TAKTO PRACUJEME

Nejdříve se nějak dozvíš, že Ayurvédskou poradnu provozujeme a pravděpodobně i to, že Ayurvéda (AY) někomu v tvém okolí pomohla. Možná už jsi také četl/a nějakou AY knihu a připadá ti to logické a použitelné.

Nyní se tedy můžeš objednat na Ayurvédskou konzultaci. Konzultace probíhají v restauraci Avatár vždy v úterý a ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Při konzultaci si Ayurvédský poradce vyslechne tvůj příběh, jaké zlepšení svého života od Ayurvédy očekáváš a pomůže ti vyplnit dva dotazníky, které nám pomohou porozumět, jaká je tvá vrozená dominantní dóša a jaký je tvůj aktuální zdravotní stav a čím je způsoben.

Vyplněné dotazníky zpracujeme a na jejich základě pro tebe napíšeme doporučení, ze kterého pak můžeš porozumět co je příčinou tvého současného stavu a jak lze pomocí Ayurvédy dosáhnout tvého cíle.

Doporučení ti zašleme na e-mail.

Součástí doporučení je i tabulka na zaznamenávání tvé 14 denní cvičební aktivity a nových stravovacích návyků.

Po 14 dnech tak můžeš snadno vidět, co ti spolupráce s námi přináší. Můžeš pak v nastavené cestě dál sám/a samostatně pokračovat a nebo se v případě potřeby objednat na další konzultaci. Která ještě více upřesní a zacílí tvou cestu ke zdraví.

V současnosti u nás zastává pozici Ayurvédského poradce bh. Václav Dvořák. Který od roku 2001 provozuje restauraci Avatár a je autorem knih Satva guna a Tichá radost.

Termín Ayurvédské konzultace si můžeš dohodnout na e-mailu: avatarbrno@gmail.com

(Konzultace může proběhnout i on-line. Osobní setkání je však spolehlivější pro stanovení přesné diagnózy.)

Těšíme se na spolupráci a společné objevování bohatství, které Ayurvéda nabízí.

"Stříbrný tác plný barev a chutí mi u vás vždy udělá velkou radost!

A mámu tělu taky : ) ." Petr Chutný 14.1.2020