Діяльність закладу





Для перегляду діяльності закладу освіти за 2015-2020н.р. заходьте за посиланням Натисніть тут! 

Вересень 2020р.

Інформацію про  виховну діяльність закладу можна переглянути   ТУТ   

Правила перебування учнів у  закладі освіти на період карантину 

Школа з 1 вересня: всі деталі та правила щодо навчання в умовах карантину

Вже завтра більшість дітей по всій Україні нарешті підуть до школи. Якою ж буде освіта у новому навчальному році та що мають знати учні про освіту під час пандемії? Ми зібрали всі правила, рекомендації та деталі, як проходитиме навчання в школі з 1 вересня.

Як навчати учнів під час пандемії: детальна інструкція від МОН

Яким буде формат навчання в школі

Коли в школах починається навчання? В уряді повідомили, що традиційна дата початку навчального року в Україні залишається незмінною, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію. Загалом, школярі почнуть навчання 1 вересня 2020.

Проте, тут варто зважати регіон, в якому розташована школа. Але всі вони поділені на "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони захворюваності. Так, в останній зоні навчання буде дистанційним.

Які школи мають почати навчання дистанційно

Школи в "червоних" зонах не можуть навчати школярів очно. Оскільки там забагато хворих, безпечніше буде наразі проводити онлайн-навчання, доки не покращиться епідемічна ситуація в місті.

Зокрема, з 31 серпня, до "червоної" зони відносяться такі великі міста, як Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Чернівці, Дубно, Острог, Ізмаїл. Раніше усі перебували в інших зонах.

Які ще міста потрапили до червоної зони:

Згідно з рішенням уряду, там заборонено відвідувати заклади освіти. Проте рішення про відкриття шкіл та садочків приймають міські ради.

Відомо, що в районах Чернівецької області, які належать до "червоної" зони , навчання буде дистанційним. А у Івано-Франківську канікули у школі продовжили до 11 вересня через карантин – це замість дистанційного навчання.

Цікаво, що у МОН заявили, що у новому навчальному році теленавчання продовжиться. Тож, учні зможуть знову дивитися уроки по телевізору.

Чи будуть проводитися лінійки

Міністерство освіти і науки рекомендує школам відмовитися від проведення традиційної лінійки на 1 вересня. Адже, відповідно до настанов МОЗ, проводити масові заходи у закладах освіти заборонено.

Але голова Держпродспоживслужби Олег Рубан запевнив, що лінійки проводити можна, якщо школа знаходиться у "зеленій" або "жовтій" зонах, і з дотриманням всіх норм та правил.

За його словами, таку лінійку потрібно проводити на окремій території, де кожна людина матиме площу в п'ять квадратних метрів.

Скільки масок знадобиться учневі на один день: відповідь МОЗ

Окрім того, у школах Києва 1 вересня традиційно відбудеться перший дзвоник. Вже всі столичні школи готові до початку навчального року. Натомість у Львові всі святкові лінійки у школах заборонили задля безпеки учнів.

Як же відсвяткувати перший дзвоник? Заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій порадила школам креативно підходити до святкування першого дзвоника та обирати індивідуальний формат проведення 1 вересня. Варіанти для такого свята в умовах карантину – читайте за посиланням.

Правила для шкіл щодо навчання

Міністерство охорони здоров'я надало рекомендації щодо організації навчального процесу в школах.

За новими карантинними правилами, до школи дитину тепер не пустять без маски. Єдине виключення – для учнів молодшої школи.

Правила навчання в школі:


Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу

Також перед початком занять педагоги повинні опитувати учнів про самопочуття і наявність симптомів COVID-1.

З нового навчального року в шкільних їдальнях заборонено організовувати харчування дітей за принципом "шведського столу". Так, між столами обов'язково повинна бути дистанція (не менше півтора метра). Також за ним мають сидіти не більше 4-ьох учнів одночасно.

Також рекомендують школам скласти розклад харчування для різних класів, щоб не було скупчення у приміщенні.

До того ж, всі працівники їдалень повинні працювати в захисних масках і одноразових рукавичках, а касири чи інші працівники їдалень, які видають страви, зобов'язані використовувати захисні щитки.

У МОН поділилися інструкцією про те, що робити адміністрації школи, якщо у дитини виявлять ознаки COVID-19.

Що робити у разі виявлення у дитини ознак коронавірусу:


Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Чи будуть закривати школу, якщо вчитель заразиться коронавірусом?

У КМДА зпевняють, що у випадку захворювання когось з вчителів заклад має слідувати загальним правилам. Так, вчитель повинен спочатку самоізолюватися. Потім будуть встановлюватися контакти і директор буде приймати рішення, хто замінятиме педагога.

Злежно від ситуації буде прийматися рішення епідеміологом щодо навчання – або школу закриють, або клас піде на карантин, або ж лише вчитель.

Оновлено стенди та тематичні куточки з питань цивільного захисту,безпеки життєдіяльності та основ здоров"я

Листопад 2020р.

Всеукраїнський конкурс імені Т.Г.Шевченка

Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави.Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.У цьому році ми прийняли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу ім.Т.Г. Шевченка та стали його призерами:ІІ місце посіла Франковська Анастасія, учениця 9 класу;ІІІ місце посіла Горкун Олена , учениця 8 класу.Учасники писали твір на одну із запропонованих їм тем протягом 3 годин онлайн та відправляли роботи на перевірку.Вітаємо наших призерів та бажаємо їм міцного здоров'я,успіхів і тільки перемог у майбутньому!!!

Акція «Сонях пам'яті»

Акція «Сонях пам'яті»Мабуть нема в Україні такої людини, яка б не читала віршів Тараса Григоровича Шевченка. У кожного своє розуміння його творів. Але для всіх українців Шевченко є генієм, явищем великим і вічним в історії нашої держави.Для нашого народу — «Кобзар» не просто настільна книга. Це святі для нашої Батьківщини рядки, які не втратили свою актуальність навіть через десятки років після їх написання.Молодь ще зі школи вивчає багатогранну творчість видатного українського митця.У цьому році ми прийняли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу ім.Т.Г. Шевченка та стали його призерами:ІІ місце посіла Франковська Анастасія, учениця 9 класу;ІІІ місце посіла Горкун Олена , учениця 8 класу.Учасники писали твір на одну із запропонованих їм тем протягом 3 годин онлайн та відправляли роботи на перевірку.Вітаємо наших призерів та бажаємо їм міцного здоров'я,успіхів і тільки перемог у майбутньому!!!

Грудень 2020р.

Інформація про стан виконання заходів

Інформація

 про стан виконання заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей

за ІV квартал 2020 року в Ізяславській ЗОШ І – ІІ ст. №4 ім. В.Кобернюка

Найменування завдання

Найменування заходу

Відповідальні за виконання

Стан виконання

Провести інформваційно- просвітницький захід з метою підвищення рівня обізнаності школярів , щодо правомірної поведінки, відповідальності за правопорушення

1. Проведення інформаційно-просвітницького заходу «Механізми захисту прав та свобод людини і громадянина України»» спрямованих на підвищення рівня обізнаності  школярів

 

Вчитель правознавства

 Волощак Т.І.

Педагог – організатор

Велика – Яцюк О.О.

 

Виконано

 

08.10.2020

 

Учні 9 кл.

Розробити та розповсюдити серед учнівської молоді інформаційні  буклети

2. Розроблення та розповсюдження буклетів, посібників, іншої інформаційної друкованої продукції щодо запобігання правопорушенням серед дітей за тематикою Конституційні права свободи та обов’язки людини і громадянина.

 

Педагог – організатор

Велика – Яцюк О.О.

Вчитель правознавства

 Волощак Т.І.

Батюк Н.В.

Виконано

 

12.11.2020

 

Учні 7 – 9 кл.

 

 

Провести лекції та бесіди

3.Проведення лекцій, презентацій, відеолекторіїв «Органи місцевого самоврядування в Україні» «Обсяг цивільної правосуб’єктності неповнолітніх»

 

Вчитель правознавства

 Волощак Т.І.

Педагог – організатор

Велика – Яцюк О.О.

Виконано

11.12.2020    учні 7-8 кл.

Виконано

 

17.12.2020

 

Учні 9 кл.

 

Забезпечити розміщення підсумкової інформації на електронних носіях

4. Розміщення підсумкової інформації на електронних носіях(сайт  школи)  

Педагог – організатор

Велика – Яцюк О.О.

Виконано

 

23.12.2020

 

 

Директор школи :                  Г.М. Сліворська


"Екобукет- замість ялинки" 

«Замість ялинки – зимовий букет»

      Лічені дні залишилися до Новорічно – Різдвяних свят. Кожен з нас щиро чекає на ці прекрасні, наповнені дивом та новими сподіваннями свята, і тому дуже старанно до них готується. Результат такої активної підготовки продемонстрували учні нашого навчального закладу на виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», що проходила 17 грудня . Головною метою виставки є формування у школярів національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів, формування в юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування й оздоровлення довкілля

    Кожен клас та окремі учні  запропонували  невеличку новорічну казку у вигляді ялинки. Всі учасники навчально – виховного  процесу мали змогу віддати свій голос у вигляді «лайка» і проголосувати за роботу,яка найбільше сподобалася.

 За результатами голосування

І місце виборола учениця 3 – г класу – Яцюк Софія

ІІ місце – учні 9 – го класу,

а  ІІІ місце розділили  між собою учні 6,8 класу та робота Грабовської Даринки та Грабовського Назара.

       Щиро вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам цієї прекрасної виставки,яка створила  чудовий новорічний настрій!!! Бажаємо усім міцного здоров'я,успіхів та творчого натхнення у Новому році!


Акція "Діємопротинасильства" 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 груднявключно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

    Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сімї,жорсткого поводження з дітьми,протидії торгівлі людьми  та захисту прав жінок.

 В рамках цієї акції учні нашої школи  долучилися до фотофлешмобу  діємопротинасильства...


Лютий 2020р.


До дня безпеки в інтернеті 

Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225

 (з 12:00 до 16:00) 

КІБЕР-БУЛІНГ АБО АГРЕСІЯ В ІНТЕРНЕТІ:

СПОСОБИ РОЗПІЗНАННЯ І ЗАХИСТ ДИТИНИ

Учитель. Небезпека чекає нас в інтернеті навіть у звичайних, на наш погляд, життєвих ситуаціях. Прогрес – явище різнобічне, яке разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Один із прикладів такої проблеми – кібербулінг. Це досить нове поняття для нашої країни, воно прийшло до нас із Заходу разом із чатами і соціальними мережами.

1. Історія та походження терміну «кібербулінг»

2. Найпоширеніші типи кібербулінгу                            

3. Психологічні портрети учасників кібербулінгу.

4. Правила-поради для подолання кібербулінг.

 “Історія та походження терміну «кібербулінг»

3. В українській мові найближчий аналог -сленгове слово «бикувати», що включає смисловий відтінок тупості, обмеженості, незграбності, неоковирності.Кібербулінг іще перекладають як кіберзалякування.

  2002 р. американський підліток ГісланРаза, граючись, створив відео самого себе на основі сцени із фільму «Зоряні війни», де замість меча використовував бейсбольну биту. Нажаль, однокласники без дозволу і відома хлопця розмістили це відео в

Інтернеті, де його побачили мільйони людей. Далі ця подія отримала неочікуваний розвиток – у 2004 р. було створено спеціальний сайт із цим та похідними відеороликами, спецефектами та музикою з фільму, який зібрав більше 76 мільйонів користувачів, а відео із зображенням хлопчика стало найбільш завантажуваним файлом 2004 року. Гіслан отримав ярлик «дитина зоряних війн» і це настільки змінило його стосунки в школі, що батьки змушені були залучати психіатричну допомогу. Вони подали до суду на батьків тих однокласників, що розмістили відео в Інтернеті, але врешті конфлікт було врегульовано в позасудовому порядку.

Отже, КІБЕРБУЛІНГ – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-

комунікаційних засобів:мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо.

Найпоширеніші типи кібербулінгу

1.До найпоширенішішихтипів кібербулінгу належать:

Розглянемо методи кібербулінгу докладніше.

Частіше за все розгортається в «публічних» місцях Інтернету: на чатах, форумах, удискусійних групах, інколи перетворюється в затяжну війну (холіво – від англ.. –святавійна). На перший погляд, флеймінг – це боротьба між рівними, але в певних умовахвона     теж  може  перетворитися  на  нерівноправний  психологічний  терор.  Так,неочікуваний випад може привести жертву до сильних емоційних переживань.

7. Обмовлення,або  зведення  наклепів  –  розповсюдження  принизливої  неправдивої

інформації з використанням комп ’ютерних технологій. Це можуть бути і текстовіповідомлення і фото, і пісні, які змальовують жертву в шкідливій, інколи сексуальній

манері. Жертвами можуть ставати не тільки окремі підлітки, трапляється розсилкасписків(наприклад),   створюються   спеціальні   «книги   для   критики»,в   якихрозміщуються жарти

про однокласників, наклепи.Обираються мішені для тренування власної злоби,зливання роздратування, переносу агресії тощо.

8. Хепіслепінг (HappySlapping – щасливе ляскання, радісне побиття) – назва походить від випадків в англійському метро, де підлітки били перехожих, тоді як інші записували це на камеру мобільного телефону. Тепер ця назва закріпилася за будь-якими відеороликами з записами реальних сцен насильства. Ці ролики розміщують в інтернеті, де їх можуть переглядати тисячі людей, без згоди жертви.

Розповідь учителя: Починаючись як жарт, хепіслепінг може завершитись трагічно, як це сталось із 18-річним ТрістономКрістмасом, якого група хлопців побила для того, щоб зняти відео для Інтернету, а коли він, ударившись головою, помирав кинутий на підлозі, вбивця і спостерігачі пішли продовжувати вечірку. З’явилось поняття буліцид – загибель жертви внаслідок булінгу, який вважається злочином, і хепіслепінг, якщо призводить до таких трагічних наслідків.

Розглянемо стандартну структуру кібербулінгу на прикладі його учасників та їхніх психологічних портретів.

Психологічні портрети учасників кібербулінгу

Як же можна уберегтися від небажаних наслідків користування інтернетом?

Учитель:

1.Кібербулінг небезпечний не менше, ніж знущання у звичному розумінні. І зачіпає ця проблема не лише дітей та підлітків (безпосередніх учасників), а йдорослих, які повинні підтримувати і допомагати своїм дітям у такійситуаціїта запобігати можливості залякування.

2.Багато дітей, що стали «потенційнимижертвами» кібербулінгу, не витримавши такого психологічного удару, попрощалися з життям.

3.Для того щоб запобігти проблемі кібербулінгу, батькам і нам з Вами змалечку потрібно навчитись безпечно використовувати комп ’ютер, інтернет та інші інформаційно-ко-мунікаційні технології.

4.Слід знати про те, що з проблемами, які виникають у віртуальному просторі, теж потрібно ділитися з батьками і разом їх розв ’язувати.

5.Користувачі інтернету повинні пам’ятати кілька простих правил безпеки,

6.Всім чим ми займаємся в Інтернеті відстежується правоохоронними органами та СБУ.

Правила-поради для подолання кібербулінг

1. Не поспішай викидати свій негатив у кіберпростір.

Перш ніж писати і відправляти повідомлення, слід заспокоїтися, вгамувати злість, образу, гнів.

2.Створюй власну онлайн-репутацію, не купуйся на ілюзію анонімності.

Хоча кіберпростір і надає додаткові можливості відчути свободу і розкутість завдяки анонімності, існують способи дізнатися, хто стоїть за певним нікнеймом. І якщо некоректні дії у віртуальному просторі призводять до реального шкоди, все таємне стає явним. Інтернет фіксує історію, яка складається з публічних дій учасників і визначає онлайн-репутацію кожного – накопичений образ особистості в очах інших учасників. Заплямувати цю репутацію легко, виправити – важко.

3.Зберігай підтвердження фактів нападів.

Якщо тебе дуже засмутило повідомлення, картинка, відео тощо, слід негайно звернутися до батьків по пораду, зберегти або роздрукувати сторінку самостійно, щоб порадитися з дорослими в зручний час.

4.Ігноруй одиничний негатив.

 Одноразові образливі повідомлення краще ігнорувати – часто кібербулінгвнаслідок такої поведінки зупиняється на початковій стадії. Досвідчені учасники інтернетдискусійдотримуються правила: «Найкращий спосіб боротьби з неадекватними – ігнор».

5.Якщо ти став очевидцем кібербулінгу, правильною поведінкою буде:

а) виступити проти агресора, дати йому зрозуміти, що його дії оцінюються негативно,

 б) підтримати жертву – особисто або в публічному віртуальному просторі надати їй емоційну підтримку,

в) повідомити дорослим про факт некоректної поведінки в кіберпросторі.

6.Блокуй агресорів. У програмах обміну миттєвимиповідомленнями є

можливість блокувати повідомлення з певних адрес. Пауза в спілкуванні частовідбиває в агресора бажання продовжувати цькування.

7.Не варто ігнорувати агресивні повідомлення, якщо листи невідомого вам відправника систематично містять погрози або порнографічні сюжети. У цьому випадку слід скопіювати ці повідомлення і звернутися до правоохоронців. Питаннями кібербезпекизаймаються спеціально створені відділи міліції, й інтернетхулігана можна знайти й покарати. Якщо образлива інформація розміщена на сайті, слідзробити запит до адміністратора для її видалення.


Березень 2020р.


План заходів з протидії алкоголізму,наркоманії та вживання психоактивних речовин 

ПЛАН  СПІЛЬНОЇ  РОБОТИ

З ПОПЕРЕДЖЕННЯ  НАРКОТИЧНОЇ,  АЛКОГОЛЬНОЇ

ЗАЛЕЖНОСТІ, ТЮТЮНОПАЛІННЯ, ПРОФІЛАКТИКИ ВЖИВАННЯ ПСИХОАКТИВНИХ РЕЧОВИН СЕРЕД  ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО  ВІКУ

на 2020/21 н. рік

 

№ з/п

      ЗАХОДИ

Термін

виконання

Відповідальний

1.

Спільно з представниками органів охорони здоров'я виявити підлітків, схильних до вживання спиртних напоїв, а також сім'ї, батьків, що зловживають

алкоголем. Переглянути внутрішкільний облік учнів, що схильні до куріння, вживання спиртних напоїв, наркоманії, або вже мають якусь з вищеозначених шкідливих залежностей. Провести рейд-перевірку з метою виявлення учнів, що курять, схильні до вживання спиртних напоїв, наркотичних  та психоактивних речовин.

вересень,

грудень, 

травень

Медпрацівник

Адміністрація ЗНЗ

2.

Спільно зі службою у справах дітей, лікарями організувати з вищеозначеною категорією учнів та батьків профілактичну роботу (онлайн).

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

Медпрацівник

Психолог

3.

Провести інструктивно-методичні наради для класних керівників з питань методики організації 

профілактичної роботи з попередження наркотичної, 

алкогольної залежності, тютюнопаління та вживання психоактивних речовин

Вересень

Січень

Адміністрація ЗНЗ

4.

Створити банк нових нетрадиційних форм та методів профілактичної  та психокорекційної роботи, програм з попередження наркоманії та СНІДу, передового досвіду у цій сфері для подальшого використання у практичній діяльності.

протягом року до квітня

Психолог

5.

Провести 1 грудня 2020 р. День боротьби зі СНІДом.

1 грудня 2020

Педагог - організатор

6.

3 метою організації змістовного дозвілля, профілактики шкідливих звичок, виховання здорового способу життя, вжити заходів до залучення учнів до гуртків, клубів за інтересами.

до жовтня 2020р., 

протягом року

Педагог - організатор

7.

Створити необхідні умови для занять фізкультурно-спортивною роботою, особливо в позаурочний час.  Організувати та проводити фізкультурно-спортивні змагання, свята.

 

 

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

Вчитель фізичного виховання

Педагог - організатор

8.

Висвітлювати питання по профілактиці та боротьбі з наркоманією, алкоголізмом, палінням та вживанням психоактивних речовин, СНІДом на батьківських зборах, всеобучах, організувати зустрічі з юристами та лікарями.

 

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

Медпрацівник

Класні керівники

9.

Не допускати вживання алкоголю та заборонити куріння в школі.

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

10.

Провести заняття батьківського всеобучу за наступними темами:

- "Про здоровий спосіб життя";

- "Спільні дії сім ї, громадськості, школи з попередження шкідливих звичок";

- "Венеричні захворювання серед дітей"

- «Психотропні речовини

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

Медпрацівник

 

Класні керівники

Вчитель з  основ здоров'я

11.

Використовувати для профілактичної роботи можливості шкільних уроків історії, літератури, біології, хімії, курсу правознавства, основ здоров`я

протягом року

Адміністрація ЗНЗ

Вчителі предметники

12.

Провести конкурси:- на кращий рекламний плакат (постер) про здоровий спосіб життя;

- на кращий вірш-жарт про паління,

в період

проведення 

тематичних декад і тижнів

 Адміністрація ЗНЗ

Педагог - організатор



Наказ про заборону тютюнопаління та вживання психоактивних речовин 

УКРАЇНА

                                ІЗЯСЛАВСЬКА РАЙОННА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ІЗЯСЛАВСЬКА «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ № 4 ім. В. КОБЕРНЮКА»

                                                                                 НАКАЗ

                                                                                 Ізяслав

15.04.2021р                                                                                                                                                  № 19-н 

 

Про проведення Дня цивільного 

захисту,  та Тижня знань з основ безпеки

життєдіяльності в школі

 

     Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів У країни від 28 грудня 2020р. № 1659-р, з метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій та відповідно до наказу відділу освіти,молоді і спорту від 13.04.2021 р . № 66- н « Про проведення Дня цивільного  захисту, Тижня безпеки дитини та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної  та загальної середньої освіти» 

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівнику закладу освіти Сліворській Г.М.: організувати та провести Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в школі в період  з 19 по 23 квітня 2021 року, в тому числі День цивільного захисту 23 квітня 2021 року, в разі продовження карантину – дистанційно:

1.1. Провести бесіди з батьками, наради з керівниками шкільних дружин юних пожежників, педагогами щодо організації та проведення в школі Тижня знань. 

2.Педагогу – організатору школи Великій – Яцюк О.О. :

2.1.   Поновити стенди та тематичні куточки з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, основ здоров’я.

2.2.  Провести конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності, демонстрацію навчальних відеофільмів.

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи :                                        Г.М. Сліворська

 

З наказом ознайомлена :                                    Велика – Яцюк О.О. 

 


           Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


          Основна мета проведення «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» - допомогти сформувати в учнів свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

       Суть проведення «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» полягає в ефективній організації освітнього процесу, який дозволятиме учням оволодіти основами знань про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

   План  тижня охопив наступні аспекти  правил поведінки з елементами відпрацювання практичних навичок:

   - при виникненні пожежі;

   - під час літнього відпочинку на воді, біля водоймищ;                                  

  - під час грози, сильного вітру, шквалів;

   - під час подорожі до лісу;

   - під час збирання грибів та лікарських рослин;

   - на транспорті, автошляхах та залізниці;

   - при експлуатації побутових електроприладів;

   - при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами;

   - при виявленні розливів ртуті;

   - при знаходженні вибухонебезпечних предметів або маловідомих предметів;

   - при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами.

    Теоретична складова була дуже різноманітною. Головне завдання було досягнено шляхом  розширення знання школярів про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті та ведення здорового способу життя. 


Оновлено стенди та тематичні куточкиз питань цивільного захисту,безпеки життєдіяльності та основ здоров"я

Куточок безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у 1 корпусі

Куточок безпеки життєдіяльності та основ здоров"я школярів у 2 корпусі школи