AVATÁR BRNO

ČISTÁ ENERGIE OD ROKU 2000

VÍTEJ V NAŠÍ RESTAURACI

ON-LINE NAJDEŠ NAŠI RESTAURACI TAKÉ ZDE:

INTERAKTIVNÍ BLOG, FOTOGALERIE, VIDEO

NOVINY A NOVINKY Z NAŠÍ RESTAURACE NA FB ZDE.

Naše jídla mohou obsahovat tyto potraviny, které působí na některé jedince jako alergeny: 1. obiloviny obsahující lepek, 5. arašídy, 6. sója, 7. mléko, 8. skořápkové plody, 9. celer, 10. hořčice, 11. sezam. Dotazy na obsah těchto potravin v jednotlivých jídlech vám ochotně zodpoví obsluha naší restaurace.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

"Dobrý den, dnes jsem byl poprvé u vás v Avatáru. Vůbec jsem nevěděl, co mě čeká. Kamarád se jen zmínil, že zná indickou restauraci.

Znám spoustu indických restaurací, ale žádná není taková jako ta Vaše. Jídlo bylo vynikající a personál velmi příjemný. Také prostředí, přestože na první pohled působí jako obyčejná jídelna, je naplněno spokojeností a radostí. Je to opravdu znát a člověku mnohem více chutná. Před chvílí jsem se díval na Vaše stránky a zjistil jsem, že máte dodavatele opravdu kvalitních potravin, pěstujete vlastní zeleninu a staráte se, aby lidem chutnalo a byli zdraví.

Mockrát Vám děkuji, že jste! Určitě se k Vám vrátím."

Jakub Urbánek 26.3.2014