Закон матеріалізації думок Закон причини та наслідку

Ще стародавній китайський філософ Лао-Цзи писав: «Слідкуйте за своїми думками, адже вони стануть словами. Слідкуйте за своїми словами – вони призводять до дій. Слідкуйте за своїми діями, інакше вони перетворяться в звичку. Слідкуйте за своїми звичками, вони формують характер. Слідкуйте за своїм характером – він визначить вашу долю» 

Енергія Всесвіту та думка людини

Всесвіт складається з енергії, кожен його атом. Думка - нематеріальна форма організації енергії. Людина - скульптор, художник, який малює фарбами своїх думок на полотні життя. Доля і карма є, але вони не такі сильні, як сильна власна віра людини в себе і свої дії. Життя являє собою не вже написану книгу, а стопку порожніх аркушів, які ви можете викинути, порвати, дозволити заповнити комусь іншому або ж змусити себе сісти і написати все самим. 

Висновок: контролюте свої думки, оскільки вони стануть вашою реальністю. Як матеріалізувати ? (тут)

Закон причини і наслідку

Цей закон є найважливішим законом життя. Все, що відбувається з нами в житті, має свої причини. Думка є причиною, а обставини – наслідком. Ми сіємо думки, які проявляються в певних вчинках, і пожинаємо відповідні плоди. Енергія, яку ми випромінюємо в простір, не звертається в ніщо, а проявляється у чому-небудь іншому. Природні закони буквально втілюють нашу думку, тому зосередьтеся на тому, якої мети ви бажаєте досягти, а не обмірковуйте те, чого хотіли б уникнути. Спираючись на цей принцип, можна сказати, що зовнішній світ, який нас оточує, є відображенням внутрішнього світу, що коїться у нас в душі. Керуємо думками своїми.

Закон добра

Закон: усе хороше починається з добра в душі. Ваше внутрішнє добро народжує світ навколо вас. Злі люди постійно натикаються на грубість, похмурі - на дощ у ясний день, радісні - на радість і позитив. Якщо ви хочете добра, то не варто бути злими, скупими, заздрісними. Недарма люди ще з давніх-давен кажуть, що якщо ти хочеш, щоб до тебе ставилися добре, то роби це сам. У Всесвіті все послідовно, все логічно і необоротно. Пам'ятайте про це! 

Фокус позитивного мислення (тут)

Позитивність – це стан розуму. Не більше, аніж спосіб бачити речі під іншим кутом, і, отже, це явище може перетворити для себе в корисну звичку. Потрібно лише трохи практики й старання – позитивність не досягається відразу, але досягти її легше, ніж багато хто думає.

Якщо ви витратите кілька годин на аналіз своїх думок, то зрозумієте, що насправді в людському мисленні переважають негативні думки. Так працюють захисні реакції нашої психіки, які неможливо повністю відключити (і це було б небезпечно).

Згідно з дослідженням (тут), проведеним в Університетському коледжі Лондона, підтримання позитивного ставлення пов'язано з наявністю сильної імунної системи й, отже, меншою кількістю нейроендокринних, запальних і серцево-судинних проблем. 

Мислити позитивно — зовсім не означає бути безтурботним. Це означає любити життя, з радістю приймати все, що воно дає, і бачити всі можливі шляхи для розвитку (поради тут). 

Практика позитивного мислення

   Я не зможу виступити добре на конференції.
    Це буде найкращий мій виступ на конференції.

 

➖    Я не зможу отримати цю посаду.
➕    Я отримаю цю посаду і переді мною відкриються нові перспективи.

 

➖    У цьому році я не зможу вступити до вишу в США.
   У мене є можливість вступити до вишу в Україні і в перспективі я

         матиму великий шанс пройти стажування в США.

 

Я ненавиджу зло і грубість

Я ціную доброту і порядність

 

➖  Я проти жорстокості

➕  Я за мир в усьому світі

Мислення зростання (тут), (тут)

Можна виділити два типи мислення, які присутні тією чи іншою мірою.

«Фіксоване мислення» (англійською – fixed mindset) і «мислення зростання» (growth mindset).

Не існує людей розумних чи дурних – є тільки ті, хто розкрив потенціал свого інтелекту, і ті, хто цього не зробив. Не існує талановитих і геніїв, є тільки дуже працьовиті люди, які вирішили підняти свій творчий хист на більш високий рівень. 

«Фіксоване мислення» – його можна назвати усталеним світоглядом, адже людина з таким типом мислення вважає, що народилася з певним набором талантів, які суттєво не покращиш. А якщо немає жодних талантів – то все, це кінець шляху.  

«Мислення зростання» наголошує, що наші вроджені здібності можна змінити і значно покращити завдяки нашим зусиллям. Усі великі люди, які досягнули успіхів у своєму житті, мислили саме так. 

Більше зусиль, не боятися труднощів, насолодження процесом - правила для зміни внутрішньої установки 

Джоан Роулінг, якій повертали рукопис «Гаррі Поттер» 12 разів, перш ніж, невеличке лондонське видавництво дало згоду, ще не розуміючи, що саме йому випаде честь надрукувати один зі світових бестселерів. Адже 4 із 7 книг серії «Гаррі Поттера» посіли світові рекорди за швидкістю продажів серед літературних творів у світі. 

Сила "Поки що"

 Я не можу ... поки що, проте, якщо я докладу зусиль, а саме ...., то я зможу це опанувати !