Новини 2021-2022 н. р.

АБІТУРІЄНТУ -

вимоги до написання мотиваційного листа

Вимоги до мотиваційного листа.pdf

!!! ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ !!!

Інформацію щодо умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році розміщено на сайті академії, а також на сторінці Instagram.


Щоб здійснити віртуальну екскурсію академією, тисни тут.

Майстер-клас "Написання мотиваційного листа" 

27 червня 2022 року о 10:00 відбувся  майстер-клас "Написання мотиваційного листа" для майбутніх абітурієнтів нашої академії. Спікером зустрічі була к.філ.наук, доцент, Волкова Ірина Вікторівна.

Учасники зустрічі отримали покрокову інструкцію щодо суті та змісту мотиваційного листа, його структури та вимоги до його оформлення.

Посилання на онлайн-зустріч.


Онлайн-семінар "Цифрові інструменти Google для вищої освіти"


23 червня  2022 року викладачі та здобувачі вищої освіти відвідали онлайн-семінар  "Цифрові інструменти Google для вищої освіти" від Google щодо використання цифрових інструментів для представників вищої та фахової передвищої освіти.

Під час заходу будуть розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти.

У програмі:

Захід організований в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

ЦІВО-2042.pdf
ЦІВО-1912.pdf
ЦІВО-2092_220627_122929.pdf
ЦІВО-1916.pdf
Сертифікат ЦІВО-2206.pdf
23.06.2022 ЦІВО-1914.pdf

Міжнародний освітній фестиваль «EdFast 2022. Освіта без кордонів»

15-17 червня 2022 року викладачі кафедри інформатики долучились до Міжнародного освітнього фестивалю «EdFast 2022. Освіта без кордонів». Протягом триденного марафону всі учасники мали змогу підвищити методичний та практичний рівні професійних компетентностей освітян, які забезпечують навчання здобувачів освіти на засадах Нової української школи; удосконалити знання щодо навчання здобувачів освіти на засадах компетентнісного підходу; інтегрувати навчальні предмети засобами STEAM-технологій; усвідомити актуальність упровадження STEAM-технологій в ЗЗСО та способи організації роботи; удосконалити уміння організовувати якісний інклюзивний освітній процес; формувати навички впроваджувати інклюзію у закладі освіти засобами інноваційних технологій та практичного досвіду освітян; організовувати підтримку дітей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи; використовувати закордонний досвід організації освітнього процесу.

Посилання на записи трансляції на платформі YouTube:

1 день - STEAM-освіти та впровадження інноваційних технологій 

2 день - Нова українська школа 5.0

3 день - Інклюзивний освітній процес

🌍«Міжнародний освітній фестиваль «EdFast 2022. Освіта без кордонів»» є практико-орієнтованим курсом за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Програма підвищення кваліфікації на платформі можливостей EdWay - https://edway.in.ua/uk/mpk/386/detail/ 

Webinar "Creative tasks and projects. Group work online" 

10 червня 2022 року  викладачі  кафедри інформатики та здобувачі ОПП Середня освіта (Інформатика) долучились до англомовного вебінару "Creative tasks and projects. Group work online",  на якому  спікерка розповідала про:

⚫ Творчість та її важливість для навчання;

⚫ Продуктивні проєктні завдання (особливості, приклади, переваги для учнів);

⚫ Як ефективно організувати групову роботу;

⚫ Інструменти для спільної роботи над проєктами онлайн (Google Docs, Google Slides, Jamboard, Classroomscreen, Padlet тощо).

Тренер – Ольга Коваль, senior teacher, methodologist of the Green Country school network, co-author of the "Speaking Course" textbook series, editor of the "24 Easy Steps", "Notes by Green Country", "Stories" textbook series, trainer of the Green Country and TalkEn Training Center.Cloud. 

Більш детальніше

Certificate for Kyselova Olesia for Creative ..._.pdf
Certificate for Kobzar Eleonora_Creative_.pdf

Тренінг «Необхідність розпізнавання ознак тригерів для успішної стабілізації психоемоційного стану після війни»

10 червня 2022 року викладачі та здобувачі вищої освіти брали участь у тренінгу «Необхідність розпізнавання ознак тригерів для подолання успішної стабілізації психоемоційного стану після війни»

Під час тренінгу були розглянуті такі питання:

1). Що таке тригер в психології.

2). Як у людини формуються тригери?

3). Що відчуває людина, коли спрацьовує психологічний тригер?

4). Найпоширеніші тригери.

5). Як зменшити вплив емоційних тригерів.

6). Компоненти почуттів людини в умовах війни.

7). Три базові ситуації поведінки відносно рівня безпеки.

Дякуємо всім, хто долучився до участі у тренінгу. 

6 червня 2022 року відбулася зустріч декана факультету Отрошко Т.В., завідувача кафедри Русскіна В.М. та кураторів груп здобувачів вищої освіти за ОПП Середня освіта (Інформатика) (Фоменко Л.М., Кисельова О.Б., Дригач Т.Г., Щербак І.В.) щодо результатів завершення 2021/2022 навчального року. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM. Дякуємо всім, хто долучився до конференції. 

Майстер-клас "Освітні інновації у природничо-науковому напрямі"

8 червня 2022 року відбувся майстер-клас "Освітні інновації у природничо-науковому напрямі", підготовлений викладачами Брюселя (Бельгія).  Спікер: Аксана Позднякова, директор Бельгійскої освітньої ради  https://bedcouncil.com/

ДИСТАНЦІЙНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ХГПА

4 червня 2022 року відбувся день відкритих дверей у дистанційному форматі. Зустріч пройшла змістовно та насичено. Абітурієнти змогли задати питання щодо вступу в академію в 2022 році. 

Запрошуємо вас стати частиною нашої дружної команди педагогів!

Чекаємо вас на навчання в ХГПА!

УВАГА!

У 2022 році відкрито набір на 

освітній рівень магістратура за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Інформатика). 

Термін навчання - 1 рік і 4 місяці. 

Форма навчання: денна і заочна. 

Всеукраїнський захід з безпеки онлайн до Всесвітнього дня захисту дітей

1 червня 2022 року відбувся  Всеукраїнський захід з безпеки онлайн до Всесвітнього дня захисту дітей, який відбувся в рамках співпраці Google Україна та Міністерства молоді та спорту України.

Детальніше про захід, до якого долучились викладачі кафедри інформатики та здобувачі академії.

Вебінар "Систематизація даних за допомогою інструментів Google" 

31 травня 2022 року викладачі кафедри інформатики та здобувачі вищої освіти долучились до вебінару "Систематизація даних за допомогою інструментів Google" від Академії цифрового розвитку. 

Мета вебінару: формування цифрової компетентності педагогів щодо способів систематизації даних різних типів. Очікувані результати: дізнатися про способи систематизації та зберігання  даних для подальшого їх використання в професійній діяльності; удосконалити вміння щодо використання додатків та мобільних застосунків Google Диск, Google Таблиці, Google Документи, нотатки Keep.

Спікер вебінару: Світлана Мотижен, вчитель вищої категорії, учитель-методист, екзаменатор відкритої частини ЗНО з англійської мови, сертифікований екзаменатор усної частини PTE, Google Certified Educator Level 1,2

Регіональна науково-практична онлайн конференція, присвячена Дню науки в Україні «ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ

У КОНТЕКСТІ ВИКЛИКІВ СЬОГОДЕННЯ»

26 травня 2022 року в Комунальному закладі «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулася Регіональна науково-практична онлайн конференція, присвячена Дню науки в Україні «Підвищення якості національної освіти у контексті викликів сьогодення».

У конференції взяли участь 129 науково-педагогічних і педагогічних працівників, молодих учених, аспірантів, докторантів і здобувачів освіти із 23 закладів освіти України.

На засіданні, що відбулося в пленарному онлайн-режимі, були розглянуті питання розбудови сучасної освіти в Україні, зокрема щодо її інноваційного розвитку, проаналізовано проблеми забезпечення якості фахової підготовки майбутніх педагогів, організації їх дистанційного навчання в умовах воєнного стану, визначено соціально-педагогічні та психологічні умови розвитку національного освітнього простору.

У виступах учасників конференції зазначалося про важливість цілеспрямованої роботи над модернізацією освітнього процесу в контексті актуалізації та впровадження ідей класичної психолого-педагогічної думки, кращих освітніх практик відповідно до світових стандартів, активне впровадження технологій персоніфікованого підходу у фаховій підготовці здобувачів освіти. Наголошувалося на доцільності більш динамічного поширення інноваційних технологій в освітньому процесі закладів освіти, що стосуються забезпечення якісних результатів навчання.

Підводячи підсумки конференції, ректорка академії, докторка педагогічних наук, професорка, заслужена працівниця народної освіти України, Почесна громадянка Харківської області Галина Федорівна Пономарьова, зазначила, що якісний розвиток системи освіти в Україні значною мірою залежить від рівня підготовки майбутніх педагогів до роботи в інноваційному освітньому просторі, а, відповідно, потребує вдосконалення організації ефективного освітньо-виховного середовища кожного закладу освіти, активного впровадження наукових здобутків в освітню практику, постійного підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних кадрів.

Галина Федорівна висловила щиру переконаність у досягненні перемоги над агресором, побажала всім миру і злагоди, наголосила, що лише завдяки спільним зусиллям Збройних Сил України, держави, суспільства й освітянської громади ми реалізуємо наші плани і сподівання щодо розбудови та якісного оновлення не лише системи освіти, а й забезпечимо європейське майбутнє нашої рідної України.

Слава України!

Все буде Україна!

Круглий стіл «Європейські студії в умовах війни: український вимір»

25 травня 2022 року відбувся Круглий стіл «Європейські студії в умовах війни: український вимір» для представників усіх академічних дисциплін, що залучені у викладання чи дослідження різних аспектів європейських інтеграційних процесів. 

Координатор мережі  міжнародного співробітництва та академічної мобільності -  Кисельова О.Б. долучилась до заходу, що  був ініційований Українською асоціацією викладачів і дослідників європейської інтеграції, покликаний осмислити  унікальний досвід реалізації освітніх і наукових проєктів з європейських студій під час повномасштабної збройної агресії. Особливу увагу було приділено змінам у форматах викладання і змістовому наповненні навчальних курсів, педагогічним інноваціям, еволюції методологічних підходів, кращим практикам адаптації до нових умов тощо. 

Така відкрита професійна дискусія допоможе не лише зберегти, але й примножити акумульований впродовж кількох десятиліть досвід розвитку європейських студій на українських теренах.

✅ Програма та деталі заходу - за посиланням  https://aprei.com.ua/round-table-25may2022/ 

Ярмарок Study in Europe – Зелена Інженерія 

24 травня  2022 року,  онлайн відбувся ярмарок Study in Europe.

📢Думаєте про навчання в Європі? Хочете побудувати зелений світ? Приходьте та відвідайте Ярмарок Study in Europe – Зелена Інженерія!

⁉️Коли? Онлайн, 24 травня 2022 р. 9:00 – 11:00 та 17:00 – 19:00. CEST

Що на Вас очікує?

📍Спілкування в прямому ефірі з представниками європейських національних агентств та університетів

📍Презентація можливостей Програми ЄС Еразмус+ та стипендій Еразмус Мундус

📍Історії успіху іноземних студентів, які зараз вивчають зелену інженерію в Європі

📝Більше інформації про захід та реєстрація - https://bit.ly/3lbSgLt 

Герої не вмирають...

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким нашого випускника Богдана Петренка.

Богдан був справжнім товаришем – сильним духом, мудрим, надійним. Ми завжди будемо пам’ятати його людяність, справедливість і відвагу. Він назавжди залишиться в наших серцях.

НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗА МУЖНІСТЬ!

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!           

Комплексний кваліфікаційний екзамен під звуки гармат та спів солов'я 

18 травня 2022 р. відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти за ОПП Середня освіта (Інформатика) Він є підсумком 4-х років навчання на освітньому ступені "бакалавр" та для багатьох є стартовим майданчиком для подальшого руху в реалізації кар’єри.  


В умовах воєнного стану підсумкова атестація здобувачів вищої освіти здійснювалася в онлайн-форматі з допомогою дистанційних технологій, зокрема на платформі Zoom та з використанням соціальних месенджерів. 

Перед початком роботи атестаційної комісії зі словами підтримки та найкращими побажаннями звернулась декан факультету соціально-педагогічних наук та іноземної філології, к.п.н., професор, Отрошко Тамара В'ячеславівна. 

Комплексність підсумкових випробувань дозволила атестаційній комісії на чолі з Прокопенко Альоною Олександрівною оцінити рівень сформованості загальних та професійних компетентностей, передбачених освітньо-професійною програмою бакалавра з ОПП Середня освіта (Інформатика).  Студенти продемонстрували реальні знання, сформованість умінь та навичок, якими повинен володіти випускник закладу вищої освіти з кваліфікацією бакалавра з ОПП Середня освіта (Інформатика), зокрема вміння аналізувати професійну діяльність, розробляти та вирішувати практичні завдання з шкільного курсу інформатики, власний погляд на актуальні проблеми сучасної освіти в умовах інформаційного суспільства.

Протягом онлайн-екзамену до зустрічі долучались із словами підтримки  ректор академії Пономарьова Галина Федорівна та перший проректор академії Петриченко Лариса Олексіївна. 

Вітаємо випускників освітнього ступеня «бакалавр» кафедри інформатики з успішним складанням кваліфікаційного екзамену! Життя готує ще багато різноманітних екзаменів та випробувань, які ми вам бажаємо скласти на "відмінно"!

Все буде Україна!

17 травня 2022 року о 15.00 науково-педагогічні працівники кафедри інформатики відвідали лекцію до Дня науки за темою: "Трудові відносини під час воєнного стану" на платформі Zoom.

Лектор: к.ю.н., доцент, доцент кафедри історіі та суспільно-економічних дисциплін Станіслав Васильєв.

17 травня 2022 року викладачі кафедри долучитись до вебінару з можливостей Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme (MSCFP) від Міжнародного агентства з атомної енергії (IAEA - International Atomic Energy Agency).

Мета вебінару – надати огляд MSCFP та його ключових досягнень на сьогоднішній день, обговорити можливості та стратегії співпраці з університетами та відповідними асоціаціями, тощо.

17 травня  2022 року було проведено засідання атестаційної комісії разом із здобувачами вищої освіти  411 ін  групи щодо ефективної організації складання атестаційних екзаменів. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM. 

17 травня 2022 року відбувся вебінар «Виняткові заходи щодо інтеграції освітян України за проєктами з мобільності у вищій освіті в Європі за Програмою Еразмус+ на період війни в Україні».

16 травня 2022 року відбулося засідання атестаційних комісій  факультета соціально-педагогічних наук та іноземної філології щодо ефективної організації складання атестаційних екзаменів, у тому числі у 411ін групі. Засідання проходило в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM.

Вебінар "ОСВІТНЯ ІНФОГРАФІКА"

    15 травня 2022 року о 16:00 з метою формування цифрової та фахової компетентності щодо створення інфографіки в освіті майбутні педагогічні кадри, а також викладачі долучились до вебінару "ОСВІТНЯ ІНФОГРАФІКА" від Академії цифрового розвитку. 

Сучасне молоде покоління набагато краще сприймає графічні образи, ніж текст, тому візуалізація навчання все більше стає пріоритетом для освітян. Однією з форм підвищення інтенсифікації навчання може стати застосування інфографіки в якості наочності і не тільки.

ВОІБ-0271.pdf
ВОІБ-0255.pdf
ВОІБ-0272.pdf
ВОІБ-0245.pdf

Міжнародна науково-практична конференція
«Європейські практики інклюзивної освіти» 

12 травня 2022 року 11.00-17.00. відбулась  в онлайн-форматі  Міжнародна науково-практична конференція «Європейські практики інклюзивної освіти»  для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства. 

Конференція проводиться в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне  - Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в конференції та воркшопі відбувається підтримка сталості проєкту напряму Жана Монне Проєкт Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT за підтримки Національного Еразмус+ Офісу в Україні.

Студентська наукова конференція буде присвячена детальному вивченню одного з ключових моментів різновидів соціальної інновації політики соціального згуртування ЄС – інклюзії в освіті. Інклюзія як поняття інтеграції до освітнього та соціального  простору людей з найрізноманітнішими рисами і «особливими» потребами декларується на міжнародному рівні в багатьох юридичних документах. Інклюзія в освіті стосується і студентів, і викладачів. Західноєвропейські школи та університети все частіше реалізують ідеї управління різноманітністю через роботу з батьками та студентами, магістерські програми, інтернет-послуги тощо. Учасники отримають нові робочі інструменти найкращих європейських практик у сфері соціальних інновацій ЄС у сфері інклюзивної освіти, розробку та впровадження ідей та принципів соціальних інновацій у вихованні соціальної згуртованості та рівності. Обмін практичними знаннями між зовнішніми та внутрішніми експертами, викладачами, студентами університетів, представниками коледжів та шкіл допоможе впровадити в ЄС принципи соціальної інновації інклюзивної освіти для вдосконалення української системи освіти.

Запис, детальна програма та матеріали конференції будуть розміщені на  сайті проєкту www.scaes.info,  на сайтах партнерських проєктів Жана Монне та на сайтах університетів-партнерів заходу.  

Толстопятенко.pdf
Прилуцька_Бурлай.pptx
Алябьева.pdf

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЛЕШМОБІ #ERASMUSPLUS35YEARSUKRAINE

У МЕЖАХ ДНІВ ЄВРОПИ 2022 В УКРАЇНІ


Усеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine став початком серії заходів присвячених 35-річчю Програми ЄС Еразмус+ та Європейського року Молоді в Україні.

Співорганізатори заходу: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network – Kyiv (ESN-Kyiv) за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Європейського агентства із питань освіти і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії (tbc), Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (tbc), Міністерства освіти і науки України (tbc), Міністерства молоді та спорту України (tbc), ENIC/NARIC в Україні, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, EURODESK-Ukraine (tbc), eTwinning Plus в Україні.

Основна ідея флешмобу полягає у тому, щоб зробити промоцію України як Європейської країни, вплив Програми Європейського Союзу Еразмус+ на промоцію Європейських цінностей в Україні, розповісти історії успіху Еразмусівців та підтримку українців під час війни.

Активну участь у флешмобі #ErasmusPlus35yearsUkraine взяли науково-педагогічні, педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти академії, зокрема від кафедри інформатики - Олеся КИСЕЛЬОВА, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри.

Кафедральна науково-практична конференція
"ТРЕНДИ
ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ"

10 травня 2022 р. відбулась Кафедральна науково-практична конференція "Тренди ІКТ в освіті", присвячена підведенню підсумків результатів роботи  гуртків кафедри інформатики, учасників Наукового товариства здобувачів вищої освіти Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР.

Здобувачі ОПП Середня освіта (Інформатика) виступили з доповідями, у яких представили основні результати своїх наукових досліджень.

Секція 1. Розробка та впровадження в освітній процес проєктів та електронних додатків.

Секція 2. Методичні аспекти викладання інформатики у ЗЗСО.

Секція 3. Аспекти професійної підготовки майбутніх фахівців.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Результати педагогічної практики

Здобувачі освіти 111ін групи протягом педагогічної практики "Введення в спеціальність" (керівник практики - Прокопенко А. О., к.п.н., доцент, доцент кафедри інформатики)  опанували вміння планувати та організовувати освітню діяльність з інформатики, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології (хмарні, цифрові). Задля формування інтегральної, загальних та фахових компетентностей майбутні вчителі інформатики працювали з онлайн-платформами, створювали дидактичні матеріали (ребуси, кросворди, тести тощо), а також пройшли курс на платформі Prometheus "Дезінформація: види, інструменти та способи захисту".


Воркшоп "Онлайн-сервіси едукації здобувачів освіти"

До Дня науки 5 травня 2022 р. Прокопенко А.О. було проведено воркшоп "Онлайн-сервіси едукації здобувачів освіти" для здобувачів 111ін-411ін, 111по, 512ср груп. Метою заходу було висвітлити сучасні  шляхи використання онлайн-сервісів в освітньому процесі закладу вищої освіти.

Круглий стіл "Українські програмісти та програмістки"

4 травня 2022 р. відбувся  Круглий стіл "Українські програмісти та програмістки" до Дня науки  для здобувачів 111ін-411ін, 111по, 512ср груп, на якому учасники мали змогу долучитись до бесіди про вчених, професіоналів-практиків ІТ-сфери, які народились та працювали на теренах нашої рідної Батьківщини. Організатор заходу: Кисельова О.Б.

Здобувач вищої освіти 311-ін групи, Строменко Артем - волонтер з першого дня війни. Розвозить ліки та продукти, також евакуює разом із своєю командою людей з окупованих територій. 

Все буде Україна!

video-5ba1cfb2e4ba74e559c7e631fabcfa54-V.mp4

Оголошення!

Основна інформація стосовно умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році розміщена на сайті академії, а також постійно розміщується та оновлюється у Instagram.


Шановні абітурієнти! Ви можете у будь-який зручний для вас день та час віртуально відвідати нашу академію та подивитися відеопрезентації спеціальностей на офіційному YouTube-каналі.

03 травня 2022 р. відбулося засідання Вченої Ради факультета соціально-педагогічних наук та іноземної філології. Участь у засіданні взяли перший проректор Петриченко Л. О. та проректор з науково-педагогічної роботи Харківська А.А., які акцентували увагу на особливостях організації завершення освітнього процесу, педагогічної практики та проведення держаних іспитів.


Порядок денний засідання Вченої Ради факультету

соціально-педагогічних наук та іноземної філології

від 03.05.2022 р.

1. Про організацію освітнього процесу щодо проведення екзаменаційної сесії та державної атестації в академії.

Доповідачі: Петриченко Лариса Олексіївна – перший проректор;

Отрошко Тамара Вячеславівна – декан.

2. Інформація щодо місця знаходження здобувачів освіти та їх навчання.

Доповідачі: завідувачі кафедр.

3. Проведення виховної роботи кураторами академічних груп.

Доповідачі: завідувачі кафедр.

4. Щодо виконання договору здобувачами освіти, які навчаються за рахунок фізичних та юридичних осіб.

Доповідач: Квітко Наталія Миколаївна – методист заочної форми навчання.

Нарада МОН 29.04.2022

 Постанова Кабінету міністрів № 481 від 26.04.22 «Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану».

1651570293821027.docx

28 квітня 2022 року викладачі кафедри  інформатики  взяли участь у вебінарі «Гендер та цифрові технології в науці», який проводився в рамках International Girls in ICT Day. Розглядалися погляди фахівців різних галузей знань на проблему гендерної рівності та впливу цифрових технологій на майбутнє суспільства. 

26 квітня 2022 року о 14:00 відбувся  вебінар Оновлення і доповнення цифрових інструментів Google для оптимізації освітнього процесу онлайн” від Академії цифрового розвиткуВебінар спрямований на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. На учасників чекав майстер-клас від сертифікованого тренера Google Антоніни Букач про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян.

Учасники, які по завершенню успішно склали тест, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, видані Академією цифрового розвитку.

№ОДЦІ-1264_220429_114726.pdf
№ОДЦІ-1451.pdf
№ОДЦІ-1223.pdf
№ОДЦІ-0056.pdf
№ОДЦІ-0134.pdf
№ОДЦІ-0242 Кобзар.pdf

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.04.2022 № 1/4408-22 "Рекомендації щодо проведення бесід із здобувачами фахової передвищої, вищої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації" кураторами з кафедри інформатики було проведено виховні години для здобувачів освіти в режимі онлайн із використанням платформи ZOOM. 

1651056050847792.pdf

Оголошення!

До уваги науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти

Оголошення!

 До уваги здобувачів вищої освіти 

графіки заліків та екзаменів 

літня сесія 2021 / 2022 н.р. 

Г Р А Ф І К проведення ЕКЗАМЕНІВ.docx

19 квітня 2022 року о 14:00 відбувся  вебінар “Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн від Академії цифрового розвитку. Вебінар спрямовано на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. Учасники відвідали майстер-клас від сертифікованого тренера Google Антоніни Букач про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі освітян. Після завершення у вільному доступі залишився запис, а головне - безцінний досвід.

Учасники, які по завершенню успішно склали тест, отримали сертифікати про підвищення кваліфікації, видані Академією цифрового розвитку.

№ALLУОВ2-0019.pdf
№ALLУОВ2-0043.pdf
№ALLУОВ2-0076.pdf
АЦР 19042022 №ALLУОВ-0187.pdf
№ALLУОВ2-0656_19.04_Академія цифрового розвитку.pdf
№ALLУОВ2-0671.pdf

Викладачі кафедри інформатики постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом участі у різноманітних вебінарах, конференціях  та онлайн-курсах. 

Тримаймося! Все буде УКРАЇНА!

EdEra навчання в умовах війниcertificate (1).pdf
свідоцтво.pdf
свідоцтво (2).pdf
свідоцтво (1).pdf
VR НаУрок webinar657639328.pdf
ЦифрСлід НаУрокwebinar651639328.pdf
НаУрок Віртекскурсіяwebinar646639328.pdf
Онлайн-квести Наурок webinar467639328.pdf

15 квітня 2022 року відбулось онлайн-засідання науково-педагогічного складу кафедри інформатики.

Порядок денний:

ОСВІТНІЙ ФРОНТ ПЕДАГОГІВ-ІНФОРМАТИКІВ

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» гідно тримає освітній фронт і попри всі труднощі продовжує освітній процес дистанційно. Викладачі кафедри інформатики проводять лекції, практичні заняття та педагогічну практику в режимі Zoom-конференцій, GooglMeet, Google Classroom або Moodle,  а також підтримуючи зв'язок у Viber та Telegram.

Міжуніверситетський онлайн-лекторій: 

"Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації"

15 квітня 2022 року викладачі кафедри інформатики та здобувачі вищої освіти з 111ін, 211ін та 311ін груп відвідали лекцію "Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації" старшого викладача Шотурма Н.В. з Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника в рамках Міжуніверситетського онлайн-лекторію.

Губіна. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.pdf
Леонтьєва_Інформаційна_гігієна_і_безпека_в_умовах_цифрової_глобалізації.pdf
Ліхно. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.pdf
Ботузова. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.pdf
Русскін. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.docx.pdf
Кисельова. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.pdf
Кобзар. Інформаційна гігієна і безпека в умовах цифрової глобалізації.pdf

14 квітня 2022 року  викладачі кафедри (Прокопенко А.О., Кисельова О.Б.) прослухали вебінар "Авторські профілі науковця".

Основні тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації. 

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н., консультант з регіональних рішень Clarivate.

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg  

Авторські профілі 14-04-2022.pdf

Всеукраїнська олімпіада "Всеосвіта Весна-2022" з інформатики

8 квітня 2022 року здобувачі освіти 11м групи взяли участь у олімпіаді з інформатики в  рамках Всеукраїнської олімпіади "Всеосвіта Весна-2022", спрямованої на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих знань і навичок.  До інтелектуальних змагань учасників підготувала к.п.н., доцент, доцент кафедри Прокопенко Альона Олександрівна.

7 квітня 2022 року викладачі кафедри (Прокопенко А.О.) прослухали вебінар "Хижацькі видання: розпізнати та уникнути." Основними його тезами  було:

Публікація в хижацьких виданнях - це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації. 

4 квітня 2022 року здобувачі вищої освіти долучились до фотоквесту, присвяченому  Міжнародному дню Інтернету. Саме в цей день міжнародна Інтернет-спільнота відзначає свій день – День Інтернету. Зокрема, Папа Іоанн Павло II започаткував День Інтернету, який за 15 років став популярним святом серед користувачів всесвітньої мережі. Щороку святкування відбувається 4 квітня – у день смерті святого Ісидора Севільського, якого Католицька церква визнала заступником Інтернету. У 1998 році Папа Римський Іоанн Павло II визнав всесвітню Мережу енциклопедією людського знання. Тому її покровителем і обрали Ісидора Севільського, якого вважають першим енциклопедистом.

У багатьох країнах існують також національні дні Інтернету. Зазвичай вони приурочені до якихось подій, пов'язаних із введенням Інтернету в цій країні, зокрема в Україні День інтернету святкується 14 грудня.

Дата 4 квітня – 4.04 – також нагадує поширену помилку 404 «Сторінку не знайдено».

31 березня 2022 року відбулось засідання науково-методичної ради академії (протокол № 4 від 31.03.2022 р.), на якому було розглянуто та рекомендовано  до друку навчальні і виробничо-практичні видання, підготовлені викладачами академії, зокрема кафедри інформатики (Русскін В.М., Хміль Н.А., Прокопенко А.О.). Крім того, ДЬОМІНА Юліана доповіла інформація щодо особливостей академічної мобільності та проєктної співпраці в умовах воєнного стану; ЛИСАК Анна, МІСЯК Юлія та КАПУСТІНА Олена звітували про організацію проходження педагогічної та виробничої практики здобувачами освіти в умовах воєнного стану; про дистанційне навчання під час воєнного стану розповіла МОНАСТИРСЬКА Олена; онлайн-сервіси едукації здобувачів освіти висвітлила ПРОКОПЕНКО Альона. Детальніше на сторінці НМРА.

Вітаємо авторів рекомендованих до друку навчальних і виробничо-практичних видань!

Дезінформація:
види, інструменти та способи захисту 

Як дезінформація може так впливати на суспільства та до яких наслідків це призводить? Що таке дезінформація та чи не нове це модне слово на позначення давно відомої пропаганди? Як можна розпізнавати дезінформацію та чи можливо сьогодні захистити себе від неї?

Саме для того, аби дати відповіді на ці запитання, і був створений курс на Prometheus.

Викладачі кафедри інформатики та здобувачі вищої освіти успішно пройшли даний курс та отримали сертифікати.

Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році, в якому буде докладно описано вступний процес.

Наразі допрацьовується й механізм складання іспиту, проте для організації іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників випробувань. Таку інформацію ми отримуємо з бази реєстраційних даних потенційних учасників ЗНО. Тож, якщо ви вже зареєструвалися для участі у ЗНО (створили реєстраційну картку та віддали її керівнику закладу освіти або надіслали до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти), ви зареєстровані для участі у вступних випробуваннях.

Якщо ви плануєте цьогоріч вступати до вітчизняних закладів вищої освіти, проте ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, ознайомтеся, будь ласка, з алгоритмом дій за покликанням. До 9 квітня 2022 року вам необхідно буде створити реєстраційну картку.

Крім цього, Український центр оцінювання якості освіти запропонував механізм дій для керівників закладів загальної середньої та професійної освіти, який уможливить вступ випускників до університетів.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет підписав наказ №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні».

24 березня 2022 року здобувачі вищої освіти  брали участь у  роботі VІІ-ої Всеукраїнської студентської наукової конференції "СУЧАСНІ ПОГЛЯДИ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ" (м.Львів). 

У збірнику вміщені наукові дослідження здобувачів вищої освіти з актуальних тем педагогіки та методик навчання (теоретико-прикладні аспекти дослідження наукової спадщини педагогів; аналіз інноваційних течій сучасної педагогічної науки; проблеми та перспективи розвитку педагогіки, методик викладання навчальних дисциплін; аналіз здобутків сучасних учених, новаторських підходів до організації діяльності педагога; функціонування освітніх закладів різних типів; діяльність вчителя-асистента в інклюзивному освітньому середовищі; соціопедагогічна спрямованість професійної діяльності педагога), а також апробації результатів курсових та магістерських робіт.

16 березня 2022 року для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України Президент Володимир Зеленський підписав Указ bit.ly/3JkrYRs про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими.

Документом встановлено започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання, яку оголошувати у всіх засобах масової інформації незалежно від форми власності.

Проведення хвилини мовчання передбачено, у тому числі у закладах освіти.

Бережіть себе!

Усе буде Україна!

16 березня 2022 р. під час засідання Уряд ухвалив постанову bit.ly/3KPsIyq Кабінету Міністрів України «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану».

Метою проєкту рішення є створення правових передумов для видавання документів про вищу освіту випускникам закладів вищої освіти у 2022 році, зважаючи на неможливість проведення повної процедури акредитації освітніх програм Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану.

Відтепер термін дії акредитаційних сертифікатів закладів вищої освіти (наукових установ) зі спеціальностей та напрямів підготовки та сертифікатів про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, що були чинними на 24 лютого 2022 року, продовжується до 1 липня року наступного за припиненням або скасування воєнного стану в Україні.

Також Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти тимчасово дозволяється проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалення рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або із частковим проведенням акредитаційної експертизи без оплати вартості акредитації закладом вищої освіти.

14 березня 2022 року відбулось розширене  засідання кафедри інформатики за участю Отрошко Т.В.,  декана факультету соціально-педагогічних наук та іноземної філології. Обговорили нагальні робочі питання, поділились досвідом організації дистанційного навчання в умовах воєнного часу.

Порядок денний:

12 березня 2022 р. Спілка ректорів України прийняла важливі рішення щодо ситуації у вищій школі та участі її представників у обороні держави під час воєнного стану.

Відповідно до затвердженого рішення, пріоритетними завданнями Спілки є:

!!! Міжуніверситетський онлайн-лекторій!!!

З 28 березня 2022 року розпочав роботу Міжуніверситетський онлайн-лекторій, який пропонує здобувачам вищої освіти та всім зацікавленим особам лекції за актуальними напрямками суспільних, біологічних, природничо-математичних та гуманітарних наук. Відвідування лекторію доступне для всіх охочих, що дозволить здобувачам із різних регіонів (у тому числі де ведуться активні бойові дії) виповнити компоненти неформальної / інформальної освіти та доповнити свій багаж знань. Так, 1 квітня Іщенко Тетяна, здобувачка 411ін групи,  відвідала лекцію "Нереляційні бази даних", що відбулася в Міжуніверситетському лекторії, в межах освітнього компонента "Інформаційні системи".

Розклад лекцій

!!! УВАГА !!!

Шановні здобувачі спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика),
опитування для здійснення вибору освітніх компонентів на 2022-2023 н.р. ВІДКРИТО!

Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком вибіркових освітніх компонентів та зробіть свідомий вибір.

Напишіть заяву відповідно до зразку та надішліть на електронну пошту кафедри.

У цей надзвичайно складний час забезпечення освітніх компонентів здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання у визначений термін (у синхронному та асинхронному режимах). Викладачі кафедри інформатики забезпечують освітній процес, користуючись сервісами Zoom, Google Classroom, а також СДН Moodle. Окрім використання платформ дистанційного навчання, спілкування зі здобувачами освіти відбувається у Viber та Telegram.

 Все буде ‒Україна!

Усім мирного неба! Усе буде Україна!

Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан.

До учасників освітнього процесу звернувся Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі https://t.me/SerhiyShkarlet/669.

«Прошу зберігати спокій та розсудливість. Всі заклади освіти здійснюють навчання у дистанційній формі. По можливості залишайтеся вдома», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр закликав орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та слідувати рекомендаціям.

Також Сергій Шкарлет підкреслив, що ситуація контрольована, а Кабінет Міністрів працює у штатному режимі.

«Ми – сильні! Ми – Україна!», – закликав Міністр.

День Єднання

16-18 лютого 2022 року здобувачі вищої освіти та викладачі академії долучилися до проведення низки іміджевих заходів, спрямованих на виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/20221 до Дня Єднання:

З метою забезпечення медіаграмотності серед трудових колективів та здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу за ініціативи Студентської ради академії у рамках проєкту «Схід і захід разом» було проведено Zoom-зустріч здобувачів освіти нашої академії та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на тему «Факт чи фейк: як відрізнити правду від брехні у скаженому потоці інформації». Під час жвавої дискусії учасники дійшли висновку, що сучасна молодь спроможна оптимально визначати правдиву інформацію різних джерел та розумно ділитися нею. 

Дякуємо всіх учасникам за тісну співпрацю, обізнаність та жваву дискусію. Чекаємо на нові проєкти!

Запрошуємо на 


Для участі потрібна попередня реєстрація 

за посиланням 


Реєстрація триває до 12:00 24 лютого 2022 року. 


Буклет Інформатика 2022.doc
Буклет академія 2022 (1).doc

14 лютого – День комп`ютерника

14 лютого, окрім Дня святого Валентина, відзначають і професійне свято - День комп'ютерника.

Саме цього дня 1946-го запрацював перший робочий електронний комп'ютер ENIAC I, а до нього були лише прототипи й експериментальні моделі. ENIAC став першим комп'ютером, який вирішував реальні практичні завдання: обраховував балістичні таблиці армії. До речі, саме від ENIAC сучасні комп'ютери успадкували двійкову систему числення.

Принагідно вітаємо зі всесвітнім днем комп`ютерника всіх, хто причетний до світу інформаційних технологій, комп'ютерної архітектури, програмного забезпечення і всього, що пов'язане з електронно-обчислювальними процесами!

Містер і Міс академії-2022

Щорічно в академії напередодні Дня закоханих проходить грандіозний конкурс "Містер і Міс академії - 2022". Цього року конкурс проходив в форматі онлайн. 14 лютого 2022 р. у актовій залі пройшло нагородження переможців та лауреатів конкурсу.

Всі учасники отримали грамоти від ректора, подарунки від профспілкового комітету академії, Студентської ради. Одним із спонсорів призів для конкурсантів став бренд кави "Іn place", який започаткувала випускниця академії за спеціальністю Середня освіта (Інформатика) -  Надія Заітова.

Коваленко Олександр, студент 111-ін групи, став лауреатом конкурсу в номінації Містер ХАРИЗМАТИЧНІСТЬ, а Співак Ірина, студентка 111-ан групи, отримала титул ВІЦЕМІС!

Вітаємо наших конкурсантів!


Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

8 лютого 2022 року професорсько-викладацький склад кафедри інформатики долучився до Всеукраїнського он-лайн флешмобу на тему: «Разом для найкращого Інтернету!» у рамках заходу «Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету». Організаторами було презентовано: можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу; посібник із безпеки дітей в Інтернеті. У ході заходу відбулась реєстрація рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education.

Флешмоб було проведено в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.

18 січня - 09 лютого 2022 року пройшов  Освітній інтенсив з медіаграмотності, в якому брали участь викладачі кафедри інформатики (Кисельова О.Б.).

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком! Нехай цей рік принесе нам тільки все найкраще. Нехай нас супроводжує удача, успіх і везіння. Бажаю всім міцного здоров'я, справжнього щастя і гарного настрою. Нехай нас завжди оточують улюблені люди. І все, що загадано під бій курантів, обов'язково збудеться. 

09 грудня 2021 року до Дня запобігання проявів корупції професорсько-викладацький склад кафедри та здобувачі освіти спеціальностей 013 Середня освіта (Інформатика) брали участь у лекції «Прояви корупції та боротьба з нею» (спікер Наталія Шкода) та семінарі «Права дитини: моніторинг порушень та захист» (спікер Ольга Рассказова).

Утвердження, забезпечення принципів демократії та верховенства права виступає основною метою побудови держави України.

Методичний англомовний вебінар
«Кращі педагогічні практики у системі шкільної освіти в Швеції»

30 листопада 2021 року професорсько-викладацький склад кафедри інформатики Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради взяли участь у методичному англомовному вебінарі «Кращі педагогічні практики у системі шкільної освіти в Швеції». Методичний вебінар був проведений Катею Венмарк-Нільссон, лекторкою, керівницею напряму методичної роботи по підготовці майбутніх учителів шкіл Швеції, яка неодноразово була нагороджена державними преміями Швеції за кращі методичні розробки в сфері середньої освіти Швеції.

Із вітальним словом виступила Юліана ДЬОМІНА, начальник відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності, яка презентувала слухачам актуальну інформацію щодо проєктної співпраці з представництвом Стокгольмського університету.

Під час вебінару Катя Венмарк-Нільссон ознайомила учасників із такими тематичними блоками:

VIII конкурс проєкту Scholarship 

в Україні для студентів ЗВО

У жовтні 2021 року стартував VIII конкурс проекту Scholarship в Україні для студентів ЗВО. 

Ґрантодавцем виступив партнер проекту: PromoCodius – міжнародний маркетплейс, який моніторить актуальні знижки, промокоди та акційні пропозиції багатьох магазинів та брендів, у тому числі міжнародних, для вашої зручності та економії часу.

В рамках цього конкурсу надається грант переможцю у розмірі 15 000 грн. Для участі у конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:

Конкурс проходить у наступному порядку:

Етапи проведення конкурсу:

У зв'язку з карантином захист конкурсних робот переноситься онлайн в Zoom. За підсумками захисту буде визначено переможця. Студент, який займе 1-е місце, отримає грант на навчання, а студенти, які займуть 2-е та 3-е місця, отримають подарунковий сертифікат у розмірі 4000 грн та 2000 грн відповідно.

Тема конкурсної роботи: "Промоакційний маркетинг - міф просування чи невід'ємна частина виживання в конкурентній боротьбі на ринку?"

ОПИС: Для участі в конкурсі студенту необхідно написати аналітичну, ніде не опубліковану раніше роботу російською або українською мовою, обсягом 1000 – 3000 слів на цю тему з пропозицією методу оцінки відповідно до різного роду параметрів. 

Всеукраїнська онлайн-майстерня з цифрового громадянства й безпеки

28 жовтня 2021 року, 11:00-12.00


Реєстрація https://bit.ly/3G9WnRh потрібна тільки для додавання позначки закладу до спільної карти учасників заходу


ку

Світова ініціатива #ERASMUSDAYS2021: 

святкування міжнародних днів програми ЄС ERASMUS

14 жовтня 2021 року суб'єкти освітнього процесу академії прийняли участь у міжнародному заході Erasmus Days 2021 разом із іншими ЗВО Харкова та області та організували заходи, присвячені Програмі ЄС Еразмус+ й додали свої івенти на карту світу в рамках флешмобу #ErasmusDays!

Здобувачі вищої освіти, зокрема зокрема ОПП Середня освіта (Інформатика), ОПП Психологія, ОПП Біологія,  під керівництвом викладачів Кисельової О.Б. та Хміль Н.А. здійснили дослідження щодо країн, що входять до Еразмус+  та презентували актуальну інформацію щодо вищих педагогічних закладів Європи, які  доступні для академічної мобільності ЗВО та розробили електронний інтерактивний довідник "Мандри Європою: вища педагогічна освіта". Захід проведено як онлайн-презентація здобувачами своєї проєктної роботи "Мандри Європою: вища педагогічна освіта"  на базі КЗ "ХГПА" ХОР в онлайн-форматі.

Events for #Erasmus Days 2021 on YouTube 

_Erasmus+ . Interactive guide _.pptx

Open IT: Дізнайся, як PM ефективніше комунікувати із командою

Запрошуємо всіх бажаючих на воршкоп Kharkiv IT Cluster і компанії MobiDev, де розповімо про одну з найважливіших професій — Project Manager!

27 жовтня Ірина Волоцька, Senior Project Manager and Team Leader at MobiDev, розповість про всі тонкощі роботи PM в IT.

MobiDev — компанія-розробник програмних продуктів, яка приділяє багато часу дослідженню інноваційних технологій на кшталт штучного інтелекту, інтернету речей, машинного навчання та доповненої реальності.


На воркшопі ти дізнаєшся:

Наприкінці лекції відбудеться практика зі створення комунікаційного плану, де учасники розділяться на команди, складуть план комунікацій та презентують його.

І за традицією спікерка поділиться лайфхаками та відповість на всі питання під час нетворкінгу!

Коли: 27 жовтня о 12:00.

Де: ХПІ, Ректорський корпус

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Вебінар обіцяє бути цікавим, тому скоріше реєструйся за посиланням.

Реєстрація

Долучайтеся до ком’юніті проєкту Open IT та покращуй свої софт скіли разом із Kharkiv IT Cluster! 

День працівника освіти!

Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки, мудрості.

Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні. Щастя, добра, благополуччя вам і вашим родинам!

Шановні здобувачі вищої освіти! 

Повідомляємо, що на кафедрі інформатики функціонує гурток "Світ комп'ютерної графіки та мультимедіа", викладач Хміль Н.А. Заняття відбуваються в 1-й та 3-й вівторок місяця, о 16-20 у 24 ауд. Запрошуємо всіх бажаючих! Для запису можна скористатися кнопкою з посиланням   

Міжнародний день миру

Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем миру! Бажаємо вам, щоб цей день став початком нового життя, в якім не буде місця прикрощам, образам і хворобам! Хай у вашому житті почнеться Ера любові, краси і гармонії!

Шановна Хміль Наталія Анатоліївна! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди присвоєння наукового ступеня доктора педагогічних наук. Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя наукових ідей. Нехай на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх! 

Вітаємо здобувачів вищої освіти 111-ін групи 

з початком нового навчального року! 

Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Усім, хто в цей день прийде до закладу вищої освіти здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні. 

1 вересня - День знань

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. 

Викладачі кафедри інформатики