Poprzedni duszpasterze

PROBOSZCZOWIE

Ks. Bolesław BALICKI (01.09.1945 – 25.07.1946)

Ks. Roman KOSTIKOW (25.07.1946 – 14.02.1950)

o. Florian NESTEROWSKI (21.02.1950 – 11.09.1950)

o. Romuald SZCZAŁBA (12.09.1950 – 16.01.1951)

Ks. Dionizy BARAN (17.01.1951 – 15.06.1951)

o. Hieronim WARACHIM (15.06.1951 – 15.12.1956)

o. Adam ŻYCHOWICZ (15.12.1956 – 31.07.1958)

o. Ireneusz NOWAK (06.08.1958 – 08.10.1958)

o. Andrzej ZAKLIKIEWICZ (08.10.1958 – 15.07.1959)

ks. kan. Adam HABRAT (14.07.1959 – 03.02.1962)

ks. Józef MAREK (15.02.1962 – 13.07.1962)

ks. kan. Stanisław URBAŃSKI (13.07.1962 – 27.08.1965)

ks. kan. Zygmunt KURZAK (27.08.1965 – 25.08.1988)

ks. kan. Jan TRUTY (23.09.1988 - 31.07.2017)

WIKARIUSZE, REZYDENCI I EMERYCI

Ks. Roman KOSTIKOW (15.12.1945 – 25.07.1946)

Ks. Józef WOJTASIEWICZ (25.07.1945 – 31.07.1954)

Ks. Antoni KORNACZEWSKI (1946 – brak danych)

Ks. Jan WOJTASIK (brak danych)

Ks. Jan DMOCHOWSKI (21.08.1946 – 1.07.1947)

Ks. Kornel GADACZ (brak danych)

o. Euzebiusz KOWALA (1947 – 19.10.1950)

o. Romuald SZCZAŁBA (1.03.1950 – 12.09.1950)

o. Bonawentura HAGEL (19.10.1950 – 20.07.1951)

o. Mieczysław WITKOWSKI (20.07.1951 – 5.01.1958)

o. Ireneusz NOWAK (5.01.1958 – 6.07.1958)

o. Sylwester POLEK (15.07.1958 – 4.02.1959)

o. Aleksander SMERECKI (1.09.1958 – 15.07.1959)

ks. Henryk FORYCKI (15.07.1959 – 30.01.1960)

ks. Edward FRANCZAK (15.07.1959 – 7.07.1961)

ks. Eryk HOBER (30.01.1960 – 28.06.1962)

Ks. Roman BISKUP (21.04.1961 – 28.06.1961)

Ks. Józef LINDA (8.07.1961 – 20.08.1962)

Ks. Jerzy HOFFMAN (16.02.1962 – 7.05.1962)

Ks. Stefan MORMOL (12.07.1962 – 10.09.1964)

Ks. Stefan KRUSZAK (16.07.1962- 16.06.1965)

Ks. Wilhelm PIOTROWSKI (28.06.1962 – 31.07.1964)

Ks. Michał GÓRNY (1.08.1964 – 30.10.1964)

Ks. Michał CHŁOPOWIEC (31.07.1964 – 1.08.1967)

Ks. Jan BIERNAT (21.10.1964 – 1.08.1966)

Ks. Leszek WOJTOŃ (30.07.1965 – 1.08.1967)

Ks. Antoni MORAWSKI (1.08.1966 – 20.09.1966)

Ks. Zbigniew DOMAGAŁA (24.09.1966 – 1.08.1968)

Ks. Julian PIOTROWSKI (1.08.1967 – 16.08.1967)

Ks. Józef LENART (1.08.1967 – 1.07.1971)

Ks. Marian MATUŁA (1.08.1967 – 1.08.1968)

Ks. Henryk DYTKO (1.08.1968 – 30.06.1975)

Ks. Zygmunt ŁAPOT (1.08.1968 – 18.08,1968)

Ks. Antoni KUTZ (23.09.1968 – 15.02.1971)

Ks. Jan KOZIOŁ (15.02.1971 – 30.06.1976)

Ks. Tadeusz MOROŃ (01.07.1971 – 1.091972)

Ks. Antoni MICHAŁEK (1.09.1968 – 26.10.1974)

Ks. Józef MOROZ (1.09.1972 – 1.06.1979)

Ks. Grzegorz GRZYBEK (1.08.1975 – 21.09.1976)

Ks. Henryk SZPIKOWSKI (1.07.1976 – 28.12.1976)

Ks. Rafał ZIĘCIAK (22.09.1976 – 1.08.1982)

Ks. Stanisław POJNAR (2.06.1977 – 16.06.1980)

Ks. Mieczysław WALIGÓRA (3.06.1979 – 22.06.1981)

Ks. Władysław JASZTAL (16.06.1980 – 3.02.1981)

Ks. Edward ROMANÓW (11.02.1981 – 29.12.1981)

Ks. Józef KOCOŁ (1.07.1981 – 17.12.1984)

Ks. Władysław JASZTAL (29.12.1981 – 15.07.1983)

Ks. Dionizy KOGUT (1.07.1982 – 30.06.1983)

Ks. Leonard SADOWSKI (30.08.1982 – 28.06.1984)

Ks. Ryszard FIDO (28.06.1983 – 17.12.1984)

Ks. Józef ADAMCZAK (30.06.1983 – 25.08.1988)

Ks. Stanisław KARLIŃSKI (28.06.1984 – 30.08.1984)

Ks. Tadeusz OSZMIANA (28.06.1984 – 28.06.1986)

Ks. Bronisław KOTWICA (1.08.1984 – 17.12.1984)

Ks. Stanisław STEFAŃCZYK (1.07.1985 – 30.06.1987)

Ks. Marian SKOKOWSKI (28.06.1986 – 30.07.1987)

Ks. Marian BUMBUL (15.07.11987 – 25.08.1989)

Ks. Mirosław ANDRZEJCZAK (30.06.1987 – 25.08.1989)

Ks. Krzysztof MRUKOWICZ (25.08.1989 – 27.08.1991)

Ks. Zbigniew TARTAK (25.08.1989 – 25.08.1992)

Ks. Krzysztof RAJEWICZ (27.08.1991 – 25.08.1994)

Ks. Jan ZYCH (27.08.1991 – 23.08.2004)

Ks. Tadeusz STACHURA (25.08.1992 – 25.08.1995)

Ks. Dariusz ORŁOWSKI (25.08.1994 – 25.08.1997)

Ks. Andrzej MACIEJEWSKI (25.08.1995 – 25.08.1997)

Ks. Dariusz DENUSZEK (22.08.1997 – 31.08.1999)

Ks. Paweł ŁOBACZEWSKI (22.08.1997 – 31.08.1999)

Ks. Andrzej GRZĄDZIEL (01.09.1999 – 10.08.2004)

Ks. Ireneusz ŁUCZAK (01.09-1999 – 25.08.2000)

Ks. Waldemar GRZYB (26.08.2000 – 21.08.2005)

Ks. Tomasz DOBROWOLSKI (23.08.2004 – 22.08.2008)

Ks. Adam SZYMAŃSKI (23.08.2004 – 22.08.2008)

Ks. Przemysław ADAMIK (25.06.2004 – 17.07.2004)

Ks. Mariusz DUDKA (18.07.2004 – 30.07.2004)

Ks. Marek KOZŁOWSKI (22.08.2005 – 24.08.2009)

Ks. Andrzej FIOŁKA (22.08.2008 – 31.08.2014)

Ks. Marek SULIKOWSKI (22.08.2008 – 25.08.2011)

Ks. Aleksander KUBIŚ (25.08.2009 – 24.08.2012)

Ks. Leszek WILK (25.08.2011 – 25.08.2012)

Ks. Michał BARAŃSKI (25.08.2012 – 24.08.2015)

Ks. Grzegorz IRSKI (25.08.2012 – 21.08.2016)

Ks. Jacek PATERKA (22.08.2014 – 25.08.2016)

Ks. Paweł MYDŁOWSKI (25.08.2016 - 31.10.2016)