Наукова діяльність

Видавнича діяльність викладачів циклової комісії відображається у збірниках матеріалів науково-методичних заходів різних рівнів: Міжнародна науково-практична конференція «Наукова молодь: досягнення та перспективи», Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції», регіональна міжвузівська науково-практична конференція викладачів вищих педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Формування професійно-компетентного педагога в умовах оновлення змісту навчання», регіональна науково-практична конференція «Підготовка майбутнього фахівця до професійної діяльності в умовах інноваційного освітнього простору», Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в наукових дослідженнях і навчальному процесі», Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Наукова молодь: інноваційні підходи в освіті і науці»; публікаціях у фахових виданнях, друкованих  роботах: Форум педагогічних ідей - журнал «Відкритий урок». Також викладачами циклової комісії здійснюється керівництво науковою діяльністю студентів  різних напрямків та рівнів.

                                                                                                                              

                                                                                                                   Тематика курсових робіт 

Результати наукової діяльності студентів та викладачів в 2015-2016 навчальному році

В 2015-2016 навчальному році студенти спеціальності взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Створення ілюстрацій до творів великих геніїв – Т.Г.Шевченка, І.Я.Франка, Лесі Українки» (м. Переяслав-Хмельницький)

в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Кальницька А., Зінченко Л., студентки спеціальності «Технологічна освіта»

Студенти спеціальності «Технологічна освіта» Грідін В. та Непорада К.  взяли участь у віківишколі в рамках проекту «Вікі-фест: Луганщина», який було проведено членами громадської організації Вікімедіа Україна.  У межах виконання пошуково-творчих робіт ці студенти мають власні напрацювання в Українській вікіпедії.

           

Цікавим, пізнавальним  для  студентів 3 курсу спеціальності «Технологічна освіта» Грідіна В., Непоради К., Огієнка О., Якименка І. (під керівництвом тренерів – викладачів Демченка П. Є., Борисенко Л. Л.) став тренінг за програмою Intel® "Навчання для майбутнього".   

         

Ляшенко К. І. та Демченко П. Є. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Особливості впровадження дистанційного навчання в Україні», організованій за підтримки Швейцарського національного наукового фонду. Викладачі коледжу продемонстрували системну діяльність педагогічного колективу з упровадження курсів дистанційного навчання через функціонування технології хмарних обчислень в межах реалізації Програми освітньої діяльності коледжу щодо пошуку шляхів ефективного входження до світової медіа-освіти в умовах удосконалення інформаційного освітнього середовища педагогічного ВНЗ

 


07 квітня 2016 р.  у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся Всеукраїнський інформаційно-методичний семінар «Технологічна освіта в інформаційно-освітньому просторі».

                     

Учасники заходу, викладачі та студенти Лисичанського педагогічного коледжу, вчителі технологій шкіл міста й області, взяли участь у пленарному засіданні, у процесі  якого за допомогою Skype-зв'язку до обговорення актуальної проблеми практичної підготовки майбутніх учителів технологій долучилися провідні фахівці технологічної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, зокрема Бурдун В. В., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти, а також викладачі Бердянського та Донбаського державних педагогічних університетів, Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, Красноармійського педагогічного училища.

 

22 квітня в межах запланованих заходів щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у коледжі відбувся навчально-практичний семінар «Реформування системи охорони  праці в Україні». Метою проведення семінару  є пропаганда державної політики у сфері охорони праці, надання інформації останніх подій у даній галузі, мотивування студентської молоді щодо участі у науково-дослідній діяльності та творчо-пошукових проектах, підвищення зацікавленості всіх учасників навчально-виховного процесу в забезпеченні та підтримці здорових і безпечних умов праці; досягнення узгодженої політики шляхом спільного формування та розвитку культури охорони праці через впровадження превентивних заходів, головний девіз яких – зацікавити, навчити, зробити питання охорони праці звичною та невід'ємною складовою нашого життя.

                            

В 2015-2016 навчальному році студенти під керівництвом викладачів циклової комісії загальнотехнічних дисциплін взяли активну участь у конкурсі-захисті індивідуальних науково-дослідних робіт та  творчих завдань дослідного характеру в межах вивчення навчального предмету