37 роковини аварії на ЧАЕС

У 1986 році у життя багатьох людей увійшли слова радіація, зона, ліквідатор, відселення. Дуже важливо в той страшний час було підтримати людей, вселити в них надію і навчити співчуттю та взаємопідтримці. Відома українська художниця Марія Примаченко проживала в селі Болотня на Київщині, менш ніж за 50 км від Чорнобиля. Вона дуже вболівала за долю рідного краю та створила вражаючу чорнобильську серію картин. Смутком і болем наповнились її твори. Підписи на її картинах зазвучали, ніби реквієм. В рамках курсу «Культура добросусідства» учні шостих класів познайомились з інформацією про найбільшу техногенну катастрофу XX ст. Дізналися багато цікавих фактів з життя української художниці Марії Примаченко. Створили власні художні шедеври у стилі художниці.

До 37 річниці Чорнобильської аварії третьокласники переглянули відео, обговорили його і склали правила допомоги нашій планеті.

У 4 та 7 класі проведена виховна година "Дзвони Чорнобиля"

До Міжнародного дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи у 2-Б класі було проведена виховна година "Чорнобиль не має минулого!", де учні дізналися  про аварію на Чорнобильській АЕС, радіаційну небезпеку,  про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вшанували їх хвилиною мовчання. Наприкінці заняття виконали вікторину «Що я знаю про Чорнобильську катастрофу?»

Для учнів 8-11 класів була проведена лінійка на тему "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять".