 від 26.12.2017 р. « Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», у відповідності до вимог « Кодексу цивільного захисту України», постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 № 841 «Про затвердження порядку проведення евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру», наказу ВОМС Ізяславської міської ради від 28.08.2023 № 60 – н «Про забезпечення протипожежної безпеки на об’єктах закладів освіти Ізяславської міської ради під час роботи в осінньо – зимовий період 2023 – 2024 н.р.».

З метою організації роботи з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки, цивільного захисту та профілактики виробничого і дитячого травматизму у гімназії відповідно до Положення про дружини юних рятувальників – пожежних була створена така ДЮРП під керівництвом Миколи КАЛЬНІЦЬКОГО, учителя фізичної культури( наказ № 65 – н від 01.09.2023); були призначені відповідальні особи ( наказ № 67 – н від11.09.2023):

-         Тетяна БОНДАРУК – громадський інспектор з питань ОП і ТБ;

-         Алла ШВАЛЮК – громадський інспектор з питань охорони дитинства;

-          Олексій ПРАДУН – відповідальний за експлуатацію укриття;

-         Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК – відповідальна за організацію позашкільної роботи.

У відповідності до вимог «Кодексу цивільного захисту України» була створена евакуаційна комісія (наказ № 67/1 – н від 11.09.2023р.) та розроблені Інструкція щодо дій персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації та Алгоритм дій для учасників освітнього процесу при повідомленні про замінування. Був виданий наказ про забезпечення протипожежної та техногенної безпеки у закладі освіти у 2023 – 2024 н.р. ( № 69 – н від 04.09.2023) і наказ про встановлення протипожежного режиму та призначення відповідальних за пожежну безпеку в закладі ( № 70 – н від 04.09.2023).

  Відповідно до «Плану заходів з реалізації Національної розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік» у закладі був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності ( наказ № 89 – н від 07.11.2023).

Ухвалили:

Інформацію Галини МОСКАЛЮК взяти до уваги.

V. Слухали:

  Галину МОСКАЛЮК, директора гімназії, яка ознайомила присутніх з тим, що на рішення педради надійшли клопотання про затвердження сертифікатів курсової підготовки.

Виступили:

1. Наталія ГРАБОВСЬКА, учитель початкових класів, яка повідомила про проходження онлайн – курсу « Цифровий учитель» від ТОВ         « Едюкейшнал Ера» 04.01.2024 р. тривалістю 30 год/ 1 кредит ЄКТС та здобула знання та навички з теми курсу.

2. Галина ДЕНИСЕВИЧ, учитель інформатики, яка повідомила про проходження онлайн – курсу « Школа стійкості» від ТОВ « Едюкейшнал Ера» 15.01.2024 р. тривалістю 30 год/ 1 кредит ЄКТС та досягла практичних та теоретичних знань з теми курсу.

3. Наталія ВЯЛОВА, учитель зарубіжної літератури, української мови і літератури, яка повідомила про проходження онлайн – курсу «Школа стійкості» від ТОВ « Едюкейшнал Ера» 04.01.2024 р. тривалістю 30 год/ 1 кредит ЄКТС та здобула знання та навички з теми курсу.

4. Надія МОРОЗЮК, учитель математики та інформатики, яка повідомила про проходження підвищення кваліфікації за видом «Вебінар» на тему « Інформатика в 7 класі: до чого готуватися?» від ТОВ «Ранок» 18.01.2024 р. тривалістю 1 год/0,03 кредиту ЄКТС та вдосконалила свою професійно – педагогічну компетентність.

Ухвалили:

Погодити сертифікати про підвищення курсової підготовки Наталії ГРАБОВСЬКОЇ, Галини ДЕНИСЕВИЧ, Наталії ВЯЛОВОЇ, Надії МОРОЗЮК.

        VІ. Слухали:

      Аллу ШВАЛЮК, бібліотекаря, яка ознайомила усіх присутніх з переліком запропонованих підручників для 2 класу.

            Ухвалили:

            Затвердити результати вибору електронних версій оригінал – макетів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір.

 

Голова педагогічної ради                                 Галина МОСКАЛЮК

Секретар                                                                 Марина ХРИПОНЮК

      

 

 


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ



29.01.2024 р.                                                                 Ізяслав                                                                     № 14 – н 

 

Про тимчасовий перехід

на навчання з використанням

 дистанційних технологій

 

 

Відповідно  до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,  на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 07.03.2022 р. № 1/3378-22 «Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану», враховуючи  рекомендації МОН України №1/2484-23 від 21.02.2023 р., у зв’язку із зростанням поширення ГРВІ – інфекції, до протокольного рішення комісії ТЕБ і НС Ізяславської міської ради від 29.01.2024 року № 2  

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Перевести з 30.01.2024 року до 02.02.2024 року на дистанційну форму навчання учнів гімназії.

2.         З 30.01. 2024 року до 02.02. 2024 року змінити істотні умови праці педагогічних  працівників гімназії, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

3. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання.

3.1.          Облік робочого часу та оплату праці педагогічних працівників, які організовують дистанційне навчання, здійснювати відповідно до законодавства у сфері загальної середньої освіти.

4.        Класоводам 1 – 4 класів, класним керівникам 1-9 класів:

4.1.          Повідомити учнів та їх батьків про тимчасовий перехід на навчання з використанням дистанційних технологій (29.01.2024)

4.2.           Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та про методи запровадження синхронного режиму онлайн через засоби електронного зв’язку або в телефонному режимі (щоденно)

4.3.          Взяти під контроль дистанційне навчання учнів (щоденно)

4.4.          Провести бесіди про дотримання санітарних вимог щодо роботи за комп’ютером, дотримання протиепідемічних заходів, розмістивши пам’ятки в учнівських групах (29.01.2024)

4.5.          Контролювати відвідування учнями занять, стан здоров’я, безпечні умови перебування та інформувати адміністрацію закладу(щоденно).

5.        Усім педагогічним працівникам школи:

5.1.          Контролювати залучення учнів до освітнього процесу.

5.2.          Наблизити робочий час в дистанційному режимі до затвердженого в закладі розкладу навчальних занять та відповідно педагогічного навантаження.

5.3.          При проведенні занять у синхронному режимі дотримуватися Санітарного регламенту щодо організації роботи з технічними засобами навчання (комп’ютерами):

час безперервної роботи з ІКТ:

 -для учнів 1-ого класу – не більше 10 хв;

 -для учнів 2-5 класів не більше 15 хв;

 -для учнів 6-7 класів – не більше 20 хвилин;

 -для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

 -при здвоєних навчальних заняттях для учнів - не більше 20-25  хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

5.4.          При визначенні режиму проведення навчальних занять не менше 30% навчального часу організовувати в синхронному режимі, решта навчального часу – в асинхронному.

5.5. Визначити особливості провадження освітнього процесу через платформи:

 -Google Meet – онлайн-уроки, консультації (основна платформа);

- Google Classroom – обмін завданнями та результатами виконаних завдань, додаткові матеріали та посилання з відеопоясненнями (основна платформа);

 -Viber – індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

 -Telegram - індивідуальні та групові бесіди, обмін файлами, миттєвими повідомленнями, посиланнями, опитуваннями;

 -опитування по телефону;

 -платформи «Всеосвіта», «НаУрок», «Всеукраїнська школа онлайн».

5.6.Забезпечити фіксацію тем, домашніх завдань та оцінок можливими наразі шляхами (у зручний для вчителя спосіб) з метою перенесення до класних журналів.

5.7. Зробити запис «Дистанційне навчання» у правій частині журналу у графі «Зміст уроку» після дати 29.01.2024 року.

5.8. Перенести оцінки, отримані за час дистанційного навчання. до класних журналів.

6.       Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР:

6.1. Підготувати розклад навчальних занять для 1-9 класів з урахуванням вимог дистанційної форми роботи.

6.2. Оновити  разом з учителем інформатики Надією МОРОЗЮК  сторінку «Дистанційне навчання» на сайті гімназії.

6.3. Виставити на сторінці сайту  гімназії  інформацію про запровадження дистанційного навчання в період з 30.02.2024 до 02.02.2022 року

6.4. Виставити розклад навчальних занять з посиланнями на онлайнуроки із упровадженням технологій дистанційного навчання на період   з 30.01.2024 до 02.01. 2024 року

6.5. Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання. 

7.        Олені ВЕЛИКІЙ – ЯЦЮК, педагогу-організатору:

7.1.          Забезпечити проведення заходів відповідно до плану роботи закладу, участь у заходах всіх рівнів, використовуючи технології дистанційного навчання з дотриманням Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти з 30.01.2024 р до 02.02.2024 р.

7.2.          На сайті закладу у розділі «Дистанційне навчання» розмістити оголошення, розклад занять, режим роботи, пам’ятки щодо правил роботи під час дистанційного навчання, посилання на онлайн-школи.

8.       Адміністрації гімназії координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм та моніторити рівень навчальних досягнень учнів:

8.1. Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР - учнів 1-4 класів

8.2. Галині МОСКАЛЮК, директору гімназії  - учнів 5-9 класів.

9.       Всім учасникам освітнього процесу неухильно дотримуватися листа Міністерства освіти і науки України від 07.03.2022 р. № 1/3378-22 «Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану».

10.    Залишити незмінними умови роботи для:

- Марини БІЛЬОВСЬКОЇ, Олени ШУДРИ - сторожів закладу;

- Володимира МАРЧУКА - робітника з обслуговування будівель та споруд;

   - Тетяни МАРЧУК, Людмили ДЕМЯНЧУК – прибиральниць;

-  Олексія ПРАДУНА – двірника;

- Галини БЕРУК, Світлани ВЕРБИЦЬКОЇ – опалювальників.

11.   Забезпечити на період дистанційного навчання мінімальне використання енергоносіїв.

12.    У разі виникнення загрозливих, аварійних та надзвичайних ситуацій у гімназії негайно повідомляти адміністрацію закладу.

13.   Усю діяльність закладу та  свою навчально-виховну роботу педагогічним працівникам організовувати згідно річного плану роботи гімназії.

14.   Цей наказ розмістити на сайті гімназії, у вайбер-групі педагогічних працівників для ознайомлення.

15.   Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

           Директор                                                         Галина МОСКАЛЮК

 


                                                    Затверджую

 

                                                                                 Директор         Галина МОСКАЛЮК

 

 

ІНСТРУКЦІЯ  ЩОДО  ПРОПУСКНОГО РЕЖИМУ,

а також ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

 

1.  Загальні положення

1.  1 Ця інструкція розроблена для забезпечення безпечного перебування учнів у гімназії, а також для контролю за сторонніми відвідувачами закладу освіти (ЗО);

2.  2 Пропускний режим у гімназії здійснюється двірником;

3.  3 Пропускний режим у гімназії здійснюється на основі документа, де є печатка і фото: паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток, закордонний паспорт, щоденник, учнівський квиток;

4.  4 Дана інструкція поширюється на учнів, батьків, інших відвідувачів.

2.  Порядок пропуску для учнів

1.  1 У приміщеннях гімназії встановлюється пост чергового вчителя, в учительській кімнаті є кнопка «тривоги», мобільний телефонний зв’язок;

2.  2 Пропуск учнів 1-9 класів до приміщення здійснюється через головні входи, де розміщені пости чергових учителів;

3.  3 Учні 1 зміни (1-4 кл) зобов’язані приходити до гімназії не пізніше 8.58. Заняття розпочинаються о 9.00; учні 2 зміни (5-9 кл) – не пізніше 12.18.Заняття розпочинаються о 12.20.

4.  4 В окремих випадках ( при сигналі повітряної тривого, техногенної небезпеки тощо)відповідно до розпорядження або за наказом директора гімназії заняття 1 зміни ( чи 2 зміни) можуть розпочинатися з другого ( чи наступного уроку) уроку. При цьому учні повинні прийти до гімназії не пізніше, ніж за 10 хв. до початку занять;

5.  6 Учням не рекомендується залишати в кишенях одягу гроші, ключі, цінні речі;

6.  7 Забороняється приносити до приміщення гімназії та на її територію з будь-якою метою й використовувати зброю, вибухові, вогненебезпечні предмети та речовини; алкогольні напої, наркотики, інші дурманячі речовини, отруту, газові балончики, а також інші речі та предмети, які не мають стосунку до навчальної діяльності;

7.  8 Учні 5-9 класів  самостійно йдуть до навчальних кабінетів, учнів 1-4 класів зустрічають класоводи;

8.  9 О 8.30 ( 1 зміна) та о 12.00 (2 зміна) починається чергування вчителів відповідно до графіка, затвердженого наказом директора гімназії;

9.  11 Виходити з приміщення гімназії до закінчення занять учневі дозволяється лише з поважної причини, на підставі особистого дозволу вчителя, директора, медичного працівника, письмового пояснення  (особистого телефонного дзвінка) батьків;

10.  12 Учитель, медичний працівник повинен довести до відома батьків про передчасний вихід учня з приміщення гімназії;

11.  13 Відвідування педагогів батьками (законним представникам) учнів здійснюється тільки після закінчення останнього уроку, за попередньою домовленістю з учителем або за графіком, який є у закладі.

12.  14 У гімназії наявні два евакуаційні виходи, відчиняти які мають право черговий учитель, завгосп, відповідальні на випадок НС;

13.  15. Відповідальність за відчиняння запасного  виходу несе той, хто відчиняє, а контролює черговий учитель;

14.  16.Черговий учитель контролює прихід учнів і кінець навчання в гімназії. Двірник слідкує за пропускним режимом в цілому, забезпечує прихід і вихід із ЗО;

15.  17 Учитель, який веде останній урок, будь-яке заняття або захід повинен  прослідкувати, щоб всі учні вийшли із приміщення гімназії.

 

3.  Порядок пропуску для співробітників школи

1.  1 Заняття розпочинаються о 9.00 (1 зміна) та о 12.20 (2 зміна). Педагоги, які проводять перші уроки, зобов’язані приходити до ЗО не пізніше 8.40 та 12.10;

2.  2 В окремих випадках, відповідно до розкладу, затвердженого директором гімназії, уроки у конкретного педагога можуть розпочинатися не з першого уроку (в усіх випадках педагог зобов’язаний прийти до гімназії не пізніше, ніж за 15 хв. до початку занять);

3.  3 Відвідування педагога батьками чи законними представниками учнів здійснюються тільки по закінченню останнього уроку, за попередньою домовленістю з учителем і в той час, коли він не зайнятий виконанням своїх професійних функцій.

4.  4 Без особистого дозволу директора педагогам забороняється заносити в ЗО (виносити із ЗО) державне майно;

5.  5 Цілодобовий доступ до гімназії має директор, заступник директора, завгосп, робітник з обслуговування будівлі, працівники охорони (двірник, сторожі);

6.  6 У святкові дні, вихідні і не робочі дні мають право на безперешкодне відвідування гімназії директор, адміністрація,  інші за графіком чергові, затверджені директором.

 

4.  Порядок пропуску батьків (законних представників) до гімназії

1.  1 З учителями батьки зустрічаються після уроків або під час перерви (у екстрених випадках);

2.  2 Учителі зобов’язані попередити охорону ( двірника, чергового учителя) про час зустрічі й місце проведення батьківських зборів;

3.  3 Прихід до ЗО батьків з особистих запитань до адміністрації можливі при попередній домовленості з самою адміністрацією, про що охорона (черговий учитель) повинні бути проінформовані заздалегідь;

4.  5 Батькам не дозволяється приходити до ЗО з великогабаритними предметами, їх вони залишають на вході або дозволяють їх оглянути;

5.  6 У випадку незапланованого відвідування гімназії батьками, черговий учитель з’ясовує мету їх відвідування і пропускає лише з дозволу адміністрації;

6.  7 Батьки, що прийшли зустрічати своїх дітей по закінченню уроків, очікують їх у дворі гімназії.

5.  Порядок пропуску для сторонніх відвідувачів закладу освіти

1.  1 Відвідування працівників ЗО сторонніми особами здійснюється за попередніми домовленостями, про які працівник доводить до відома адміністрацію закладу;

2.  3 Пропуском для відвідувачів є документ (з фотографією), що засвідчує особу;

 

6.  Порядок допуску транспортних засобів на територію закладу освіти

1.  1 Транспортні засоби на територію гімназії допускаються на основі домовленостей і раніше наданих даних про державний номер, колір, марка;

2.  2 Допуск спецтранспорту на територію гімназії здійснюється у випадках НС; охорона чи адміністратор у випадку НС повинні зустріти спецтранспорт і провести до місця НС.

 

7.  Порядок і правила дотримання внутрішньо об’єктового режиму

1.  1 Обхід будівлі, території, приміщень охороною (черговим сторожем) здійснюється не рідше, ніж 3 рази на добу;

2.  2 Черговий сторож особливу увагу повинен звертати на закритість кранів, зачиненість кабінетів, цілісність дверей, вікон; не допускати на територію закладу сторонніх осіб;

3.  3 Чергування затверджується директором гімназії;

4.  4 Черговий сторож під час робочої зміни не повинен залишати пост охорони;

5.  5 Пост охорони (черговий сторож) для дотримання внутрішньо об’єктового режиму контролює здачу ключів від кабінетів, вимагає зачинення вікон, кватирок, дверей по закінченню роботи і т. ін..




 

 

УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ


28.12.2023 р.                                        Ізяслав                              № 111 – н

 

Про забезпечення

пропускного режиму в гімназії

 

На виконання п.4 протоколу наради під головуванням прем’єр – міністра України Дениса ШМИГАЛЯ від 06.12.2023 р. та листа Департаменту освіти і науки ОВА№ 2218 – 41/2023 від 22.12.2023 року, рекомендаційного листа ВОМС Ізяславської міської ради № 1326/01 – 14 від 28.12.2023 р.

 

 НАКАЗУЮ:

1. Галині МОСКАЛЮК, директору гімназії, забезпечити належний пропускний режим в закладі освіти.

2. Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР відповідно до розроблених Інструкції щодо пропускного режиму та Положення про пропускний режим в закладі освіти( додаються) повідомити трудовий колектив та практично відпрацювати алгоритм дій відповідно до даних документів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                             Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлені:                                 Тетяна БОНДАРУК

 

      Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК                        Наталія ГРАБОВСЬКА

      Світлана ОВЧАРУК                                 Юлія КРИКУН

      Світлана ВИСОЦЬКА                              Марина ХРИПОНЮК

      Жанна КОРЗУН                                            Наталія ВЯЛОВА

      Тетяна ВОЛОЩАК                                  Алла ШВАЛЮК

      Надія МОРОЗЮК                                        Світлана МІЗЕРНА

      Наталя БАТЮК                                       Микола КАЛЬНІЦЬКИЙ

      Валентина ПРОКОПИВНЮК                     Інна ОХРІМЧУК

      Олексій ПРАДУН                                    Людмила ДЕМЯНЧУК

      Володимир МАРЧУК                              Тетяна МАРЧУК

   Марина БІЛЬОВСЬКА                                Олена ШУДРА                


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ


20.12.2023 р.                                      Ізяслав                                № 108 – н

Про організацію зимових канікул

у 2023 – 2024 н. р.

 

  На виконання річного плану роботи гімназії на 2023 – 2024 н., керуючись рішенням педагогічної ради № 1 від 30.08.2023р. « Про структуру 2023 – 2024 н. р.»

 

НАКАЗУЮ:

1.      Організувати зимові канікули для учнів 1 – 9 класів гімназії з 23.12.2023 р. до 09.01.2024 р.

2.      Класоводам 1 – 4 класів, класним керівникам 5 – 9 класів:

2.1.            Провести до 22.12.2023 р. інструктажі з безпеки життєдіяльності, бесіди про додаткові заходи з попередження усіх видів дитячого травматизму та правил безпечної поведінки ( під час сигналу повітряної тривоги, при користуванні газо-, електроприладами, правил дорожнього руху тощо).

2.2.            Довести до відома батьків учнів 1 – 9 класів ( до 22.12.2023р.) інформацію про проведення канікул, необхідності контролю за дітьми під час канікул, алгоритму дії у разі виникнення нещасних випадків з дітьми.

2.3.            Підтримувати контакт з учнями, особливо з тими, які потребують додаткової соціальної підтримки.

3.      Психологічній службі гімназії під час канікул надавати допомогу учням, які потребують додаткової психологічної уваги.

4.      На час канікул залучити педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи у межах часу, що не перевищує їх педагогічного навантаження.

5.      Вважати початком роботи для педагогічних працівників 9 год 00 хв,                      для МОП – 8 год 00 хв.

6.      На період канікул призупинити харчування дітей в їдальні закладу.

7.      Контроль за виконанням цього наказу покласти на Тетяну БОНДАРУК, заступника директора з НВР.

 

 

Директор:                                                               Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлені:                                     Тетяна БОНДАРУК

        Тетяна ВОЛОЩАК                                            Наталя БАТЮК

Наталія ГРАБОВСЬКА                                         Світлана ОВЧАРУК

Юлія КРИКУН                                                       Світлана ВИСОЦЬКА

Марина ХРИПОНЮК                                           Жанна КОРЗУН

Наталія ВЯЛОВА                                                  Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК

 

 


                                  Затверджую

                                                                            Директор    Галина МОСКАЛЮК  

 

ПЛАН

роботи педагогічного колективу

Ізяславської гімназії №4 імені Василя Кобернюка

на період зимових канікул 2023 – 2024 н.р.  

 

Понеділок 25.12.

1. Робота на базі кабінетів.

2. Робота з документацією.

3. Самоосвіта.

4. Волонтерська діяльність. Виготовлення окопних свічок.

 

                                            Вівторок 26.12.

1. Робота на базі кабінетів.

2. Робота з документацією.

3. Волонтерська діяльність. Виготовлення окопних свічок.

 

                                           Середа 27.12.

1. Робота з документацією.

2. Самоосвіта.

3. Педагогічний практикум.

 

                                           Четвер 28.12.

1. Засідання педагогічної ради.

2. Волонтерська діяльність. Виготовлення окопних свічок.

3. Самоосвіта.

 

                                        П’ятниця 29.12.

1. Психологічний тренінг.

2. Робота з документацією.

3. Робота на базі кабінетів.

 

                                          Понеділок 01.01.

1. Робота на базі кабінетів.

2. Самоосвіта.

 

                                        Вівторок 02.01.

1. Участь у роботі міських методичних структур.

2. Педагогічний практикум. Опрацювання Професійного стандарту вчителя.

                                    Середа 03.12.

1. Участь у роботі міських методичних структур.

2. Практичні тренування з цивільного захисту ( відпрацювання індивідуальної і групової поведінки при виникненні надзвичайної, техногенної ситуації).

3. Самоосвіта.

4. Волонтерська діяльність. Виготовлення вітамінної суміші.

 

                                    Четвер 04.01.

1. Участь у роботі міських методичних структур.

2. Засідання професійної спільноти учителів гуманітарного, природничо – математичного спрямування.

3. Робота з документацією.

 

                                    П’ятниця 05.01.

1. Робота на базі кабінетів.

2. Волонтерська діяльність. Виготовлення вітамінної суміші.

 

                                       Понеділок 08.01.

1. Участь у роботі міських методичних структур.

2. Робота на базі кабінетів.

3. Самоосвіта.

 

                                  Вівторок 09.01.

1. Робота з визначення готовності педагога до початку занять                 ( внесення корективів до календарного планування)

2. Робота на базі кабінетів.

3. Волонтерська діяльність. Виготовлення вітамінної суміші.


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ

19.12.2023 р.                                      Ізяслав                               № 106 – н

 

Про дотримання вимог щодо охорони праці,

безпеки життєдіяльності, пожежної

 та техногенної безпеки під час проведення

Різдвяного свята у 5 – 9 класах гімназії

 

  З метою створення та дотримання безпечних умов правил ТБ при проведенні в закладі освіти Різдвяного свята для учнів 5 – 9 класів відповідно до вимог чинного законодавства з охорони праці і безпеки життєдіяльності, правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України

 

НАКАЗУЮ:

1.     Директору Галині МОСКАЛЮК:

1.1.          Створити комісію з підготовки та проведення 22.12.2023 р. о 15.00. Різдвяного свята у складі:

Тетяни БОНДАРУК – заступника директора з НВР;

Олени ВЕЛИКОЇ – ЯЦЮК – педагога – організатора;

Марини ХРИПОНЮК – учителя музичного мистецтва;

Валентини ПРОКОПИВНЮК – медичної сестри.

1.2.          Призначити черговими під час проведення свята:

Жанну КОРЗУН – класного керівника 6 класу;

Наталію ВЯЛОВУ – класного керівника 7 класу;

Тетяну ВОЛОЩАК– класного керівника 9 класу;

Ірину АДАМЕНКО – члена БК 5 класу;

Світлану ВЕРБИЦЬКУ – члена БК 8 класу.

1.3.          Провести цільовий інструктаж з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки з черговими учителями та працівниками, які задіяні у проведенні Різдвяного свята.

1.4.          Забезпечити приміщення, де буде проведене свято, необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння.

2.     Черговим учителям:

2.1.          У разі виникнення пожежі або інших надзвичайних ситуацій не допустити паніки на святі. Забезпечити чітку евакуацію присутніх на святі відповідно до затверджених Планів евакуації та негайно повідомити керівника закладу освіти; у випадку виникнення пожежі до прибуття пожежників розпочати гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння.

2.2.          У разі оголошення повітряної тривоги припинити проведення свята, забезпечити організоване переміщення і безпечне перебування дітей у сховищі.

2.3.          Перед проведенням Різдвяного свята провести з учнями бесіду – інструктаж щодо ТБ і БЖД та оформити відповідні записи у журналах.

 

 

Директор                                     Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлені:              Тетяна БОНДАРУК

                                                      Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК

                                                          Марина ХРИПОНЮК

                                                          Жанна КОРЗУН

                                                       Тетяна ВОЛОЩАК

                                                          Валентина ПРОКОПИВНЮК


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ


18.12.2023 р.                                      Ізяслав                                   № 104 – н

Про організацію та проведення

заходів з питань БЖД учасників

освітнього процесу на час зимових канікул


  На виконання пункту 13 розділуV Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до системи управління Міністерства освіти і науки України, затвердженого  наказом МОН України від 18.04.2006 № 304 ( в редакції наказу МОН України від 22.11.2017 № 1514), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14.12.2017 за № 1512/31380, з урахуванням відкритої широкомасштабної російської збройної агресії проти України, з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я учнів, попередження надзвичайних ситуацій

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР,:

1.1.          Перевірити знання порядку дій у разі оголошення сигналу          « Повітряна тривога», загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки.

1.2.          Перевірити наявність планів евакуації на випадок пожежі або інших надзвичайних ситуацій з обов’язковим позначенням маршрутів евакуації.

2.     Валентині ПРОКОПИВНЮК, медичній сестрі, провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків.

3.     Класоводам і класним керівникам організувати проведення первинних інструктажів з питань БЖД перед початком зимових канікул, Різдвяного свята ( зокрема з питань дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога», дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики ШКЗ, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користування громадським транспортом, безпечне перебування біля річок та водойм, вкритих кригою, при використанні піротехніки) з реєстрацією у відповідних журналах.

4.     Олексію ПРАДУНУ, відповідальному за експлуатацію укриття, утримувати наявне укриття в готовності до використання за призначенням та у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога» забезпечити розміщення персоналу гімназії відповідно до затвердженого алгоритму дій.

5.     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                  Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлені:                          Тетяна БОНДАРУК

                                                                  Наталія ГРАБОВСЬКА

                                                               Світлана ОВЧАРУК

                                                                  Юлія КРИКУН

                                                                  Світлана ВИСОЦЬКА

                                                                  Марина ХРИПОНЮК

                                                                  Жанна КОРЗУН

                                                                  Наталія ВЯЛОВА

                                                               Олена ВЕЛИКА – ЯЦЮК

                                                                  Тетяна ВОЛОЩАК

                                                                  Валентина ПРОКОПИВНЮК

                                                              Олексій ПРАДУН

 


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ

10.11.2023 р.                                  Ізяслав                                № 92 – н

Про підсумки проведення

шкільного етапу ХІV Міжнародного

мовно – літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка

у 2023 – 2024 н.р.

       На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 р. № 928 « Про Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 01.06.2011 р.  № 571, керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 20.10.2023 р. № 1/16286 – 23 та Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 23.10.2023 р.№ 505 « Про проведення ХІV Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка»,ураховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 « Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 р.№ 2102 – ІХ, Указу Президента України від 01.05.2022 р.№ 254/2023 « Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 02.05.2022 р. № 3057 – ІХ, наказу ВОМС Ізяславської міської ради № 79 – н від 24.10.2023 р., наказу по гімназії № 87 – н від 26.10.2023 р. та з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні  09.11.2023 р. в гімназії був проведений шкільний етап конкурсу.

  У шкільному етапі брали участь 32 учні 5 – 9 класів.

Організаційна робота щодо підготовки і проведення конкурсу була сформована на належному рівні. Комісією ( журі) у складі Тетяни Бондарук, Наталії Вялової, Світлани Мізерної, учителів – філологів, були складені завдання для конкурсу відповідно до рекомендацій МОН України, вікових особливостей учнів. З питань проведення конкурсу, розподілу повноважень членів журі адміністрацією гімназії було проведено оперативну консультацію. Члени журі підвели підсумки конкурсу та здійснили аналіз виконання учнями завдань.

Шкільний етап ХІV Міжнародного мовно – літературного  конкурсу  імені Тараса Шевченка допоміг учням продемонструвати свої здібності, а педагогам виявити здобувачів освіти з високим рівнем знань української мови.

Виходячи з вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1.     Відзначити  учнів – переможців шкільного етапу ХІV Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

 

6 клас

Яцюк Софію - 1 м

Бережко Ольгу – 3 м

Буняк Віолету – 3 м

                                                                7 клас

Варламкіна Дениса – 3 м

Гнатюк Владиславу – 2 м

9 клас

Шпортун Ірину – 1 м

Яловчука Владислава – 2 м

Дусанову Вікторію – 3 м

 

2.     Оголосити подяку учням – учасникам шкільного етапу ХІV Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

3.     Професійній спільноті учителів української мови і літератури проаналізувати результати шкільного етапу ХІV Міжнародного мовно – літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка, ужити заходів щодо покращення роботи з обдарованими дітьми.

4.     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Директор:                                                           Галина МОСКАЛЮК

 

 


img20231108_08251512.pdf
img20231108_08414414.pdf

УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ

08.11.2023 р.                                                                          Ізяслав                                         № 90 – н

Про заходи щодо

енергозбереження у гімназії

у 2023 – 2024 н. р.

 

  Відповідно до Плану заходів з енергозбереження для закладів освіти Ізяславської міської ради у 2023 році затвердженого начальником ВОМС (наказ від 26.01.2023 р.)

НАКАЗУЮ:

1.     Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР:

-         забезпечити інформування трудового колективу, учнів гімназії стосовно напруженої ситуації у енергосистемі країни з метою формування свідомого ставлення до економії енергоресурсів;

-         провести заходи з популяризації збереження енергоресурсів.

2.     Проводити поступову заміну електролічильників та перехід на енергозберігаючі прилади.

3.     Забезпечити зниження електроспоживання в години максимального навантаження на енергосистему ( з 7:00 до 23:00).

4.     Зобов’язати працівників гімназії по закінченню робочого дня вимикати електрообладнання у службових, навчальних та інших приміщеннях.

5.     Не допускати освітлення навчальних, службових приміщень при достатньому природному освітленні.

6.     Забезпечити обмежене використання в нічний та позаробочий час освітлення пришкільної території.

7.     Не допускати в опалювальний період перевищення температурного режиму в приміщеннях гімназії.

8.     Забезпечити зниження подачі тепла в неробочий час, вихідні, святкові дні та в канікулярний період.

9.     Заборонити використання електрообігрівачів для опалення приміщень.

10.                        При придбанні нових електроприладів надавати перевагу енергоощадливому обладнанню.

11.                       Забезпечити використання комп’ютерної техніки в режимі економної експлуатації переключенням на режим очікування з низьким використанням електроенергії.

12.                        Володимиру МАРЧУКУ, робітнику з ремонту:

-         своєчасно видаляти накип з водонагрівальних приладів;

-         вимикати електричний бойлер, якщо він не використовується протягом тривалого часу.

13.                       Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Директор:                                  Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлені:           Тетяна БОНДАРУК

 

                                                        Володимир МАРЧУК

 

 

 


УКРАЇНА
ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА
НАКАЗ

07.11.2023 р.                                      Ізяслав                              № 89 – н

Про проведення Тижня знань

з основ безпеки життєдіяльності

у гімназії у 2023 – 2024 н.р.

 

  Відповідно до « Плану заходів з реалізації Національної розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 р. № 174 – р та постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. № 444 « Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», на виконання листа Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 1836 – 41/2023 від 01.11.2023р. щодо проведення в навчальних закладах Тижня безпеки з основ безпеки життєдіяльності в листопаді 2023 року, наказу ВОМС Ізяславської міської ради від 07.11.2023 р. за № 1041/01 – 14

 

  НАКАЗУЮ:

1.     Провести у закладі освіти Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у період з 13 до 17 листопада 2023 року ( план заходів додається).

2.     Залучити до проведення представників найближчого підрозділу ДСНС міста.

3.     При підготовці та проведенні практичних заходів забезпечити використання методичного супроводу, наданого НМЦЦЗБЖД Хмельницької області.

4.     Контроль за виконанням цього наказу покласти на Тетяну БОНДАРУК, заступника директора з НВР.

 

 

Директор:                                              Галина МОСКАЛЮК

 

З наказом ознайомлена:                  Тетяна БОНДАРУК




Додаток   від 07.11.2023 р.

 

                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                      Директор      Галина МОСКАЛЮК

 

 

ПЛАН

проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

з 13.11 до 17.11.2023 р.

 


Назва заходу

клас

відповідальні


понеділок

1.      Тематична лінійка «Тиждень знань з основ БЖД у гімназії»

2.      Виставка методичної та науково – популярної літератури « Безпека понад усе!»

3.      Розміщення на сайті гімназії, сторінці Фейсбук тематичних пам’яток, листівок до батьків та учнів

1 - 9

класоводи, кл.кер, пед. – орг.

 

бібліотекар,

Батюк Н.В.

 педагог – організатор


вівторок

1.      Конкурс малюнків «Обережно! Небезпека!»

2.      Рольові ігри «Ми – пішоходи»,  «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь – ворог»

3.      Бесіди «Убезпеч своє життя»

1 – 7

 1 – 6

 1 - 9

бібліотекар, Хрипонюк М.Г.

педагог – організатор

 класоводи, кл.керівники, ШМС


                                                                                                         середа

1.      Тренування екстреної евакуації

1 - 9

Кальніцький М.М.

Прокопивнюк В.В.


                                                                                                            четвер

1.      Лекція «Будь обережним на вулиці і вдома»

2.      Показовий урок «Про безпеку пам’ятай!»

3.      Спортивна естафета «Підтримати!Допомогти! Врятувати!»

1 – 9

 5 – 8

 5,6,8

класоводи, кл.керівники, ШМС, ПП

Корзун Ж.М.

 Кальніцький М.М.


п’ятниця

1.      Вікторина «Подорож у світ безпеки»

2.      Аукціон ідей «Що означає безпека?»

3.      Бесіди з батьками з ТБ «Безпечне навчання та відпочинок»

4.      Висвітлення перебігу заходів у місцевій пресі.

1 – 4

5 – 6

1 – 9

класоводи, пед. – орг.

класні керівники

 Батюк Н.В.

 



УКРАЇНА

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА

НАКАЗ

 

08.03.2023р.                                                                     Ізяслав                                                           № 20 - н

 

Про затвердження та введення у дію

рішень колегії відділу освіти,

молоді та спорту Ізяславської

міської ради від 03.03.2023 р.

 

  На виконання наказу відділу освіти,молоді та спорту Ізяславської міської ради від 07.03.2023 р. № 21 – н, ознайомившись із матеріалами колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради від 03 березня 2023 року, рішеннями з кожного питання порядку денного та з метою забезпечення їх виконання

  НАКАЗУЮ:

1.     Ввести в дію рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради від 03.03.2023 р. « Про стан організації харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Ізяславської міської ради», « Про дотримання закладами освіти Ізяславської міської ради статті 30 Закону України « Про освіту», «Реалізація головних виховних напрямів національно – патріотичного виховання в освітньому процесі закладу освіти у період воєнного стану».

2.     Забезпечити неухильне виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 р. № 305 « Про затвердження норм Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

3.     Здійснювати особистий контроль за виконанням вимог нормативів правових документів з питань організації харчування учнів і дотримання санітарно – гігієнічних норм.

4.     Тетяні ІВАНОВІЙ, кухареві гімназії:

4.1.         Чітко дотримуватися норм основних груп харчових продуктів та меню, погодженого територіальним органом Держпродспоживслужби та встановленої вартості харчування.

4.2.         Здійснювати контроль за дотриманням технології приготування страв, доброякісністю продуктів харчування, які приймаються до закладу, термінами, умовами їх зберігання, санітарним станом харчоблоку та транспорту, яким постачаються продукти харчування.

5.     Інні ОХРІМЧУК, помічникові кухаря:

5.1.         Приймати до закладу продукти харчування, продовольчу сировину тільки за наявності товарно – транспортної накладної і відповідних супровідних документів, які засвідчують їх походження та якість.

5.2.         Не допускати замовлення та приймання продуктів харчування, які заборонені для використання в закладах освіти відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року за № 305.

5.3.         Суворо дотримуватися вимог ведення документації щодо здійснення харчування дітей згідно з чинним законодавством.

6.     Валентині ПРОКОПИВНЮК, медичній сестрі:

6.1.          Провести аналіз контингенту учнів, які потребують дієтичного харчування, у т.ч. з непереносимістю глютену і лактози. Згідно з медичними висновками, де зазначено особливі дієтичні потреби дитини із встановленням діагнозу, створити належну організацію харчування таким учням.

6.2.         Організувати упродовж навчального року просвітницьку роботу щодо інформування дітей про правила поведінки під час прийому їжі, впливу харчування на здоров’я .

7.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор:                                                               Галина МОСКАЛЮК

 

 

З наказом ознайомлені:                                                Тетяна ІВАНОВА

 

                                                                                       Інна ОХРІМЧУК

 

                                                                                      Валентина ПРОКОПИВНЮК


УКРАЇНА

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКА ГІМНАЗІЯ №4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА

НАКАЗ


    02.03.2023 р.                                                              Ізяслав                                                           № 19  - н

 

     Про прийом дітей до гімназії

у 2023 році

 

  На виконання Законів України « Про освіту», « Про повну загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, Порядку переведення учнів ( вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.17.2015 № 762 ( зі змінами), рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 18 січня 2023 року № 2 « Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 23 грудня 2021 року № 197», наказу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради від 01.03.2023 року № 15 – н

 

  НАКАЗУЮ:

 

1.     Визначити 15 квітня 2023 року датою початку прийому документів на зарахування дітей до Ізяславської гімназії № 4 імені Василя Кобернюка Ізяславської міської ради на 2023/2024 навчальний рік.

2.     Встановити гнучкий режим прийому відповідних документів на зарахування дітей для здобуття початкової, базової середньої освіти, в тому числі засобами електронного обігу.

3.     Тетяні БОНДАРУК, заступнику директора з НВР:

3.1.         Організувати роботу щодо прийому документів для зарахування дітей до 1 класу до 01.06.2022 року; для переведення, зарахування учнів до 5 класу відповідно до Порядку переведення учнів ( вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу та термінів завершення навчального року.

3.2.         Довести до відома батьків інформацію щодо термінів подачі та переліку документів, необхідних для зарахування дітей до            1 класу; переведення, зарахування учасників освітнього процесу до 5 класу відповідно до вимог законодавства.

3.3.         Забезпечити належний контроль за дотриманням правил прийому дітей до Ізяславської  гімназії № 4 імені Василя Кобернюка Ізяславської міської ради.

4.     Олені ВЕЛИКІЙ – ЯЦЮК, педагогові – організаторові, забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Ізяславської гімназії № 4 імені Василя Кобернюка інформацію та управлінські рішення щодо організації роботи відповідно до п.7 розділу І Порядку із забезпечення права дітей на здобуття початкової, базової середньої освіти у закладі.

5.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор:                                                                        Галина МОСКАЛЮК

 

 

З наказом ознайомлені:                                                  Тетяна БОНДАРУК

 

                                                                                            Олена ВЕЛИКА - ЯЦЮК

 


ЗАКРІПЛЕНА ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ІЗЯСЛАВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 4 ІМЕНІ ВАСИЛЯ КОБЕРНЮКА

 

вул. Острозька, вул. Заславська,

пров. Острозький, вул. Садова, вул.Пожежна, вул.Прорізна, вул. Сошенська, вул.Громадянська, вул.Кустарна, пров. Сошенський, вул.Городня, пров. Надрічний, вул.Улянівка, вул.Новосільська, пров.Улянівка, вул. 8 Березня, вул. 1 Травня, вул.9 Травня,вул. Ломоносова, вул.Васьковецька. пров.Васьковецький, вул.Франка, вул.Б.Хмельницького, вул.Лікарняна, пров. Франка, вул.Новосадибна, вул. Толстого, вул.Перемоги, пров.Польовий, вул. Польова, вул. П.Сангушка, вул. Довженка, вул.Арсена Річинського, вул.Старозамкова, пров.Колекторський, пров.Василя Кобернюка


Головам районних державних адміністрацій

 

Головам районних рад

 

Міським, селищним, сільським головам 

 

Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації

 

 

Про інформаційну кампанію

«Місяць цифрової грамотності»

     

 

На виконання Указу Президента України № 447/2021 від 26 серпня 2021 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерством цифрової трансформації України  ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

 

В рамках проведення зазначеного заходу просимо забезпечити:

1)                    розміщення на офіційних веб сайтах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (а також сприяти розміщенню на веб сайтах підзвітних підприємств та організацій) посилання на веб сайти «Дія.Цифрова освіта» (для всього населення)  https://osvita/diia/gov/ua/ та «Всеукраїнська школа онлайн» (для вчителів та школярів) https://lms.e-school.net.ua/, а також оголошення щодо необхідності зареєструватися на зазначених платформах;

2)                розміщення на офіційних веб сайтах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування інформації  (а також сприяти розміщенню на веб сайтах підзвітних підприємств та організацій) щодо необхідності перегляду рекомендованих освітніх серіалів:

-         Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

-         Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

-         Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters

-         Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

-         Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

-         Електронний підпис  https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature .

 

3)                Проведення різноманітних активностей  (призові конкурси на кращого співробітника, що володіє цифровими інструментами, серед тих, хто отримав сертифікати платформи Дія.Цифрова освіта тощо).

 

Крім того, просимо сприяти перегляду співробітниками очолюваних Вами органів влади зазначених кінофільмів, а також висвітленню ними у особистих профілях соціальних мереж інформацію про Місяць цифрової грамотності та продукти Дія.Цифрова освіта.

 

Інформацію щодо роботи за вказаними пунктами, проведеної під час Місяця цифрової грамотності, а також щодо кількості працівників, зареєстрованих на веб сайтах «Дія.Цифрова освіта» та «Всеукраїнська школа онлайн», просимо надіслати Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації в електронному вигляді (uidkg@adm-km.gov.ua) до 15 грудня 2021 року. При надсиланні інформації просимо обов’язково зазначати в темі листа «Місяць цифрової грамотності».

 

Поряд з тим, просимо лист Хмельницької облдержадміністрації № 98,23/35-21-7048/2021 від 09.11.2021 вважати таким, що втратив  чинність.

 

 

Заступник голови

адміністрації                                                                    Володимир БІЛИК




                          Стаття 30 Закону України "Про освіту"

ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ОСВІТУ”

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти


 


    УКРАЇНА

ІЗЯСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІЗЯСЛАВСЬКА «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ № 4 ім. В. КОБЕРНЮКА»

                                                    НАКАЗ

                                                      Ізяслав

29.04.2021р.                                                                                                                           №  22-н

 

     Про прийом дітей до

     навчального закладу у 2021 році

 

        На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну

середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до

державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної

середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України

від 16.04.2018 № 367 (далі - Порядок), Порядку переведення учнів (вихованців)

закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом

Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762 (зі змінами), наказу

відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради від 22.02.2021 № 23-н

«Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої

освіти Ізяславської міської ради на 2021/2022 навчальний рік»,згідно наказу відділу освіти молоді та спорту Ізяславської міської ради № 83-н  від 28.04.2021р.«Про прийом дітей до закладівзагальної середньої освіти Ізяславської  міської ради у 2021 році»

 

НАКАЗУЮ:

1. Визначити датою початку приймання заяв про зарахування дітей до

Навчального закладу - 29 квітня2021 року.

2. Керівнику Сліворській Г.М. закладів загальної середньої освіти:

2.1. Забезпечити суворе дотримання вимог Порядку під час

зарахування, відрахування та переведення учнів в навчальному закладі.

2.2. Розмістити на офіційному сайті закладу освіти інформацію про

закріплену за закладом територію обслуговування у 2021 році,

необхідну інформацію та зразок заяви про зарахування до закладу.

2.3. Організувати зарахування дітей до 1-х класів, 5-х класів освіти з дотриманням вимог Порядку.

2.4. Забезпечити суворе дотримання усіх санітарно-протиепідемічних

вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від

09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження

обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання

поширенню на території України гострої распіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами)

та рішень та рішень комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради під час

приймання документів про зарахування, відрахування та

переведення учнів в закладах загальної середньої освіти

Ізяславської міської ради.

2.5. Організувати гнучкий режим прийому документів (їх копій),

зокрема надати можливість подавати їх електронною поштою на

адресу закладу у сканованій формі без електронного цифрового

підпису. Інформацію про такий прийом документів довести до

відома громадськості з використанням сайтів закладів та інших

комунікаційних засобів.          (Графік додається)

2.6. Провести роз’яснювальну роботу серед педагогічної та батьківської

громадськості щодо особливостей зарахування (у тому числі до 1 -х

класів) 2021/2022 н.р., відрахування та переведення учнів до

закладів загальної середньої освіти.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи :                       Г.М. Сліворська

 

           Правила прийому до 1 класу на   2020-2021 навчальний рік

 

Батькам майбутніх першокласників

 

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.

 

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2020-2021 н.р.?

Згідно наказу по навчальному закладу  № 22- н від 29.04.2021 р. розпочинається  прийом  документів для вступу дитини в перший клас  з 29 .04.2021 року  Прийом документів для вступу до Ізяславської  ЗОШ  І – ІІ ст. № 4 ім. В.Кобернюка буде здійснюватися за графіком, розміщеним на сайті та інформаційному стенді школи..

Графік прийому документів

Понеділок  10.00 – 14:30

Середа        11:00 – 15:00

П’ятниця     9:20 – 10:20

 

Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2020-2021 н.р.?

Дата закінчення  прийому закладами загальної  середньої освіти документів для вступу до 1 класу — 31 травня

 

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

заяву про зарахування -  в паперовому або електронному варіанті;

копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

 

Чи необхідна присутність дитини при подачі документів

до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, не є обов’язковою.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти, місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Яким документом підтверджується місце  проживання дитини на території обслуговування закладу?

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається оригінал одного з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):

§  паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

§  довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1108);

§  довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296; 2015 р., № 70, ст. 2312; 2016 р., № 46, ст. 1669);

§  документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);

§  рішення суду, яке набрало  чинності, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

§  документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

§  довідка про проходження служби у військовій частині(за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);

§  акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” (Офіційний вісники України, 2008 р.,  № 76, ст. 2561);

§  Інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

 

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновок психолого-медико-педагогічної консультації (за наявності). {Абзац пункту 8 в редакції Постанови КМ № 806 від 19.09.2018}.  Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

 

Хто визначає і закріплює за закладами освіти

територію їх обслуговування?

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти закріплюють районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад.

Як дізнатися, за яким закладом освіти

закріплений будинок, де проживає дитина?

Інформацію можна знайти на сайті навчального закладу

 

 

    Територія обслуговування

 Ізяславської гімназії №4 імені Василя  Кобернюка

 

 (Острозька, Заславська, Садова, пр..Острозький)

 (Пожежна, Франка, пр.. Франка Прорізна)

 (Сошенська, Польова, Сангушка, пр..Польовий)

 (Громадянська, Кустарна, пр..Сошенський, Набережна)

(Новосільська, пр..Ульянівка, 8 Березня)

 (1 травня, Ломоносова, Васьковецька, пр..Васьковецький)

 (Б.Хмельницького, Лікарняна, Новосадибна)

(9 Травня, Толстого, Перемоги)

(Довженка, Котовського, Старозамкова, пр.Колекторний)

(Городня, пр..Надрічний, Улянівка)

 (пр..Новосільський, Бернардинська, Костельна, пр.Б.Хмельницького)


Зразок заяви до 1 класу



Директору

 Ізяславської гімназії

 №4 ім. В. Кобернюка

Москалюк Г.А.

_________________________

Адреса :___________________

__________________________

Тел:_______________________

Заява

Прошу зарахувати мою дитину __________________________________________________

                                                                                  ( Прізвище,ім'я по батькові)

                                                      __________________________________________________

                                                                                           (дата народження)

до 1 класу

__________________                                                                                ____________________

             (дата)                                                                                                           (підпис)