Проєкт

"Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"

Пілотний проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» (Діяльність відбувається на основі Протоколу про наміри між МОН України та Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (США) від 22.12.2017 р.)

17 лютого 2021 року відбулася Інформаційна зустріч щодо впровадження проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" у Запорізькій області. На зустрічі були присутні представники Міністерства освіта та науки України, Департаментів освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької міської ради, Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Запоріжжя та м. Мелітополь, представники територіальних відділів освіти м. Запоріжжя, відділів освіти міських, селищних рад, ОТГ Запорізької області, а також закладів вищої та післядипломної освіти.

У ході зустрічі представниками КЗ "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" ЗОР (проректорка з навчально-методиної роботи, к.п.н., доцентка Людмила Чернікова та доцентка кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисцмплін, к. іст.н., доценткою Ольга Сирцова) було проінформовано педагогічну спільноту про результати першого року співпраці з IREX щодо впровадження методики інтеграції інфомедійної грамотності в освітні програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Презентаційні матеріали інституту

Програма зустрічі

Фотоальбом зустрічі

ОГОЛОШЕННЯ Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Міністерством освіти та науки України і Академією української преси в рамках реалізації загальнонаціонального проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" запрошує до участі в проєкті активних вчителів з усієї України. Умови конкурсу та участі

29 січня 2021 відбулися консультації для учасників Пілотного проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які провела Ольга Сирцова, кандидатка історичних наук, доцентка, координаторка проєкту в ЗОІППО. Фотозвіт