Квітень

   Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають День здоров’я. Дата була обрана невипадково - 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров'я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети. Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і гарне самопочуття. Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров'я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу.

У всьому світі 7 квітня проводяться масові заходи і флешмоби, в багатьох медичних установах лікарі проводять безкоштовні консультації. Кожен бажаючий може прийти і зробити аналізи, перевіривши свій стан здоров'я. Більш того, є можливість отримати загальні рекомендації про те, як поліпшити своє самопочуття і перейти на здоровий спосіб життя.

Найголовніше в житті - бути фізично здоровим, щоб мати сили і енергію на досягнення заповітних висот. Бажаємо вам ніколи не хворіти, ніколи не піддаватися зневірі і ні серцем, ні душею не старіти, вести здоровий, правильний і рухливий спосіб життя. Зі святом, з Днем здоров'я!

Вітаємо рій "Хоробрі серця" із зайнятим ІІІ місцем  в інтелектуальній грі-вікторині "Відун" І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура). 

Вітаємо Горобинського Дениса ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з англійської мови . 

Вітаємо Поливанну Анастасію, ученицю 8-А класу із зайнятим ІІІ місцем у XVI онлайн-грі Гуманітарна карусель-2024 "Таємниці незабутих предків" серед учнів 8-х класів. 

Вітаємо Пестрак Кароліну, ученицю 9-Б класу, результативну учасницю XVI онлайн-гри Гуманітарна карусель-2024  серед учнів 9-х класів. 

Вітаємо рій "Хоробрі серця" із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі "Готуймося до таборування" І міського етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед роїв молодшої вікової групи. 

Гімназія №5 міста  Сєвєродонецька Луганської області стала учасником у встановленні Національного рекорду у Флешмобі "White card" 5 квітня 2024 року -  Україна, рекорд зафіксовано на позначці 226 766 учасників та 5 570 закладів/ педагогів! 

Вдячні Олексію Качану Президенту Української федерації " Спорт заради розвитку" та організаторам за такий потужний захід.

    День міста- це особливий день, бо це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

     Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми

Безсумнівно, для нас Сєвєродонецьк — найкраще місто на Землі, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів своє перше кохання, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.

Проте вже третій рік ми далеко від тебе, Сєвєродонецьк,  у країні війна. Тому  нині  День міста – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, про тодішніх і нинішніх героїв, про єдність і згуртованість наших дій. Багато чого тобі довелося пережити, багато ти зазнав руйнувань і втрат... Але ми, сєвєродончани,  повернемось, відбудуємо, відновимо тебе.

Зі святом!

Згідно з Планом заходів національно-патріотичного спрямування на 2023- 2024 навчальний рік, у рамках І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), з метою відзначення 90-ї річниці заснування міста Сєвєродонецька Гімназія №5 прийняла участь у міському флешмобі «Сєвєродонецьк на фотографіях моєї родини». 

   Майже 40 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. Тоді в атмосферу Землі була викинута величезна хмару радіоактивного пилу, яка накрила Україну і навіть частину Європи.

   26 квітня 1986 року назавжди залишається датою скорботи.

   Чорнобиль — не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації. Подвиг цих людей навічно залишиться у пам’яті українського народу.