Jön az egyetlen igazi budapesti meccsünk

Post date: Oct 29, 2010 1:23:27 PM

November 7-én, vasárnap a BEAC csarnokban lépünk pályára 15 óra 30 perctől, ahol ellenfelünk az ELTE SE lesz.

Ez lesz az alapszakaszban az egyetlen igazi budapesti meccsünk, hiszen mi Csömörön játsszuk hazai meccseinket, az Univerzum Budaörsön, a Fradi pedig Alsónémediben. Más budapesti csapat nincsen. Így hát örülnénk, ha népes szurkolótábor előtt futsalozhatnánk. Aki tud, látogasson ki a mérkőzésre, illetve szóljon futsal iránt érdeklődő ismerőseinek.

Az ELTE jelenleg két helyezéssel van mögöttünk a tabellán, így egy esetleges vereség azt jelentené, hogy megelőznek minket. Nagyon nehéz dolgunk lesz, mert stabil védelemmel rendelkezik az ELTE, a Vesta ellen az első félidőt 1-2-re hozták, ami nagyszerű eredmény. Nézzük az eddigi mérkőzéseinket, hogy legyen valamilyen összehasonlítási alap:

Az eddigi egymás ellen vívott mérkőzések ránk nézve hízelgőek, de ez nem jelenti azt, hogy elbízhatjuk magunkat. Tavaly az NB II felsőházában 3-szor találkoztunk. Volt egy emlékezetes döntetlen, amikor 20 másodperccel a vége előtt egyenlített az ELTE egy olyan megpattanó lövéssel, ami egyébként vélhetően nem találta volna el a kaput. Egyszer keservesen nyertünk 2-1-re, és egyetlen könnyebb találkozó volt, akkor 4-1 lett a vége. Szeptemberben a tolnai Thelena-kupán is találkoztunk, akkor a 2-0-ás győzelmünkkel szereztük meg az ötödik helyet a tornán. Ezen a meccsen az ELTE erősen tartalékosan állt fel, vasárnap erősebb lesz a keretük.

Vélhetően szoros, izgalmas meccs vár ránk a Bogdánfy utcában.

A futsal-hungary.hu beharangozója: itt olvasható.

Az ELTE SE-vel kapcsolatos információk ezen a címen érhetők el.