ВИПУСКНИКИ - НАША ГОРДІСТЬ

Інна Опанасець - випускниця муз-педу 1992 року.

Переможець Рівненського міського, обласного етапу та дипломант Всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року - 2001 (номінація - музичне мистецтво)». Спеціальність за дипломом: музика з додатковою спеціальністю педагогіка. Кваліфікація за дипломом: вчитель музики і співів, методист з виховної роботи. Учитель мистецтва, музичного мистецтва, керівник вокально-хорових колективів, класний керівник, старший вчитель, вчитель-методист Рівненської гімназії «Гармонія». Член науково-дослідного колективу учителів музичного мистецтва Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Рівненського державного гуманітарного університету (2003-2020рр.), голова Рівненського міського методичного об’єднання учителів мистецтва.

Загальний педагогічний стаж: 28 років.

Оксана Гончаренко - випускниця муз-педу 1997 року

Переможець Рівненського міського, обласного етапу та дипломант Всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року - 2009 (номінація - музичне мистецтво)». Спеціальність за дипломом: музика з додатковою спеціальністю педагогіка. Кваліфікація за дипломом: вчитель музики і співів, методист з виховної роботи. Вчитель мистецтва, музичного мистецтва, керівник вокальних колективів Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 27. Загальний педагогічний стаж: 23 роки.

Ольга Пасічник - випускниця муз-педу 1990 року

Солістка Варшавської камерної опери, лауреат багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів.

З успіхом виконує головні ролі в операх Монтеверді, Перголезі, Глюка, Генделя, Моцарта, Вебера, Россіні, Верді, Пучіні, Бізе, Дебюссі, Чайковського, сучасних композиторів у більшості країн Європи, в Австралії, Канаді, Японії , Австралії і США. Виступає на концертах і міжнародних музичних фестивалях у знаменитих концертних залах і театрах.

Лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів у s'Hertogenbosch (Нідерланди, 1994 - II премія), Мирьям Хелін Міжнародного конкурсу вокалістів у Гельсінкі (Фінляндія, 1999 - II премія) і королеви Єлизавети Міжнародний музичний конкурс (Бельгія, 2000. - III премія, спеціальний приз Ораторія і громадської премією).

Номінована як краща оперна співачка сезонів 2004/2005 і 2009/2010 за рейтингом Міжнародного оперного журналу "Opernwelt".

У 2006 році - приз Münchner Opernfestspiele, у 2011 - щорічна премія польського міністра культури і національної спадщини, у 2012 році - Хрест офіцера ордена За заслуги перед Республікою Польща.

Записала понад 50 компакт-дисків і DVD.

http://www.olgapasichnyk.com/

Ольга Чубарева – випускниця 1994 року

Українська співачка, провідна солістка Національної філармонії України, Народна артистка України (2015), володарка титулів «Чарівний голос України», «Берегиня», «Визнання-2011». Професор Інституту мистецтв Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова, член Піклувальної ради Українського фонду культури. Нагороджена "Хрестом Пошани" першого ступеня "За відродження української культури", медаллю "Трудова слава", медаллю "За визначний внесок у поширення ідеї єдності Європи" (Німеччина), Почесною Грамотою Прем’єр-міністра України, грамотами обласних держадміністрацій, Київської міської державної адміністрації та Служби зовнішньої розвідки України.

Володарка спеціального призу Ірини Архипової на Міжнародному конкурсі імені М.І.Глінки (Росія).

Лауреат понад десяти міжнародних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю в Байройті.

https://www.youtube.com/watch?v=XG2DHsNzM58

https://www.youtube.com/watch?v=kVv2jiYPF4k

Юлія Гамрекелі – випускниця муз-педу 2003 року.

Викладач музичного мистецтва у СШ №129 м. Дніпро, переможниця конкурсу «Вчитель року 2018», яка потрапила до топ-10 кращих вчителів України.

— Працюю в школі №129 з 2003 року, коли переїхала до Дніпра. Викладаю музику, музичне та образотворче мистецтво. Зараз веду інтегрований курс «Мистецтво», в 10-11 класах — художнє мистецтво.

Люблю свою професію, свою роботу - мабуть, це і дало мені змогу отримати такий результат.

Я — творчий вчитель. Вважаю, що найголовніше — спілкування з дітьми. Хочу, щоб на уроці вони відчували себе комфортно, завжди спонукаю до діалогу, поважаю право кожного на власну думку.

На уроках я намагаюсь зробити так, щоб діти самі робили крок до формування вільної, впевненої, всебічно розвиненої особистості. Адже діти — це справді наше майбутнє!

Дуже важливий момент — самовираження кожної дитини: коли вони отримують те чи інше творче завдання, не наголошую на тому, як треба зробити, а даю самим вибрати те чи інше вирішення. І результат отримуємо дуже креативний.

Блиск та цікавість в дитячих очах, прагнення виділитись, можливість бути позитивно сприйнятим у маленькому шкільному суспільстві — все це залежить від вчителя.

Дитина повинна приходити на урок з радістю, а йти з уроку — задоволеною. При цьому отримувати знання, навіть не задумуючись над тим, що це важка праця.

Напевно, ці моменти в моєму житті і різнобарвні діти, які оточують мене — це і є люди і моменти, які мене надихають.

Мої плани на майбутнє — працювати в школі,бути хорошим вчителем для дітей, розвивати в них творче мислення і любов до музики.

https://fromua.news/article/654186/u-dnipri-vchitelj-roku-rozpovila-pro-skladnistj-ta-tsinnistj-svoiei-rob/

Мирослава Терещук – випускниця муз-педу 2003 року.

Народилась на Рівненщині у сім’ї музикантів. З п’ятнадцяти років починає писати музику: пісні та фортепіанні п’єси.

З 1998 року навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті на музично-педагогічному та історико-соціологічному факультетах, вивчає англійську мову.

У 2005 році випустила збірник п’єс для фотрепіано «Inter ego».

Мирослава, як викладач англійської мови Рівненського державного гуманітарного університету, написала посібник для студентів «English with the stars». В ньому вона реалізувала власну ідею та представила власні розробки емоційного підходу до вивчення іноземної мови через музику.

В 2009 році переїхала жити в Анталію (Туреччина).

Займалась і до цих пір займається виконавською діяльністю, гастролюючи Середземноморським узбережжям Анталії. З 2011-2013 працювала в Akdeniz Konservatuar при Akdeniz University (Antalya).

Нині продовжує творити, імпрозувати. Мирослава - мама трьох діток.

«Коли діти підростуть, - мріє Мирослава, - відкрию власну творчу студію для дітей та дорослих, де учні зможуть вчитися грі на фортепіано, вокзалу, художній гімнастиці (так як старша моя донька вдосконалюється в цій сфері) і т. д.

Хотілося б щоб студенти, які вчаться на муз-педі знали, що наша освіта дуже цінна, глибока, а ВИКЛАДАЧІ НАЙКРАЩІ!

Тому, де б не жили, якщо ми будемо брати все, що можемо від навчання, ми будемо успішні у різних сферах життя. Принаймі я це можу сказати».

https://youtu.be/YX1lecLHnwQ

https://youtu.be/hOEHhB3Fb4Q

https://youtu.be/p9DDRGzolNc

https://youtu.be/fRBVbPsfbAY

https://youtu.be/gMxI6PV20SE

https://youtu.be/NzYklnRZDM0

Максим Федоров – випускник муз-педу 2007 року.

Піаніст, композитор, аранжувальник. 2001р. закінчив Рівненську ЗОШ№13, 2006 р. – музично-педагогічний факультет РДГУ. Засновник Рівненського гурту «МІТ», який виконував авторські пісні на слова поета-лемка Богдана-Ігора Антонича та польських поетів. Учасник гурту «Вояж» (Рівне). Брав участь в міжнародних конкурсах та фестивалях в ролі піаніста та композитора: Міжнародний фестиваль пісні (Хелм, Польща); фестиваль молодих піаністів (Седльце, Польща) та ін. Грав з польським гуртом «Pośpieszni» та Бялостоцьким квартетом «NUEVO» у Польщі.

Належить до спілки композиторів Рівненщини. Автор творів на слова Віліама Аульда для камерного оркестру та хору для 94 Світового Конгресу Есперанто (Бялосток, Польща). Співак, піаніст, композитор та аранжувальник міжнародного Хору Миру. Піаніст, аранжувальник бялостоцького гурту «Zimne Dranie», які виконують польську музику 20-30х років та власні композиції. Працює в хорі Опери та Філармонії Підляській (Opera i Falharmonia Podlaska) Польща. Бере участь в таких постановках: «Зачарований замок» С.Монюшка, «Травіатта» Дж. Верді, «Чарівна флейта» В. Моцарта, «Привид опери» Е.Веббера, «Кармен» Ж. Бізе, «Скрипаль на даху» Джеррі Бок. Автор музичного проекту The Consonance Trio з власною інструментальною музикою.

Аранжування: для симфонічного оркестру до телевізийного концерту «Piłsudski pamięcią przyzywa» (Вільнюс, Литва; TVP Polonia); для струнного оркестру до музичної стежки в стилі ambient американського виконавця Brock Van Wey на Up To Date Festival (Бялосток, Польща); пісні для камерного складу оркестру для норвежського співака MODDI на Halfway Festival (Бялосток, Польща) та ін.

Христина Панасюк – випускниця 2010 року

Музикант-педагог, поет, композитор, виконавець. Автор близько 200 авторських пісень різної тематики. Видано 4 диски та 2 нотні збірки її пісень.

Активно виступає в Україні та за її межами з акустичними концертами, займається волонтерством. За роки війни дала більше 200 концертів в зоні АТО, шпиталях, полігонах.

Муз-пед пишається таким талантом, але ще більше таким СЕРЦЕМ!

Тільми СЕРЦЕ через мистецтво може зцілити інші серця, зцілити народ, країну. Вклад такої творчості у сьогодення безцінний!