Goedheid
Goedheid
Goedheid is een begerenswaardige kwaliteit. Het is betrouwbaar, aangenaam, vriendelijk, voorbeeldig en welwillend. Er zijn verschillende definities voor ‘goedheid‘. Een mooie omschrijving komt uit het boek van Piero Ferzucci: ‘The power of Kindness‘. Goedheid tonen is een essentiële manier om ons eigen leven en dat van anderen betekenis te geven. Goedheid stelt ons in staat beter met anderen te communiceren, meer mededogen met onszelf te hebben en ook om een positieve kracht in het leven van mensen te zijn. Goedheid heeft haar ware bron diep van binnen en hoewel sommige mensen van nature goedheid hebben, is het iets dat iedereen uit vrije keuze kan ontwikkelen.
Vanuit die goedheid brengen wij u dit door het zingen van de mooie vierstemmige Taizéliederen die door de herhalingen diep tot ons doordringen. Ook zullen mooie toepasselijke teksten in de viering een belangrijke plaats innemen.
Oecumenische Taizéviering, georganiseerd door:
‘Stichting Taizé Helvoirt’ in samenwerking met het Taizékoor ‘Lumen Cordium’ en ondersteund door instrumentalisten.
In de Oude St.Nikolaaskerk / aanvang 19.00 (inloop en inzingen vanaf 18.30). Entree gratis. Na de viering staat achter in de kerk een mandje voor uw vrijwillige gift.