"U nas drogi jest tylko klient"

PHU Inezia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą handlową, importowo - exportową, realizującą z powodzeniem ideę długofalowej współpracy z każdym podmiotem, niezależnie od wielkości, czy zapotrzebowania, jeśli tylko zechce skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i dołączy do naszej Grupy.

Proponujemy współpracę w zakresie świadczenia profesjonalnych usług zaopatrzenia dla firm w tzw. niezbędniki. Zaopatrujemy współpracujące z nami firmy w niezbędne artykuły, które jak sama nazwa wskazuje są niezbędne czyli na co dzień potrzebne do poprawnego ich funkcjonowania.


ODBIORCAMI niezbędników w Grupie - Inezia są micro przedsiębiorstwa, spółki cywilne, spółki z o.o., a nawet spółki akcyjne, itd... DOSTAWCĄ do Grupy - Inezia jest jeden strategiczny DOSTAWCA, to zakupowo, sprzedażowa Grupa - handlujemy24.pl skupiająca w Bazie Wiedzy Grupy ponad 200 DOSTAWCÓW.

Dlaczego Grupa - handlujemy24.pl jest jedynym, strategicznym DOSTAWCĄ do Grupy - Inezia? Grupa - handlujemy24.pl jest Grupą zakupowo - sprzedażową. Dzięki sile Grupy w procesie zakupowym (1 kupuje dla 100) kupujemy jako Grupa - Inezia w Grupie - handlujemy24.pl zdecydowanie taniej. Dzięki udziałowi w zakupach z Grupą - handlujemy24.pl, możemy zaproponować naszym STAŁYM ODBIORCOM ciągłość dostaw, wysoki współczynnik jakości do proponowanej, zawsze atrakcyjnej ceny, dodatkowo realizujemy w/g potrzeb fachowe doradztwo, gwarantujemy szybką reakcję na potrzeby, profesjonalną obsługę dostaw, atrakcyjne warunki handlowe a przy deklaracji długofalowej współpracy oferujemy atrakcyjne terminy płatności nawet do 60 dni - umowa.

Niezbędniki - co to jest?

Niezbędnikami mogą być te artykuły, które są zamawiane u nas cyklicznie, w ilości co najmniej jednego opakowania zbiorczego.

Przykłady typowych niezbędników: Taśmy pakowe, w tym oryginalna, markowa taśma pakowa Vibac, taśmy akrylowe, taśmy bindujące, tzw. kangurki, przylgi, rękawice robocze, w tym wampirki, dragony, poliuretany, pcv, brukarskie, monterskie, lateksowe, diagnostyczne pudrowane, antyprzecięciowe, nitrylowe, ocieplane, półmaski z zaworem, obuwie robocze, pasty bhp, taśmy malarskie, pędzle, folie stretch, minirap, maszynowe, ręczne, jumbo, rękawy i pół rękawy foliowe, papier ksero, całkowicie nowe tonery/tusze do drukarek, zamienniki tusze/tonery do drukarek, rolki do kas fiskalnych, woreczki strunowe, gumki recepturki, koszule flanelowe, siatka podtynkowa, kartony, kątowniki, tarcze do cięcia metalu i wiele, wiele innych...

Zapewniamy szybką reakcję na potrzeby, atrakcyjne ceny, ciągłość dostaw. Zamówienia realizujemy na lokalu w dniu zamówienia, w rejonach w 24h. Oferujemy wybór sprawdzonych pod kątem jakości ponad 2,5 tyś pozycji asortymentowych. Od wielu lat staramy się realizować wytyczony cel, czyli - pracujemy skutecznie i realizujemy strategiczne cele wytyczone dla Grupy - Inezia.

Carousel imageCarousel imagewww.inezia.plwww.inezia.plCarousel imageCarousel imageCarousel imagewww.inezia.pl

Długofalowa współpraca - dlaczego warto?

Pełne, w 100% zadowolenie klienta z oferowanych usług to nie tylko nasz cel, to nasza misja.

Zapraszamy do długofalowej współpracy. Dlaczego długofalowa współpraca? Im dłużej firmy z nami współpracują, tym większe uzyskują ze współpracy korzyści. Zapraszamy każdą firmę niezależnie od jej wielkości oraz potrzeb. Będziemy wdzięczni za wszelkie pytania, uwagi i sugestie, które zawsze skrupulatnie analizujemy, a wyciągnięte z analiz wnioski wdrożymy i wykorzystamy dla poprawy i udoskonalenia usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 365 dni w roku. Zapraszamy do korzystania z naszych możliwości, gdyż w strategi naszej zapisaliśmy również zobowiązanie!

"U nas drogi jest Tylko klient"

"U nas drogi jest Tylko klient"

"Z nami czas i dystans znikają, a usługi zaopatrzenia realizowane przez Grupę - Inezia, nabierają szczególnego znaczenia - więcej...

Krzysztof Klee - Infobroker