Rok 2018

W dniu 9.03.2018 odbyło się już po raz ósmy w naszej szkole Wieczorne Spotkanie z Matematyką. Wydarzenie to było jedną z imprez X Chorzowskiego Festiwalu Nauki.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia dostępnych tutaj oraz na profilu naszej szkoły na Facebooku.

Program wyglądał następująco:

"Uciekaj myszko do dziury...". Tworzenie gier komputerowych w Scratchu – mgr inż. Łukasz Libuda, nauczyciel matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Magdalena Szymańska nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

"MATEMATYKA lubić się da, to pewne jak DWA RAZY DWA. Matematyczne frazeologizmy PÓŁ żartem, PÓŁ serio" – mgr Renata Laksa, nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Iwona Skutela, kierownik świetlicy w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

"Origami i matematyka" – mgr Zyta Chmiel – nauczyciel matematyki z Rudy Śląskiej, SNM, mgr Ewa Skalska – nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 2 w Chorzowie.

"Gry i zabawy logiczne" – dr Beata Tyszka-Skorek, nauczyciel matematyki i fizyki w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Małgorzata Kierat, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

"Geometria w sztuce" – mgr Urszula Wilk, nauczyciel plastyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Marzena Kłusek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

"Hieroglify - święte pismo starożytnych Egipcjan" – mgr Sławomir Kostka, nauczyciel historii i przyrody w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Małgorzata Biskup, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

"W labiryncie matematyki... znajdziesz drogę do zabawy" – mgr Katarzyna Budziłek-Jurek, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Siemianowicach Śląskich i mgr Beata Kretek, nauczyciel matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Siemianowicach Śląskich.

"Czy te oczy mogą kłamać? " – mgr Katarzyna Oniszczuk nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie i mgr Małgorzata Michałek, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 21 w Chorzowie.

Media o Wieczorze:

Polecamy relację COMTV z wydarzenia: