2015

Tegoroczne roraty w swojej tematyce nawiązują do 1050 rocznicy chrztu Polski. Każdego kolejnego dnia dzieci poznają wybitne postaci świętych, którzy pojawiali się w chrześcijańskiej historii naszego kraju. Dzieci przybywają do kościoła z lampionami oraz dobrymi uczynkami – serduszkami, które w święta ozdobią jedną z choinek w kościele

ZOBACZ GALERIĘ

7 grudnia na spotkanie z dziećmi po Mszy świętej roratniej przyjechał święty Mikołaj. Podczas krótkiego spotkania dowiedział się, jak grzeczne dzieci mieszkają w parafii.

Dziękując im, św. Mikołaj wręczył każdemu dziecku słodki prezent

ZOBACZ GALERIĘ

W niedzielę 6 grudnia, kiedy obchodzony był Dzień pomocy Kościołowi na Wschodzie, do naszej parafii przybyli diakoni ze zgromadzenia Księży Oblatów - Misjonarzy. Diakon Maciej i diakon Karol podczas homilii mówili o misyjnej działalności Kościoła, zwłaszcza prowadzonej przez ich zgromadzenie.

ZOBACZ GALERIĘ

20 listopada odbył się X Przegląd Piosenki Religijnej „Pieśnią moją jest Pan”. Schola dziecięca „Boże Dzieci” zajęła II miejsce, natomiast schola młodzieżowa „Michałki” zajęła I miejsce

ZOBACZ GALERIĘ

7 listopada w naszym kościele parafialnym odbył się koncert zespołu Serce uwielbienia z Gorzowa Wlkp. Wraz z ks. Waldemarem Grzybem i zespołem uwielbialiśmy Boga śpiewem.

ZOBACZ GALERIĘ

29 września przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci św. Michała Archanioła.

Mszy świętej przewodniczył rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu, ks. dr Paweł Łobaczewski.

ZOBACZ GALERIĘ

W dniach 27-30 września w naszej Parafii miała miejsce Peregrynacja Obrazu Jezusa Miłosiernego. W tym szczególnym czasie rekolekcji Słowo Boże głosili nam o. Włodzimierz i o. Emilian ze zgromadzenia Księży Pallotynów.

ZOBACZ GALERIĘ