Новини

Наказом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2023 № 1581 затверджений Перелік навчальних предметів, із яких у 2024 році проводитиметься національний мультимедійний тест 

Визначений період проведення НМТ протягом 14 травня - 19 липня у формі комп'ютерного тестування.

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики  предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.


Також визначено кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.

Так, тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань, із математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської,  іспанської, німецької, французької) – по 32.


Детальніше тут...

8 листопада Верховна Рада України підтримала законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року». 

НМТ у 2024 році складатимуть лише ті, хто планує вступати до ЗВО. Тестування відбуватиметься у комп'ютерній формі. Вступники складатимуть іспит із чотирьох предметів. Обов'язковими будуть:

На вибір можна буде обрати предмет: 

Окрім української, тестування з історії України, біології, географії, фізики, хімії можна буде скласти також польською, румунською, угорською та кримськотатарською мовами.

Вибір обовʼязкових предметів не випадковий. Українська мова є необхідним іспитом для вступу на будь-яку спеціальність в Україні, адже знання державної мови потрібне всім громадянам і є однією з умов для здобуття вищої освіти. Математика демонструє аналітичне й логічне мислення вступників — навички, необхідні для подальшого навчання у ЗВО. Історію України вступники минулих років найчастіше обирали серед інших предметів, адже результати цього іспиту можна використати для різних суспільно-гуманітарних або технічних спеціальностей. Знання з історії України формують уміння критично мислити, будувати й оцінювати причинно-наслідкові зв'язки, а також не піддаватися маніпуляціям та фейкам. Щодо предмета на вибір, то він показує індивідуальну освітню траєкторію вступників. Так вони можуть показати знання у тій галузі, яка необхідна для вступу, а ЗВО — оцінити мотивацію до навчання.

На виконання завдань з кожного предмета учасники матимуть по 60 хвилин. Усі 4 тестування вступники складатимуть протягом одного дня у два блоки по 120 хвилин (2 предмети) з перервою між ними. У 2024 році така модель НМТ є найбільш прийнятною, адже враховує безпекову ситуацію. Так учасникам, яким потрібно подолати значну відстань до пункту тестування, потрібно буде лише один раз з'явитися до екзаменаційного центру. А ті, хто складатиме тестування за кордоном, зможуть це зробити у місцевих екзаменаційних центрах.

У 2024 році ДПА для учнів й учениць 4-х, 9-х і 11-х класів не проводитимуть. Тобто НМТ складатимуть тільки абітурієнти. Проте Український центр оцінювання якості освіти планує після перемоги розгорнути низку обʼєктивних досліджень після кожного з цих класів. Наступного року відбудеться пілотування інструменту ДПА після 4-го класу серед обмеженої кількості учнів. Нагадаємо, що ДПА в 4-му класі не впливає на подальше навчання учнівства, а потрібне для моніторингу якості освіти та коригування освітньої політики.

У межах підготовки до НМТ пробне тестування не проводитимуть. Проте Український центр оцінювання якості освіти має вчасно проінформувати учасників про специфіку тестування, зокрема оприлюднити демонстраційні варіанти тестів.

Бажаємо усім вступникам успіхів у підготовці до НМТ-2024!

Дія.Освіта про інноваційні проєкти, створені Польським державним науково-дослідним інститутом NASK та Польським центром безпечного інтернету (Polish Safer Internet Centre)  Мережуки.org та Make it clear.

Сучасні діти проводять перед екранами понад 6 годин на день, а це на 500% більше, ніж до пандемії COVID-19.

Так, це й справді забагато. Але є хороша новина: екранний час можна обмежувати, а перебування в інтернеті — зробити безпечнішим для дітей.

У пригоді стануть інноваційні проєкти, створені Польським державним науково-дослідним інститутом NASK та Польським центром безпечного інтернету (Polish Safer Internet Centre):

Участь дорослих у процесі дає змогу обговорити принципи правильної поведінки в небезпечних ситуаціях та правила користування інтернетом і гаджетами.

Ресурс орієнтовано на молодь віком 11–17 років, яка зараз проживає за кордоном, але він буде корисним для всіх. Наприклад, навчить дорослих розмовляти з дітьми на тему «fake news».

Завдяки турботі польських колег проєкти повністю локалізовано для української аудиторії, а всі матеріали доступні для самостійного вивчення та допоможуть перетворити освітній процес у цікаву гру.

Дія.Освіта 

Як захистити себе в інтернеті? Поради від Google

Кіберсвідомість — важлива навичка для користувачів, які хочуть безпечно почуватися в онлайні. Google в Україні запускає в соціальних мережах медіакампанію «Поради з онлайн-безпеки».

Що це таке?

4 ролики про 4 підказки для підтримки кібербезпеки: багатофакторна автентифікація, програмне забезпечення, фішинг та менеджер паролів.та кампанії – допомогти українцям бути кіберсвідомими й уникати онлайн-загроз.

 

Вчимося захищати себе та свої дані

Більше про інструменти та поради з кібербезпеки можна прочитати на сторінці Центру безпеки Google: https://safety.google/intl/uk/security/security-tips/ 

EduHub - Міжнародна платформа з навчання в галузі здоров'я та благополуччя ІІТО ЮНЕСКО - Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті запрошують на безкоштовний онлайн-курс "Як запобігти насильству, цькування та кібербулінгу в школі: практичні методи". Реєстрація на курс за посиланням

Курс пройде з 23 жовтня по 19 листопада 2023 року на сайті start.eduhub.pro або через мобільний додаток Moodle (необхідно вказати назву сайту). За підсумками курсу випускники зможуть отримати сертифікати ЮНЕСКО російською та англійською мовами:

- 18 академічних годин при вивченні теорії та виконанні практикуму на сайті;

- 36 академічних годин при підготовці та проведенні заняття зі школярами чи співробітниками школи.

Детальніше тут

06.09.2023

За активну участь у міжнародному виставковому русі й популяризації інноваційного досвіду діяльності освітян та педагогічних колективів закладів освіти Запорізької області в Чотирнадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2023»  управлінню освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області  оголошено подяку Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Досвід освітян м. Мелітополя високо оцінені експертами та отримали золоті медалі на XIV Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2023:

Детальні  підсумки тут

Історії освітян після початку повномасштабної війни :

Всеукраїнська онлайн-олімпіада

“Квести І Тести”

КІТ розпочав реєстрацію на наймасштабнішу Всеукраїнську онлайн-олімпіаду “Квести І Тести”! 

Цього разу учасниками олімпіади можуть стати учні 3-10-их класів, а загальний призовий фонд складає - 640 000 гривень!

Переможці олімпіади з кожної паралелі класів отримають грошову винагороду:

І місце - 50 000 грн.
ІІ місце - 20 000 грн.
ІІІ місце - 10 000 грн
Реєстрація на олімпіаду завершується 3-го листопада о 08:45 год.

З детальною інформацією про олімпіаду та правилами участі можна ознайомитись тут

Платформу ВШО поповнили тестами для діагностики результатів навчання учнів - Міністерство освіти і науки України.

Для підтримки учнів і вчителів на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» створили діагностичні тести. Вони допоможуть учителям визначити, як добре діти знають матеріал, та виявити прогалини, над якими варто додатково попрацювати.

Як ними користуватись можна ознайомитись тут

Новий календар свят: усе, що треба вчителю для планування шкільних заходів 

З 1 вересня 2023 року ПЦУ переходить на Новоюліанський календар. Відтепер низка державних свят, пов’язаних із християнськими традиціями, мають нові дати. А відтак і план шкільних заходів варто відкоригувати. Пропонуємо оновлений календар головних українських свят. Новий календар свят 

Підготовка до нового навчального року: добірка важливої нормативки для засновників і керівників шкіл 

Державна служба якості освіти України в Київській області : рекомендовані матеріали засновникам і керівникам шкіл під час підготовки до 1 вересня. 

Випускний 2023 мелітопольських школярів у м. Львів.

Для проєкту dovidka.info Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки підготував актуалізовані рекомендації, виходячи з нашого досвіду після аварії на ЧАЕС, як діяти якщо на момент ядерного вибуху ваша дитина буде в закладі освіти, хоча ймовірність ядерного вибуху вкрай мала, але треба мати план на будь-який випадок. 

Якщо дитина під час ядерного вибуху перебуває у школі або садочку, вона має залишатись там в укритті з іншими дітьми.

Навіть якщо школа або садок в пʼятихвилинному доступі від дому, не потрібно виходити з укриття і забирати дитину. Згідно з нормами безпеки приміщення для укриття мають загерметизувати зсередини, аби туди не потрапляти шкідливі речовини ззовні. Батьки, що прийшли з вулиці, можуть переносити на одязі радіоактивний пил, або він разом з повітрям може потрапити у приміщення, де переховуються діти.

У випадку ядерного вибуху або аварії з викидом у будь-якій споруді безпечніше, ніж на вулиці.

Для того, що мати впевненість, що школа або садок готові до будь-яких сценаріїв, варто переконатись заздалегідь, що укриття захистить вашу дитину від радіації у випадку ядерного вибуху. А також переконатись, що ваша дитина готова до такого сценарію.

Для цього потрібно:

Складіть тривожний рюкзак для своєї дитини, у ньому мають бути: 

Інші речі відповідно до віку дитину (підгузки, дитяче харчування).

Для того, аби не навантажувати дитину важкими речами щоразу, коли вона йде до школи чи садочка, домовтесь з адміністрацією або вчителем (вихователем), щоб ці речі зберігались у закладі, але у швидкому доступі, аби їх можна було швидко брати під час тривоги.

Обовʼязково попередьте медичного працівника школи або садочка, вчителів (вихователів) або адміністрацію, якщо ваша дитина має порушення функціонування щитоподібної залози або алергію на калій йодид. В укритті їм може знадобитись йодопрофілактика, але тільки після офіційної вказівки ДСНС чи органів влади в її потребі.

Проговоріть з дитиною, що в разі ядерної загрози вона певний час залишатиметься в укритті з іншими дітьми. Не залякуйте дитину, але й не прикрашайте події. Поясніть, це важливо для того, аби перечекати небезпеку. Запевніть її, що як тільки небезпека мине, уся ваша родина знову буде разом.

Також важливо проговорити цей сценарій з усіма членами вашої родини.

Якщо ви не впевнені у безпечності перебування вашої дитини в укритті закладу освіти у випадку ядерного вибуху, тоді рішення, чи навчатиметься ваша дитина офлайн, допоки є така загроза, ви приймаєте на власний розсуд.

Залежно від ситуації, органи місцевого самоврядування або адміністрація закладу можуть ухвалити рішення про тимчасове припинення очного формату навчання у вашій школі.


Під час воєнних дій дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими. Тому Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України зібрав ключові рекомендації для школярів, які викладені у посібнику «Абетка з безпеки» для школярів середньої школи. 

Посібник «Абетка з безпеки» для школярів середньої школи можна переглянути онлайн на сайті МВС.

У книжці зібрані поради, відповіді на найактуальніші питання щодо воєнного стану, роз'яснення і рекомендації, які допоможуть дітям, батькам, викладачам зберегти здоров’я і життя. 

Більше матеріалів тут...

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Фондом «Східна Європа» в межах Програми «Онлайн-заняття з безпеки для дітей» розробила освітній онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» для учнів 5–9 класів. Він поєднує елементи комп'ютерної гри «Minecraft» із навчальним матеріалом.  

Такий формат цікавіший для слухачів і сприяє легшому засвоєнню інформації.

Метою курсу є надання теоретичних знань з основ цивільного захисту та практичних навичок реагування на надзвичайні ситуації.

Слухачі, які успішно опанують курс, отримають сертифікат про його проходження. Для цього необхідно скласти проміжні тести до лекцій та фінальний тест.

Міністерство освіти і науки інформує учасників освітнього процесу та батьків учнів, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, дотримуватися таких рекомендацій щодо продовження навчання та отримання документів про освіту. 

Для продовження навчання та отримання документів про освіту.

У разі, якщо на час завершення навчального року заклад освіти, який замовив випускникам свідоцтва, не функціонує внаслідок збройної агресії російської федерації, видавання свідоцтв та заповнення додатків до них може здійснити інший заклад освіти, визначений органом управління у сфері освіти. У цьому разі уповноважена особа закладу освіти, що заповнила додаток до свідоцтва, робить запис із посиланням на наказ «Додаток заповнено на підставі наказу МОН від 01 квітня 2022 р. № 290».

У разі відсутності результатів річного оцінювання після завершення навчання за освітньою програмою закладу освіти учень має право до початку нового навчального року пройти річне оцінювання та отримати документи про освіту.


Детальніше

Рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу - лист МОН України від 16.04.2022 № 1/4202-22

Зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367

До заяви одного з батьків (чи повнолітнього) додаються:

Важливо! У зв’язку з воєнним станом, під час прийому документів необхідно враховувати, що діти (або один із батьків), які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, а також не мають одного чи обох документів, також зараховуються до ЗЗСО. 

У разі відсутності свідоцтва про народження, керівник закладу невідкладно інформує орган опіки та піклування для сприяння в оформленні документа.

17.02.2022 Завершено конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

17 лютого 2022 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти: Мелітопольської гімназії №6 та Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №15 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За результатами проведеного конкурсу на посаду керівника Мелітопольської гімназії №6  Мелітопольської міської ради Запорізької області, рішенням конкурсної комісії (протокол від 17.02.2022 №3) визнано переможцем конкурсного відбору Тривайло Світлану Вікторівну.

На посаду керівника Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №15 Мелітопольської міської ради Запорізької області, рішенням конкурсної комісії (протокол від 17.02.2022 № 2) визнано переможцем конкурсного відбору Ткаченко Олену Вікторівну. 

03.02.2022 УВАГА! Розпочалася реєстрація учасників ЗНО 2022 року

01 лютого розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2022 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів за кошти державного бюджету. Якщо учасник бажає скласти тести більше ніж з п’яти навчальних предметів, він зможе зробити це на платній основі.

Випускники шкіл 2022 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:

української мови (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мови і літератури (в оцінку ДПА зараховується частина тесту з української мови);

математики (рівень стандарту або профільний залежно від того, на якому рівні цей предмет вивчався в школі);

історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від того, на якому рівні цей предмет вивчався в школі) – за вибором випускника;

одного з навчальних предметів за вибором випускника: історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 09 березня. Майбутні учасники тестування, які будуть реєструватись у закладах освіти, мають виконати процедуру до 01 березня 2020 року.

17.01.2022 УВАГА! Оголошено конкурс на посаду директора закладу освіти

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти: Мелітопольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 Мелітопольської міської ради Запорізької області  та Мелітопольської гімназії6 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Мелітополь – місто проти чуток. 

Проблеми впливу стереотипів та упереджень існують у будь-якому суспільстві, а в місті, де проживає більше, ніж 100 різних національностей – цю проблему важко переоцінити.

Інтеркультурний Мелітополь разом з містами-учасниками #ICC Ukraine Мережі Інтеркультурних Міст України з 15 по 21 листопада 2021 року долучився до комунікаційної кампанії Проєкту #Боротьба_з_чутками за підтримки Програми Ради Європи «Інтеркультурні Міста» (ІСС).

Протягом тижня містяни різних вікових категорій, національностей та віросповідань брали участь у просвітницьких заходах щодо боротьби з етночутками й упередженнями. Небайдужі мелітопольці з задоволенням, взяли участь в мотиваційному  флешмобі на сторінках соціальної мережі «Facebook», суттю якого було розміщення постеру «Я проти чуток» замість фото свого профілю. Цим самим, наші активісти привернули увагу користувачів соцмережі до проблем поширення етночуток. https://cutt.ly/iYmo9j3

15 листопада  до комунікаційної кампанії доєдналась освітянська молодь, яка із задоволенням «розбивала» чутки тим самим формуючи позитивне ставлення до різних національностей за допомогою  Флеш-дартсу «Мішені чуток: розбий яблуко розбрату» та «Прикрась яблуню позитивними смайлами». До  заходу долучилося більше ніж 500 дітей з 21 закладу загальної середньої освіти та 2 закладів позашкільної освіти. Детальніше про активність можна дізнатись у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Apple_Jam_Day, #Боротьба_з_чутками, #NationalMLT.

У Міжнародний день толерантності на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького пройшло онлайн-засідання круглого столу «Роль етнічних спільнот інтеркультурного Мелітополя в державотворенні Незалежної України». Учасниками заходу стали представники національних спільнот міста та освітяни, які взяли активну участь в обговоренні особливостей державотворення в етнічному різноманітті, що передбачає толерантне ставлення до прав національних меншин і боротьбу проти мови ворожнечі https://cutt.ly/lYmcrmj.  

Продовженням просвітницької кампанії #Боротьба_з_чутками, стала виставка малюнків проти етночуток «Дивись. Слухай. Осмислюй» в бібліотеках міста та закладах освіти.

Згуртованість мелітопольської громади продемонстрована підтримкою  тижневого флешмобу «Apple Jam Day Інтеркультурного добросусідства: Саме ТУТ: від яблуневого розбрату до яблуневого смаколика: смакуємо разом!», де учасники освітнього процесу та представники національно-культурних товариств готували яблуневі смаколики та дарували свої страви  й позитивні емоції  соціально незахищеним категоріям людей міста.

Мешканці Мелітополя дружні, емпатичні, різні, але рівні - саме це є запорукою боротьби з чутками, спрямованими на усунення першопричин дискримінації, на протидію упередженням і стереотипам САМЕ ТУТ!

В матеріалі надані поради щодо адаптації освітнього процесу при переході на дистанційне навчання та адаптації після повернення з дистанційного навчання.

Зокрема приділено увагу вивченню проблем, які виникають під час зміни форми навчання, адаптації розкладу у відповідності до Санітарного регламенту, підтримки педагогів і адаптації учнів, правил поведінки та взаємодії, запроваджженя нових форм комунікації, уникнення надмірного навантаження тощо. 

З 6 грудня 2021 року діятимуть нові обмеження - зміни до Постанови №1236 

З 6 грудня на території регіонів "жовтого" рівня буде заборонено:

Ці обмеження не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі від 18 років матимуть один із документів:

Тобто для роботи та відвідування закладів на "жовтому" рівні достатньо отримати хоча б одне щеплення.

Зверніть увагу, що термін дії "жовтого" сертифіката зменшили зі 120 днів до 30 днів.

Обмеження в регіонах "червоного" рівня залишились без змін.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. 

Терміни проведення ЗНО:  з 23.05.22 по 17.06.2022.

Рееєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. 

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика 23 травня

хімія 26 травня

українська мова, українська мова і література 31 травня

математика, математика (рівня стандарту) 3 червня

іспанська мова, німецька мова, французька мови 6 червня

англійська мова 7 червня

історія України 10 червня

географія 14 червня

біологія 17 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

 (за матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти: https://testportal.gov.ua/normdokzno/, https://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513. 

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію. Український інститут національної пам'яті пропонує інформаційні матеріали до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Завершено конкурсний відбір  на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

10 серпня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти: Ліцею №5 та Ліцею №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

За результатами проведеного конкурсу на посаду керівника Ліцею №5 Мелітопольської міської ради Запорізької області, рішенням конкурсної комісії (протокол від 10.08.2021 №2 за посиланням) визнано переможцем конкурсного відбору – Суптелю Тетяну Олександрівну.

На посаду керівника Ліцею №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області, рішенням конкурсної комісії (протокол від 10.08.2021 №3 за посиланням) визнано переможцем конкурсного відбору – Чугай Людмилу Віталіївну.

21.05.2021 УВАГА! Оголошено конкурс на посаду директора закладу освіти

Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти: Ліцею №5 та Ліцею №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області

14.04.2021 У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» 

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) . У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочому місці.