Talenty & silné stránky, práce s typologií Gallup.
Buďte více tím, kým jste, staňte se lepší verzí sebe sama!
Buďte více tím, kým jste, staňte se lepší verzí sebe sama!
JIC BRNO
13.06.2024
9:00 - 12:00
Anežka Karľa
Jste firma s lidmi s potenciálem a chtěli byste ho plně objevit a využít? Proč někteří zaměstnanci dlouho pracují na úkolech, které jim nejdou, zatímco jiné zvládají rychle? Jak přes talenty vytěžit energii týmu? Kdy vzrůstá motivace zaměstnanců?
Gallupův výzkum ukazuje, že investice do slabých stránek zlepší výkon o 60 %, zatímco investice do talentů a silných stránek ho zlepší o 730 %. Ačkoli jsme zvyklí zaměřovat se na naše slabiny, tyto údaje naznačují, že je efektivnější investovat naše zdroje, čas, finance a energii do našich silných stránek. Gallup-Clifton Strengths je metodika zaměřená na rozvoj talentů a silných stránek.
Přijďte na náš interaktivní workshop, kde se dozvíte, jak odhalit Gallupovou typologií naše talenty a silné stránky a hlavně - jak s s nimi denně pracovat. Staňte se lepší verzí sebe samých. Ukážeme vám, jak vytvořit pracovní prostředí, které umožní každému přispět na maximum bez rizika vyhoření.
Jaký je rozdíl mezi talentem a silnými stránkami?
Proč má smysl zaměřit se na silné stránky a co potom na slabé stránky?
Co Silné stránky přinášejí týmu, pokud je dokážeme pojmenovat a zaměřit se na ně?
Jaký dopad má sebepoznání prostřednictvím talentů a silných stránek na mou společnost.
Jak mohu být sám sebou a dostat za to zaplaceno i tam, kde právě pracuji?
Jak zefektivnit nabídku vzdělávání na základě toho, kde se chceme v rámci talentů rozvíjet?
Jak nastavit potřeby a pracovní prostředí tak, aby moji zaměstnanci přinesli firmě plný potenciál?
Manažer, který chce nastavit procesy v týmu a pracovním prostředí tak, aby přinášely týmu produktivitu, spokojenost a loajalitu.
HR specialista, který chce využít potenciálu svých lidí tak, aby to přineslo úspěch oběma stranám.
Kouč nebo mentor, který chce se svými klienty pracovat na seberozvoji prostřednictvím Gallupovy typologie.
Kdokoli, kdo si chce vyzkoušet svůj rozvoj prostřednictvím talentů a silných stránek.
Anežka Karľa
Workshop povede Anežka Karľa, mentorka a koučka silných stránek. Jako lektorka a mentorka vedla pracovní týmy i jednotlivce k objevování, přijímání a rozvíjení jejich talentů. Anežka měla možnost vzdělávat se i ve velmi specifických a náročných prostředích, jako jsou věznice nebo romské osady. Mezi její oblíbená témata patří také komunikační dovednosti, nastavení komunikačních strategií, rozvoj a profesionalizace organizací. Jako kouč se věnuje individuálnímu koučování, týmovému koučování, koučování prostřednictvím emocí. Má bohaté zkušenosti s prací s různorodou klientelou od firem, přes organizace až po vedení škol.