עוד עיר קסומה במקסיקו, ליד אגם מרהיב Valle de Bravo

Post date: Oct 22, 2017 3:54:04 PM

מדינת ישראל היא מעט קטנה במשאבי קרקע ל"בתי קיץ" אך במדינה כמו מקסיקו אופציות הבריחה מהמולת העיר הינן רבות. לאן בורחים עשירי העיר מקסיקו בסופי שבוע? לValle de Bravo. זהו כפר המזכיר את כל האזורים בספרד אשר נמצאים שעתיים במדריד שהmadrilenios מרבים לברוח אליהם. הכפר מפורסם גם בשל מרוצי מכוניות הנערכים בקרבת מקום וגם בשל מופעי רוק מרובי משתתפים. האגם המלאכותי הענק לעתים מזמן לא מעט בעיות עם בני נוער, ממעמד גבוה, אשר שותים יותר מדי ומאבדים את הרסן. היו לא מעט תאונות בהקשר זה. האגם עצמו, אדיר ממדים, הינו אגם מלאכותי. מספר קילומטרים מהכפר יש איזור המזכיר את ASPEN בקולורדו שבארה"ב , עם יערות, הרים, בקתות עץ ובתי קיץ וחורף, לעשירי מקסיקו

ובנימה אישית, יש לי אהבה למקום כי לא רחוק ממנו יש את מרכז המדיטציית ויפאסנה של מקסיקו.

ביקרתי במקום באמצע אוקטובר לשלשה ימים ושני לילות. לקחתי מלון במרכז ההיסטורי של העיר, וזהו מקום קסום אשר מזכיר את סן מיגל דה איינדה. לא תראה שם כמעט זרים ו/או את תושבי מקסיקו סיטי העשירים. בעיקר תוכל להיות במגע עם התושבים האתניים המקומיים, כאשר בני שבטים שונים מוכרים את מרכולתם ומשתמשים בשפות מקומיות כמו náhuatl, matlalzinca y purépecha. עשירי מקסיקו סיטי גרים במתחמי וילות סגורים לא רחוק מהמרכז, והם באים לקניות או לביקור באגם, אשר נמצא כחמש דקות הליכה ממרכז העיר ההיסטורי.

המסעדות, כרגיל למקסיקו, נהדרות, מגוונות, וניתן למצוא הכל, יחד עם שרות שלא ניתן למצוא באף מקום אחר בעולם.

למטה, כמה תמונות ממסעדת La Estacion הפועלת לאורך כל היום, מציעה ארוחות נהדרות , מוזיקה מרגיעה, וניתן לשבת, לקרוא , לכתוב, לשוחח, להעביר שעות יפות מאוד כאשר הנוף הכובש משתנה דרך החלון על פי שעות היום. כאזור טרופי, מאוד אופיינית תופעה של גשם חזק, אשר מתחלף תוך שעה בשמש יוקדת ובחום המזמין קפיצה למים.

עוד תמונות מהעיר למטה