ДЕКАДА МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

  Взаємовідвідування – одна з найбільш розповсюджених форм взаємонавчання, ефективна форма вивчення досвіду колег і вдосконалення власної педагогічної майстерності. Під час декади молодого педагога більш досвідчені педагогічні працівники відвідують заняття менш досвідчених для надання їм методичної допомоги; педагоги початківці відвідують заняття більш досвідчених, щоб виявити і розкрити для себе нові прийоми і методи вдосконалення освітнього процесу.

  Відкриті уроки та позаурочні заходи сприяють вдосконаленню педагогічної майстерності викладацького складу. Їх мета – виявити і обговорити нові методичні прийоми проведення занять в конкретній аудиторії. Педагогам початківцям важко виявити ці прийоми самостійно, а завдання більш досвідчених колег – показати суть використання методичних прийомів в конкретній ситуації.

Декада молодого педагога.pdf
План заходу 2023-2024.docx

З метою прискорення процесу адаптації молодих та малодосвідчених педагогів до освітньої діяльності, сприяння підвищенню професійного рівня, удосконалення кваліфікації, забезпечення новітніми методиками і технологіями навчання, розвитку творчого потенціалу педагога в коледжі було проведено декаду молодого педагога.

Проведення вступного інструктажу уроку виробничого навчання досвідченою майстринею виробничого навчання Маржевською Оленою з навчального модулю КРВ-4.3.1. "Виготовлення жіночого жилету на підкладці" за темою Н.Е.12 «Обробка прорізної кишені з листочкою з вшивними кінцями» 

Проведення заключного інструктажу уроку виробничого навчання досвідченою майстринею виробничого навчання Гощенко Наталією з навчального модулю ЗАКР-4.1.4. "Розробка конструкцій та розкрій натільної білизни"  на тему Н.Е.5 «Розрахунок та побудова дитячих, жіночих, чоловічих трусів»

Молоді майстриня виробничого навчання Олійник Дар'яна та викладачка професійно-теоретичної підготовки Негода Марія провели майстер-клас на тему «Виготовлення сумки-шопера з оздобленням» 

Досвідчені майстриня виробничого навчання Озірна Світлана та викладачка професійно-теоретичної підготовки Ільяшенко Надія провели майстер-клас на тему «Правила складання заяв, службових та пояснювальних записок»

Активно пройшли заняття з професійно-прикладної фізичної підготовки, де взяли участь не тільки молоді а й всі бажаючі педагоги. Для цього викладачки фізичного кульутри Волкова Світлана та Петрович Світлана підготували та провели комплекс вправ для відновлення працездатності педагога 

Завідувачка кафедри освітнього лідерства Ольга Хмилева-Токарєва провела для педагогічного колективу психологічний тренінг на тему «Формування резильєнтності учасників освітнього процесу: як опанувати стрес, впоратися з викликами та управляти конфліктами» 

Зступницею директорки з навчально-виробничої роботи Теслею Ольгою проведено семінар з ознайомлення педагогічних працівників із законодавчими актами в системі професійної (професійно-технічної) освіти, з елементами дуальної форми навчання, нормативно-плануючою документацією 

Старшими майстринями виробничого навчання Минюк Альоною та Ігнатенко Світланою проведено методичне засідання з ознайомлення із комплексно-методичним забезпеченням кабінетів, лабораторій, майстерень. 

Проведено практикум з ведення навчально-плануючої документації (поурочно-тематичні плани, переліки навчально-виробничих робіт,  плани уроків, тощо) 

Заступницею директорки з навчально-виховної роботи Мордкович Зоєю проведено інструкційно-практичне заняття на тему «Вивчення контингенту навчальної групи» 

Калейдоскоп знань – форма проведення теоретичного/виробничого уроку (методика проведення етапів заняття «організація учнів до уроку», «актуалізація опорних знань», «мотивація до навчання» тощо. З досвіду викладачок та майстринь виробничого навчання