Освітній процес

Організація освітньо-виховного процесу в ЗДО      

        Зміст дошкільної освіти  в  ТОКАРІВСЬКОМУ ЗДО /ЯСЛА-САДОК/ «РОСИНКА» БЕЗДРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ здійснюється в межах Базового компонента  дошкільної освіти, реалізується через програми та навчально-методичне забезпечення, що затверджуються Міністерством освіти і науки України та рішенням педагогічної ради дошкільного навчального закладу  

1. Навчальний  рік  у  ЗДО починається  1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня  (оздоровчий  період)  у  ЗДО  проводиться оздоровлення дітей.

2. Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану,  який  складається  на  навчальний  рік  та на  період оздоровлення.

3. План   роботи  дошкільного навчального закладу  схвалюється  педагогічною  радою  закладу,  затверджується директором  ЗДО  і  погоджується  з  відділом освіти, молоді та спорту Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області та Держсанепідслужбою.

4. У  закладі  дошкільної освіти визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Режим роботи  закладу 

1. ЗДО «Росинка» працює за  п'ятиденним робочим тижнем, з 12-годинним (2 групи) перебуванням.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові.

2. Щоденний графік роботи дошкільного закладу: початок роботи о 7.00, закінчення о 19.00.

3. Щоденний графік роботи груп дошкільного закладу:  групи з 12-ти годинним перебуванням працюють з 7.00 до 19.00 

        У ЗДО охоплено дошкільною освітою 33 дитини. Щорічно проводимо облік і патронаж всіх дітей, які проживають на території с. Токарі Сумського району Сумської області. 

У ЗДО створені належні умови для організації навчально-виховного процесу. Заклад працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Педагогічний колектив ДНЗ направляє свою роботу на розв’язок таких основних завдань:

   1. Патріотичне виховання дітей дошкільного віку. Вивчення історії рідного краю, традицій українського народу, навчання бачити прекрасне в оточуючому житті і мистецтві.

   2.Формувати у дітей дошкільного  віку основ безпеки організму та діяльності, забезпечувати подальше використання здоров’язбережувальних технологій відповідно до вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» та методичних рекомендацій  МОН України   від 16. 08. 2010р №1/9-563 «Фізичний розвиток дітей в умовах дошкільного навчального закладу».

   3.Сприяти становленню природничої та екологічної компетентності дошкільників виховуючи екоцентричну систему цінностей відповідно до  програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

  4. Поглиблення знань дітей з пізнавальної лінії розвитку логіко-математичного напрямку та ввести дітей 5-річного віку у світ елементарних уявлень про економічні процеси та об’єкти.