Досягнення

Проектна діяльність студентів педколеджу 

як шлях до реалізації завдань STEM-освіти

Звіт циклової комісії 

загальнотехнічних та математичних дисциплін за 2020-2021 н.р.

Звіт циклової комісії 

"Формування компетентностей фахівців технологічної галузі в умовах розвитку сучасної освіти"

за 2019-2020 н.р. 

Творчі проекти 2019

Захист творчих проектів студентів в межах Державної підсумкової атестації показав високий рівень виконання робіт та аргументовану, послідовну їх презентацію. Розроблені проекти відповідають новітнім технікам в галузі декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості, мають високу якість оформлення виробів та естетичний вигляд. Тематика творчих проектів вражає своєю різноманітністю: до уваги членів державної кваліфікаційної комісії були представлені проекти з модульного оригамі, м’якої іграшки, бісероплетіння, вишивки, стрінгарту. Найбільшу зацікавленість викликав груповий проект студентів Артьомова М., Лебединця В., Верхоглядова Р., Живаги А. та Рапача О. «Реактивний трайк», рушійною силою якого є повітряно-реактивний двигун. Такий незвичайний і складний напрям проектно-технологічної діяльності вперше був використаний в організації технічної творчості студентів в коледжі.

EduHack/Challenge: STEM в школі: від теорії до практики

                  

Cучасні освітні тенденції: STEM, STEAM  та учнівські проекти

Створення середовища для навчання навичок ХХІ століття

− Хакатони в освіті»

«STEM и STEAM − проекти в школі»

ІІ Міжнародний  науково-практичний семінар

«STEM-ОСВІТА – ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

«WEB-STEM-школа — 2017»

Web-презентація діяльності циклової комісії за 2016-2017 н.р.

Участь Осіпова І. В. у VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» з експозицією творчих робіт за технікою "Сегментне точіння"

        

Матеріали викладачів циклової комісії загальнотехнічних дисциплін увійшли в загальний звіт, який подано до участі у 

VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016»

В цьому конкурсі від коледжу було представлено проект в номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти», який удостоєно золотої медалі цього престижного заходу.


Викладачі загальнотехнічних дисциплін 2015-2016 навчального року стали лауреатами XII Всеукраїнського конкурсу Microsoft "Учитель - новатор" та пройшли курси сертифікації викладачів дистанційного навчання е-Tutor на основі оригінального курсу, розробленого Університетом Анкари за підтримки Центру інноваційних методів навчання, Школи менеджменту і права Цюріхського Університету прикладних наук в рамках проекту партнерства Швейцарського національного наукового фонду.

15 квітня 2016року у Київському університеті імені Бориса Грінченка у рамках ініціативи Microsoft Corp – Tutor Education Initiative, відбувся Міжнародний семінар для науково-педагогічних працівників ВНЗ «Вплив трендів інформаційного суспільства на якість вищої освіти».

Серед 120 учасників семінару була запрошена Брюховецька О.А. – викладач загальнотехнічних дисциплін ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка».

Викладачі та студенти мають власні перемоги та досягнення.

Осіпов Ігор Володимирович:

-          керівник громадської організації любителів повітряних зміїв «Citeflyingfox»;

-         лауреат конкурсу «Молода людина Лисичанська - 2012»;

-         переможець щорічного конкурсу на кращий електронний посібник або контролюючу програму (2010р.);

-         перемога  в обласному конкурсі винахідників та раціоналізаторів та ІІІ місце в міському етапі конкурсу-захисту робіт МАН з творчим виробом «Пасічний візок-підйомник» (студент Кириллов І.)

Демченко Павло Євгенович.:

-         підготував  студента Кільмешкіна Д.,  студента  3 курсу, спеціальності «Технологічна освіта»до участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Технологічна освіта» (м.Умань, 2014р.)

Сергієнко Наталія Володимирівна:

-       голова секції навчальних закладів освіти І-ІІ акредитації в складі ради з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення в Луганській області.