травЕНЬ 2024

Захід з нагоди дня народження Марка Кропивницького

22 травня 2024 року працівники інституту долучилися до святкового заходу з нагоди дня народження Марка Кропивницького, який відбувся у Меморіальному музеї М.Л. Кропивницького.

ЧИТАТИ ДАЛІ >>>

Приємні враження залишив виступ Новомиргородського народного аматорського театру «Златопілля», який представив учасникам заходу уривок з твору «Кайдашева сім’я» та декілька яскравих музичних композицій. 

Сюрпризом для учасників був проведений майстер-клас місцевою художницею, поетесою Ольгою Краснопольською. Мисткиня представила ілюстрації до майбутнього виданнядитячих творів Марка Кропивницького.

Дякуємо організаторам за позитивні емоції, які викликають гордість за місто, у якому ми живемо, та тих непересічних особистостей, які творили історію.

Долучайтесь до нашого телеграм каналу: https://t.me/kzkoippo

#osvita #koippo

Онлайн-семінар вчителів географії «Медійна та інформаційна грамотність на уроках географії»

7 травня 2024  року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся онлайн-семінар вчителів географії «Цифрова компетентність учителя географії в умовах Нової української школи». 

ЧИТАТИ ДАЛІ >>>

Людмила ХЛАНЬ,  завідувач науково-методичної лабораторії природничо-математичних  та інформатично-технологічних дисциплін, звернула увагу на важливість розвитку цифрової компетентності серед вчителів географії в контексті впровадження Нової української школи та  розглянула ключові аспекти цифрової компетентності педагогів у навчальному процесі.

Жанна ФЕДІРКО, завідувач кафедри теорії і методики середньої освіти, кандидат педагогічних наук, висвітлила проблему використання медіаосвітніх технологій на уроках географії. 

Тетяна ФУРСИКОВА, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища, доктор педагогічних наук, познайомила здобувачів освіти з практичними вправами та інструментами для інтерактивного навчання географії з використанням цифрових ресурсів. Учасники активно брали участь у практичних вправах, де використовувалися різноманітні цифрові інструменти та ресурси для підвищення ефективності навчання географії.

Ольга ЛИТВИНЕНКО, завідувач навчально-методичного центру дистанційного навчання, акцентувала увагу на створенні інтерактивного навчального контенту на платформі Genially до курсу "Географія материків та океанів" за новою модельною програмою.

Учасники активно брали участь у заході та виявили зацікавленість у подальшому розвитку своєї цифрової компетентності. Обмін досвідом та практичні вправи сприяли поглибленню знань учасників та стимулювали їх до впровадження нових підходів у викладанні географії. 

Дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися!