Педагогічна рада - практикум

Актуальні питання освіти сьогодення

Освітні втрати, невмотивовані учні, вчителі в зоні комфорту ... 

Яка має бути взаємодія між учасниками освітнього процесу ?  

На законодавчому рівні ми перейшли від знаннєвої системи до компетентнісної. Чи так це на практиці? ...  Чи навчилися ми вибудовувати траєкторію зростання учня, розвивати у нього мислення зростання, приділяти увагу саме емоційному інтелекту? ...  

Види мотивації, які врівноважують один одного  (лайфхаки)

Діти, які здаються мало вмотивованими до навчання чи дослідницької діяльності, насправді мають розвинену мотивацію уникнення. Вона спонукає уникати небезпеки, ризику, негативу на кшталт критики чи низьких оцінок. Інший вид мотивації - досягнення, яка направляє нас до винагороди, результату - це розвиток цілеспрямованість, бажання отримати відкладене задоволення. 

Урок на тему "???

... - це психоемоційний стан цілковитого вдоволення життям; відчуття радості, приємних емоцій та задоволення життям. 

Уяви цю тему зі штучним інтелектом, або створи фон презентації, сторітелінг, обкладинку книги, шпалери тощо

Намалюйте в програмі зі ШІ тему уроку (тут)

Подайте тему уроку в

 нейромережі для генерування 3D світів і ландшафтів у форматі панорами (360°).

Алгоритм. Вводите у вікно текст на англійській мові. Наприклад: гори, весна, ранок (mountains, spring, morning); сакура, парк, озеро (sakura, park, lake); піраміди, пустеля (pyramids, desert); Париж, кав’ярня, ейфелева вежа (Paris, a coffee shop, the Eiffel Tower). Далі праворуч обираєте стиль: Fantasy Lands, Surreal Style, Digital Painting та ін. Натискаєте на зелену кнопку «GENERATE» (генерувати) – і отримуєте ваш фантастичний ландшафт.

Мета уроку ...

ПІЗНАННЯ - ГНУЧКІСТЬ ДО ЗМІН - ПІДТРИМКА - РОЗВИТОК

З'ясувати як емоційний інтелект впливає на успішне навчання дитини; як людина підкоряється законам  Всесвіту сама того не розуміючи і чи в змозі вона знайти своє місце в житті і досягти бажаного. Ознайомитися з цікавими практиками, методами для навчальної діяльності 

Методика "Криголам". Який мій настрій ? Сайт pinterest

На скільки зірочок настрій колег ? (практикум)

 Як з'ясувати ? Як покращити ? (практикум)

Гра “Two Truths and A Lie”. Як грати? 

(Дві правди й одна брехня) 50 ідей для гри

Гра "Плескайте у долоні ті, хто ..." або "Крок у центр круга" "10 схожостей" (тут)

Роль вчителя сьогодні

Безумовно змінюється. Якщо раніше він був єдиним джерелом інформації, то зараз має організувати навчальний процес так, щоб діти самі пізнавали світ. Він, як і раніше, залишається лідером освітнього процесу, але стає невидимим організатором. Учитель має зробити все так, щоб учні самі дійшли висновків - саме тоді вони запам’ятовують суть. 

Вчитель - тьютор, коуч. Кожна дитина унікальна!!! 

Тьютор (від англ. tutor – наставник) – це педагог та персональний наставник, який допомагає не тільки краще засвоїти важку тему, але й краще зрозуміти свої інтереси, грамотно розставити пріоритети, обрати спеціальність та навчитися вчитися. Роль тьютора полягає в тому, щоб, незалежно від того який рівень знань має учень, віднайти його сильні сторони, акцентувати на них увагу та зробити все можливе, щоб викликати бажання вчитись самостійно (soft skills ).  

Енергетична реальність від Альберта Енштейна

Як говорив Альберт Ейнштейн: «Усе у світі має енергією. Енергія – в основі всього. Якщо ви налаштуєтеся на енергетичну частоту тієї реальності, яку хочете створити для себе, то ви отримаєте саме те, на що настроєна ваша частота. Це не філософія. Це – фізика». 

Світ – це у буквальному розумінні ваше дзеркало, яке дозволяє вам випробувати у фізичному плані те, що ви вважаєте істиною для себе... поки ви не зміните точку зору!