Використання циклів з умовою

Вправа 1. Використовуючи цикл з умовою, знайти суму чисел від 1 до n. Число n задає користувач з клавіатури.

Вправа 2. Користувач вводить ціле число n. Програма виводить на екран усі числа від 1 до n, кожне з яких на три одиниці більше від попереднього, та їх кількість.

Приклад

11 1 4 7 10

4

Вправа 3. Грибник ходив N днів у ліс по гриби. Першого дня він знайшов 11 грибів, другого - 20, третього - 29. Кожного дня кількість грибів стабільно збільшувалась. Скільки всього грибів знайде грибник за N днів. Число N - вводимо з клавіатури.

Вправа 4. Користувач вводить в програму ціле число. Програма перевіряє, чи є у числі цифра 7. Якщо так, то програма виводить на екран - "YES", якщо ні - "NO".

Приклад

73 YES

968 NO


Вправа 5. Перейдіть за посиланням, та розв'яжіть задачі Leopard, Worms.

Вправа 6. Створіть гру, де комп'ютер загадує рандомне число від 1 до 100, а користувач вгадує це число, вводячи в програму власні варіанти, поки не вгадає.

Домашнє завдання

Задача 1. Користувач вводить ціле число n. Програма виводить на екран усі числа від 1 до n, кожне з яких у 4 рази більше від попереднього, та їх кількість.

25 1 4 16

3

Задача 2. Першого дня Петрик купує собі шоколодку за 18 грн. На наступний день, вартість шоколадки зростає на 2 грн. Програма має вивести на екран суму грошей, яку витратить на шоколад Петрик, за N днів.

Приклад

3 60

1 18

Задача 3*. Користувач вводить в програму ціле число. Програма має вивести на екран суму парних цифр з яких складається це число.

Приклад

1234 6

44 8