Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na III Niedzielę Wielkiego Postu, 24.03.2019 r.

1. Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 17.30.

2. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 10.00 i 18.00. Na zakończenie każdej Mszy św. rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego i nienarodzonego.

3. W czwartek i piątek w Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół NITKI odbędą się rekolekcje dla młodzieży. Prosimy rodziców, by zainteresowali się, czy ich dzieci wezmą udział w rekolekcjach i przystąpią do spowiedzi, która będzie miała miejsce w szkole w piątek.

4. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.45, dla dorosłych po porannej Mszy św. o godz. 8.30 i przed Mszą wieczorną o godz. 17.30.

5. Parafialny zespół CARITAS informuje, że w dniach 29-30 marca (piątek i sobota) w sklepach: LIDL i BIEDRONKA – ul. Fredry, odbędzie się XVI zbiórka żywności pod hasłem: „Tak, pomagam”. Także w kościele w kaplicy Matki Bożej można składać produkty żywnościowe do kosza. Osoby potrzebujące, które chciałyby otrzymać paczkę żywnościowa na Święta winny składać podania w salce katechetycznej we wtorki w godz. 17.00-18.00.

6. CARITAS rozprowadza świece wielkanocne w cenie 15 zł. Ofiara przeznaczona jest na pomoc rodzinom w Syrii. Polecamy parafianom ten szczytny cel naszej wielkopostnej pomocy.

7. Zachęcamy do zapisywania się na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową, bądź w zakrystii.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej … Po Mszach św. rozdajemy gazety informujące o duchowej adopcji dziecka poczętego.

9. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościołów, plebani i domu katechetycznego, a także za ofiary na misje z poprzedniej niedzieli Przekazaliśmy na ten cel 500 zł.

10. Młodzież maturalna odbywa dziś z ks. Waldemarem pielgrzymkę na Jasną Górę. Polecamy ich wstawiennictwu Matki Bożej Częstochowskiej, w ich wkraczaniu w dorosłe życie: Pod Twoją obronę… Polecamy też zmarłego w minionym tygodniu Jana Kędzierskiego z ul. Wrocławskiej: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, …

Nowa Sól, 23.03.2019 r. Ks. Proboszcz, Andrzej Oczachowski

KIEŁCZ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na III Niedzielę Wielkiego Postu, 24.03.2019 r.

1. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. w Kiełczu o godz. 17.00. Na zakończenie Mszy św. rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego i nienarodzonego.

2. W czwartek i piątek w Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół NITKI odbędą się rekolekcje dla młodzieży. Prosimy rodziców, by zainteresowali się, czy ich dzieci wezmą udział w rekolekcjach i przystąpią do spowiedzi, która będzie miała miejsce w szkole w piątek.

3. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Nie będzie Mszy w Kiełczu – intencja zostanie odprawiona w poniedziałek.

4. Parafialny zespół CARITAS informuje, że w dniach 29-30 marca (piątek i sobota) w sklepach: LIDL i BIEDRONKA – ul. Fredry, odbędzie się XVI zbiórka żywności pod hasłem: „Tak, pomagam”.

5. CARITAS rozprowadza świece wielkanocne w cenie 15 zł. Ofiara przeznaczona jest na pomoc rodzinom w Syrii. Polecamy parafianom ten szczytny cel naszej wielkopostnej pomocy.

6. Zachęcamy do zapisywania się na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową, bądź w zakrystii.

7. Po Mszy św. rozdajemy gazety informujące o duchowej adopcji dziecka poczętego.

8. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościołów, plebani i domu katechetycznego, a także za ofiary na misje z poprzedniej niedzieli Przekazaliśmy na ten cel 500 zł.

9. Przypominamy o „Warsztaty Wielkanocne” w poniedziałek o godz. 17.00 w sali wiejskiej w Kiełczu.

10. Młodzież maturalna odbywa dziś z ks. Waldemarem pielgrzymkę na Jasną Górę. Polecamy ich wstawiennictwu Matki Bożej Częstochowskiej, w ich wkraczaniu w dorosłe życie: Pod Twoją obronę… Polecamy też zmarłego w minionym tygodniu Jana Kędzierskiego z Nowej Soli: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, …

Nowa Sól, 23.03.2019 r. Ks. Proboszcz, Andrzej Oczachowski

NOWE ŻABNO

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na III Niedzielę Wielkiego Postu, 24.03.2019 r.

1. W poniedziałek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. w Nowym Żabnie o godz. 16.00. Na zakończenie Mszy św. rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego i nienarodzonego. Nie będzie Mszy w czwartek.

2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30.

3. Parafialny zespół CARITAS informuje, że w dniach 29-30 marca (piątek i sobota) w sklepach: LIDL i BIEDRONKA – ul. Fredry, odbędzie się XVI zbiórka żywności pod hasłem: „Tak, pomagam”.

4. CARITAS rozprowadza świece wielkanocne w cenie 15 zł. Ofiara przeznaczona jest na pomoc rodzinom w Syrii. Polecamy parafianom ten szczytny cel naszej wielkopostnej pomocy.

5. Zachęcamy do zapisywania się na Ekstremalną Drogę Krzyżową przez stronę internetową, bądź w zakrystii.

6. Po Mszy św. rozdajemy gazety informujące o duchowej adopcji dziecka poczętego.

7. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościołów, plebani i domu katechetycznego, a także za ofiary na misje z poprzedniej niedzieli Przekazaliśmy na ten cel 500 zł.

8. Przypominamy o „Warsztatach Wielkanocnych” w piętek o godz. 16.00 w sali wiejskiej w Nowym Żabnie.

9. Młodzież maturalna odbywa dziś z ks. Waldemarem pielgrzymkę na Jasną Górę. Polecamy ich wstawiennictwu Matki Bożej Częstochowskiej, w ich wkraczaniu w dorosłe życie: Pod Twoją obronę… Polecamy też zmarłego w minionym tygodniu Jana Kędzierskiego z Nowej Soli: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, …

Nowa Sól, 23.03.2019 r. Ks. Proboszcz, Andrzej Oczachowski