Інженерний тиждень

У рамках інженерного тижня 23 січня в 7 класі був проведений урок української літератури з елементами STEM-освіти на тему: “Художні особливості твору (мова персонажів, художня деталь)”. Під час заняття було розкрито важливу роль  солі в часи головного героя,  її смислове навантаження у творі, проаналізовано значення солі в мистецтві та інженерії. У ході уроку учні дізналися цікаві факти про сіль, її склад, види та хімічні формули, способи видобутку та інновації в STEM-галузях, пов'язані з її видобутком, виробництвом і застосуванням.

Учні отримали завдання об’єднатися в мінігрупи та  підготувати проєкти, пов’язані з розробкою та впровадженням нових  STEM-технологій у сфері видобутку солі, ефективного використання ресурсів, вивчення технічних застосувань солі в інженерії матеріалів, розгляд винаходів, спрямованих на мінімізацію негативного впливу видобутку та виробництва солі на навколишнє середовище та ін.

Використання елементів STEM-освіти на уроці дало можливість не просто проаналізувати твір, але й пов’язати його із сучасним життям, дослідити технологічні процеси, порівняти значення солі в минулому столітті та сьогодні.

Учні 7 класу до Інженерного тижня виконували географічний проєкт «Особливості розташування країн відносно частин світу». Результати роботи оформлені за допомогою ниткографії.

Учні 2 класу створювали механічний телефон. Розпочали роботу у класі, продовжили в укритті. Було захопливо та цікаво.  Під час вивчення водних екосистем учні 4 класу моделювали будову річки. 

У рамках вивчення теми  "Коло. Круг" учні 6-А та 6-Б класів на уроці математики виконували практичні завдання з елементами STEM користуючись матеріалами "Інженерного тижня". Учні 3-Б класу протягом тижня були справжніми секретними агентами та дослідниками космосу. Протягом тижня виготовили невидимі чорнила для секретного листування. Досліджуючи таємниці космосу виготовили модель Сонячної системи. 

Протягом інженерного тижня 1-Б клас спробував себе у якості шпигунів. Частина дітей створювала "невидимі чорнила" і писала послання, а інша частина, за допомогою іншого розчину спробувала їх проявити. "Чорнило нічого небачу" у нас вийшло. Всім було дуже цікаво і весело прочитати послання.