Κάδοι ανακύκλωσης σε Αμπελάκια - Σελήνια
Post date: Feb 13, 2013 7:58:46 PM
Την εβδομάδα που μας πέρασε τοποθετήθηκαν οι πρώτοι κάδοι ανακύκλωσης σε Αμπελάκια και Σελήνια. Καταρχήν είναι λίγοι σε αριθμό, αλλά ελπίζουμε να αγκαλιαστούν από τους κατοίκους και να αναγκαστεί η δημοτική αρχή να τοποθετήσει και άλλους.Δείτε εδώ τι ρίχνουμε στους μπλε κάδους ανακύκλωσης.Επιπλέον εδώ μπορείτε να δείτε σε ποια σημεία στη Σαλαμίνα μπορείτε να ανακυκλώνετε.