AYURVÉDSKÁ PORADNA

Způsob jakým v Avatáru vaříme, vychází z tradičního systému Ayurvéda, který po tisíciletí pomáhá lidem zdraví si udržet a nebo navrátit. Od roku 2020 pomáháme lidem, si principy Ayurvédy osvojit a využít prostřednictvím této poradny.

Základní Princip Ayurvédy vychází z regulace rovnováhy tří principů - dóš. Jsou to Váta, Pitta a Kapha. Harmonická spolupráce těchto tří principů se projevuje jako dokonalé zdraví, svěžest a vitalita. A naopak únava, rozladění a nemoc jsou příznakem stavu, kdy jedna z dóš začíná dominovat a narušovat fungování ostatních dvou. Tuto rovnováhu tedy pomáháme lidem najít a zažívat.

Naše poradna je vzdělávací projekt, prostřednictvím kterého předáváme své znalosti a zkušenosti v oblasti Ayurvédy. Naší službu neděláme pro peníze a proto zde nenajdeš žádný ceník. Můžeme si tuto dobročinnost dovolit díky úspěšnému projektu restaurace Avatár, která naplňuje veškeré naše materiální potřeby.

Pokud jsi však díky naší poradně znovu získal/a ztracené zdraví a nebo se tvůj stav začíná zlepšovat, chceš nám přirozeně nějak vyjádřit svou vděčnost. Za tímto účelem máme zřízen účet u FIO banky, kam můžeš nějaký svůj dar poslat. Jak to udělat, je popsáno zde:

Díky těmto darů prakticky vidíme, že má tento projekt smysl, lidem přináší reálné hodnoty a jsme tak inspirováni v něm pokračovat. Děkujeme.

Jak naše poradna funguje, je popsáno zde: TAKTO PRACUJEME

"Tohle místo krásné je, žádné jiné se nenajde. Čistá aura proudí zde, zdejší kouzlo Vás hned nadchne. 1 z nejdůležitějších věcí je, mít radost a najíst se." Ludmilka Š. 13 let 10.1.2020