Abenduak 21: AZPEITIA
MAILA: Gazteak.
MAILA: Gazteak.
DATA: Abenduak 21
DATA: Abenduak 21
ORDUA: 18.30etan (zozketa bertan egingo 18.00etan).
ORDUA: 18.30etan (zozketa bertan egingo 18.00etan).
LEKUA: Sanagustin kulturgunea, Azpeitia. (Ikusi kokapena)
LEKUA: Sanagustin kulturgunea, Azpeitia. (Ikusi kokapena)
IZENA EMATEA: Abenduaren 10a baino lehen dsueltoa@gmail.com idatziz.
IZENA EMATEA: Abenduaren 10a baino lehen dsueltoa@gmail.com idatziz.
BIKOTE KOPURUA: 16 bikote
BIKOTE KOPURUA: 16 bikote
PARTE HARTZAILEAK
PARTE HARTZAILEAK
1. Iker Zabala – Nora Aizpuru AZPEITIA
1. Iker Zabala – Nora Aizpuru AZPEITIA
2. Eki Aizpuru – Jone Arriaran AZPEITIA
2. Eki Aizpuru – Jone Arriaran AZPEITIA
3. Enaitz Segurola – Malen Arrizabalaga AZPEITIA
3. Enaitz Segurola – Malen Arrizabalaga AZPEITIA
4. Aner Elorza – Alaitz Elorza AZPEITIA
4. Aner Elorza – Alaitz Elorza AZPEITIA
5. Iker Urrestilla – Leire Urrestilla ZESTOA
5. Iker Urrestilla – Leire Urrestilla ZESTOA
6. Jare Labaka – June Izagirre AZPEITIA
6. Jare Labaka – June Izagirre AZPEITIA
7. Joanes Zubia – Arrate Goikotxea IBARRA
7. Joanes Zubia – Arrate Goikotxea IBARRA
8. Ugaitz Ribera – Amaiur Otaegi LEZO – BIDANIA
8. Ugaitz Ribera – Amaiur Otaegi LEZO – BIDANIA
9. Olatz Azkue – Mattin Etxebeste LEZO - OIARTZUN
9. Olatz Azkue – Mattin Etxebeste LEZO - OIARTZUN
10. Endika Osa – Danele Atxukarro LEZO - HONDARRIBIA
10. Endika Osa – Danele Atxukarro LEZO - HONDARRIBIA
11. Urko Puy – Ane Jaunarena PASAI DONIBANE - LEZO
11. Urko Puy – Ane Jaunarena PASAI DONIBANE - LEZO
12. Enara Artola – Danel Castillo LEZO – PASAI DONIBANE
12. Enara Artola – Danel Castillo LEZO – PASAI DONIBANE
13. Uxue Muñoa – Paul Muñoz OIARTZUN - LEZO
13. Uxue Muñoa – Paul Muñoz OIARTZUN - LEZO
14. Gorka Duran – Maitane Irurtzun VILLABONA – ADUNA
14. Gorka Duran – Maitane Irurtzun VILLABONA – ADUNA
15. Alazne Ramos – Alaia Santano LASARTE - VILLABONA
15. Alazne Ramos – Alaia Santano LASARTE - VILLABONA
16. Aratz Asteasu – Laia Barona GAZTEIZ
16. Aratz Asteasu – Laia Barona GAZTEIZ