Witaj, nie musisz się logować, wystarczy że klikniesz - tu

Strefa B2B to strefa spersonalizowana, strefa dla Włascicieli firm, dostępna tylko dla uprawnionych - zapytaj o dostęp - więcej

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Szanowne Państwo, często jesteśmy zasypywani pytaniami typu "a czy macie może w ofercie np. szczotki 70 cm na kiju?" W przypadku tak postawionego pytania odpowiadamy - mamy w ofercie niemal wszystko, bo ponad 30 tyś pozycji asortymentowych, gotowych aby je zapakować i dostarczyć, jednak nie wszystko jesteśmy w stanie dostarczyć od zaraz i dostarczyć w/g naszego hasła przewodniego - taniej. W przypadku usług, które świadczymy, wiele też zależy od strony pytającej czyli od strony popytowej, jak zinterpretuje nasze usługi? Dlatego zanim zaproponujemy i współpracę, przedstawiamy tę oto krótką historię z życia wziętą. Walczysz o grosze w tym czasie Twoi pracownicy tracą tysiące.

Dlaczego My?

Oto jeden z istotniejszych przykładów, jak należy postrzegać Grupę - Inezia w kwestii usług zaopatrzenia oraz jakie Grupa rozwiązuje w Państwa firmie problemy?

Historia z życia wzięta.

Wiele firm pozostaje nieugiętych w oddawaniu w zarządzanie portfel z zakupami obcej firmie, w 100 przypadkach 99 Właścicieli oddaje kwestie zakupowe już zatrudnionym pracownikom (najczęściej nie przygotowanym, nie kompetentnym) gdyż wszystko na zasadzie dodatkowych obowiązków i pełnego zaufania, ze skutecznie zadbają o interes firmy.

Z naszego doświadczenia to wielki i kosztowny błąd.

Dlaczego?

Zakupy to istotny element funkcjonowania firmy, często w samej istocie rzeczy, niemalże w każdym z przypadków, jest to element pochłaniający znacząca część budzetu. Zła polityka zakupowa, źle dobrana grupa zakupowa, zbyt duże zaufanie do pracowników to, nie do odzyskania finansowe starty a im dłużej proceder funkcjonuje powstające straty są potęgowane, nawet zagrażają w uzyskają dodatniego wyniku.

Dlaczego warto sprawdzać - jaki jest zakup, ile kupujemy, kto dostarcza, jak często dostarcza, czy są alternatywne źródła zakupu?

Często spotykamy się w firmach, szczególnie tych dużych z niebezpiecznym procederem. Pracownicy chronią Szefostwo przed prawdą, jak wiele przepłacają.

Dlatego z taką dużą niechęcią komunikują się z nami i tak niechętnie otwierają nam drogę abyśmy to My realizowali choć część zaopatrzenia - dlaczego tak się dzieje?

Tak dzieje się w firmach, gdzie nie ma odpowiedniego nadzoru ze strony zarządu, czy ze strony właściciela firmy.

W tym czasie gdy tego nadzoru brak tworzą się w firmach pracownicze grupy interesu. Są to grupy działające po cichu, gdyż w istocie ich działania jest strategia ukierunkowana na cichy dochód, dochód działający na szkodę firmy. Grupy te działają przeciwko własnemu chlebodawcy ukrywając prawdę o cenie zakupu. Grupa interesu to pracownik i cichy dostawca lub Grupa cichych dostawców, zawsze, gdy nadejdzie konieczność gotowych przedstawić alternatywę w postaci kontroferty. Taka kontroferta byłaby niczym innym jak dowodem na to, że firma kupuje najtaniej, co jest nieprawdą, bo nikt nie zagwarantuje że kontroferta jest ofertą równie drogą jak ta poprzednia. Pracownicy podstawiają tzw. swoich DOSTAWCÓW bo gdy trzeba informują ich, po jakiej cenie w danej chwili mają przedstawić swoją ofertę - oferując nie najniższą cenę a jedynie niższą i to nieznacznie.

Jakie z tej krótkiej historii płyną wnioski?

Często targujemy się o grosze a puszczamy bokiem tysiące.

Nasza propozycja jest oczywista, uczciwa, właściwa, przetestujcie Państwo nasze możliwości a udowodnimy Wam, że warto z nami współpracować nie przez miesiąc, kwartał, rok a przez lata.

Powalcz o cenę zakupu z nami a nie z wiatrakami.