Referencje

Ktoś złośliwie skomentuje, "referencje?" to samochwalstwo!!! Zgoda ale JEDYNIE i tylko co do reguły terminu samochwalstwa jednak gdy rozpatrujemy działania handlowe poprzez sieć Internet i w dodatku w obrocie towarowym w ilości hurtowej, w formule dropshippingowych dostaw (dostawa z magazynu dostawcy), termin "referencje" jako przekaz rozumiany właściwie, to klucz do sukcesu. Abyśmy mogli osiągać sukcesy z kolejnymi ODBIORCAMI czy DOSTAWCAMI w procesie pozyskiwania ich zaufania, musimy nieustannie dbać o jakość oferowanych usług, tym samym musimy chwalić się - prezentować i stale aktualizować opinie tych, co już z usług naszych skorzystali, dlatego przygotowaliśmy dział referencje w nim ankiety, które bez zbędnej zwłoki mają odpowiadać na najczęściej zadawane przez wszystkich naszych DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW pytania, jak np., pytanie - czy współpraca z Grupą - Inezia w tej konfiguracji się opłaca? Odpowiedzią niech będzie ankieta Nr.1.

Ankieta satysfakcji - DOSTAWCY/ODBIORCY. Cel - potwierdzenie wysokiego poziomu usług.

ANKIETA OPINIE ODBIORCÓW (Odpowiedzi)

Referencje pozyskujemy w drodze ankiet przeprowadzanych spośród już współpracujących podmiotów, które jako ODBIORCY czy DOSTAWCY ze współpracy z Grupą - PHU Inezia czerpią określone korzyści. Jeśli otrzymali Państwo od nas zaproszenie do wypełnienia ankiety, np. w tyt. "Ankieta - opnie dot. poziomu satysfakcji ze współpracy" za wypełnienie ankiety już teraz z góry serdecznie dziękujemy. Wypełnienie ankiety w formule referencji - wynik ankiety będzie upubliczniany w zakresie udzielonych odpowiedzi, jednak z ukrytymi Danymi ankieterów. Wgląd do Danych jest spersonalizowany i udostępniany tylko za zgodą ankietera oraz po uprzednim podpisaniu z każdą ze stron Umowy RODO. Za wypełnienie którejkolwiek z ankiet juz teraz z góry serdecznie Państwu dziękuję i pozdrawiam.

Krzysztof Klee - właściciel.

Ankieta Nr. 1 Analiza opinii podmiotów już współpracujących z Grupą. Odpowiedzi na zadane w ankiecie pytanie - jakie są Państwa uwagi, sugestie, podpowiedzi, oczekiwania?