Keep yourselves

БЕРЕЖИ СЕБЕ

Зберігай ментальне здоров'я! Допоможи собі та ближньому!

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Соціально-психологічна служба академії є структурним підрозділом академії, діяльність якого спрямована на охорону фізичного і психічного здоров’я студентської молоді.

Загальною метою служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Основна мета діяльності Центру  - організація з надання  та підвищення якості соціальних, просвітницьких, інформаційних послуг дітям дошкільного, шкільного  віку, молоді, батьками ВПО  та представникам приймаючих громад Харківської області через працюючі інформаційно-ресурсні центри допомоги на базі Академії 

Мета діяльності Лабораторії - створення умов для проведення науково-методичних, теоретичних досліджень з актуальних і пріоритетних проблем психології благополуччя, діагностики психічних, особистісних показників та поведінкових реакцій учасників освітнього процесу Академії, а також інших осіб різних вікових груп.

Центр стресостійкості «Resilient City Initiative» створено на виконання Указу Президента України №195/2020 «Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі» з метою об’єднання наукових досліджень та залучення передового світового досвіду навчання методикам подолання психологічних травм та надання допомоги з підвищення стресостійкості педагогічним, соціальним, медичним працівникам та представникам інших служб, які мають змогу надавати допомогу постраждалим від військової агресії.

Телефонна лінія

«Телефон довіри» функціонує за стаціонарним номером телефону (057)-732-54-52

з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00.

Скринька «Скринька довіри» функціонує цілодобово у холі першого корпусу академії.

Положення про функціонування в академії «Скриньки довіри», телефонної лінії «Телефону довіри» (зі змінами)