Музей розвитку школи

У музеї розвитку школи зібрані матеріали  про  історію освітнього закладу, перші випуски, директорів закладу та про сучасні події, що відбуваються у гімназії . 

Музей розпочинається із експозиції ,   присвяченій життю та діяльності  першого директора та засновника гімназії ,  громадського діяча - Герасименко  Ніни Василівни,  ім’я якої носить наш навчальний заклад.

   Тематичний розділ « Серце віддане дітям»   розповідає про  вчителів - ветеранів  гімназії, покликанням яких були школа і діти. 

  Матеріали  про колишніх коллег, які знаходяться на заслуженому відпочинку, цікаві, оригінально оформлені, яскраві, змістовні. Вони містять спогади про роки роботи педагогів у гімназії та ЗОШ №1, про життєвий шлях, про перемоги, досягнення та успіхи в роботі . Вдало підібрані цікаві фотоматеріали, що охоплюють не тільки професійні досягнення  вчителів-пенсіонерів , але й їх особисті захоплення, розкривають цих людей як яскравих особистостей, творчих, креативних, неординарних. 

Оформлено чимало альбомів, до яких додаються нові і нові фото, що неодмінно через роки стануть цікавинкою для кожного випускника, адже тут    кожен зможе знайти світлину свого класу та своїх  вчителів  - наставників.

Є стенди , що розповідають про досягнення, перемоги,  творчі злети гімназії. 

 Стенди « Золотий фонд»,  « Золоті медалісти»,  « Срібні медалісти»  розповідають про кращих гімназистів, які були активістими, лідерами школи ,  які своїми досягненнями прославляли  не тільки рідну гімназію , а й місто та  район.  

Екпозиція « Учитель, митець, наставник»  висвітлює життєвий та творчий шлях засновника студії образотворчого мистецтва  

Ігоря Олександровича  Ніколаєвського,  завдяки якому ми зараз маємо можливість  залучати дітей до творчості в декоративно-прикладному мистецтві. Золотими літерами в історію гімназії вкарбувалося ім’я видатного Учителя і Митця. Слава про майстра вийшла далеко за межі нашої області. На основі багаторічних досліджень місцевого народного живопису, він започаткував карлівський розпис, допомагав учням опановувати малярство на склі. Працював художник і в реалістичному стилі класичного живопису: писав натюрморти, портрети, пейзажі. Та улюбленою справою митця стало відродження писанкарства.

Про спортивні досягнення гімназистів свідчать кубки , нагороди та   грамоти , що розміщені у   тематичному розділі « Перемоги у спорті».

 Тут же знаходиться стенд , що розповідає про майстра спорту з легкої атлетики , нашу випускницю Олену Свириденко , яка є гордістю не тільки гімназії , але й усієї області.