AVATÁR BRNO

ČISTÁ ENERGIE OD ROKU 2000

VÍTEJ V NAŠÍ RESTAURACI

ON-LINE NAJDEŠ NAŠI RESTAURACI TAKÉ ZDE:

INTERAKTIVNÍ BLOG, FOTOGALERIE, VIDEO

OHODNOŤTE PROSÍM NAŠÍ RESTAURACI ZDE.

NOVINY A NOVINKY Z NAŠÍ RESTAURACE NA FB ZDE.

Naše jídla mohou obsahovat potraviny, které působí na přecitlivělé jedince jako alergeny.

Jedná se o tyto potraviny: 1. obiloviny obsahující lepek, 5. arašídy, 6. sója, 7. mléko, 8. skořápkové plody, 9. celer, 10. hořčice, 11. sezam, 12. sušené ovoce ošetřené siřičitany (brusinky, rozinky... před použitím umýváme, ale stopová množství tam mohou zbýt).

Dotazy na obsah alergenů v jednotlivých jídlech vám ochotně zodpoví obsluha naší restaurace.

..........................................

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

...............................................................................................................

Dobrý den,

dnes jsem byl poprvé u vás v Avatáru. Vůbec jsem nevěděl, co mě čeká. Kamarád se jen zmínil, že zná indickou restauraci. Znám spoustu indických restaurací, ale žádná není taková jako ta Vaše.

Jídlo bylo vynikající a personál velmi příjemný. Také prostředí, přestože na první pohled působí jako obyčejná jídelna, je naplněno spokojeností a radostí. Je to opravdu znát a člověku mnohem více chutná. Před chvílí jsem se díval na Vaše stránky a zjistil jsem, že máte dodavatele opravdu kvalitních potravin, pěstujete vlastní zeleninu a staráte se, aby lidem chutnalo a byli zdraví.

Mockrát Vám děkuji, že jste! Určitě se k Vám vrátím.

Jakub Urbánek 26.3.2014