Nadajemy

I M P U L S

dla Twojego biznesu...

Wprowadzimy Twój biznes w Chmurę...

Sięgamy szczytów biznesowych możliwości...

Aby skorzystać z naszej wiedzy za darmo - zarejestruj podmiot i czekaj aż się odezwiemy...


Kim jesteśmy?

Skutecznie wprowadzimy Twoją firmę w Chmurę. W praktyce wykorzystujemy Konsolę administracyjna - Google Workspace)Doradzimy jak skutecznie handlować i rozwijać Twoją firmę w sieci z wykorzystaniem Chmury Google Workspace). Doradzimy jak skutecznie handlować w sieci z wykorzystaniem Chmury Google. (Konsola administracyjna - Google Workspace).

Handlujesz w sieci, my też a może wspólnie pohandlujemy z Grupą w Grupie?

Z nami współpraca Tobie zawsze się opłaca. Wspieramy podmioty jednoosobowe, których Właściciele z barku wiedzy jak, chcą skuteczniej sprzedawać na odległość w Chmurze poprzez sieć Internet, którzy chcą wejść na ścieżkę wzrostu swoich dochodów wykorzystując naszą wiedzę szczególną, wiedzę handlową zastosowaną w Chmurze z wykorzystaniem narzędzi z grupy aplikacji zaimplementowanych w płatnej konsoli - Konsola administracyjna - Google Workspace - oferowanej Użytkownikom sieci przez firmę Google.

Co oferujemy w ramach Chmury Konsola administracyjna - Google Workspace?

Oferujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, oferujemy wiedzę szczególną, oferujemy wiedzę praktyczną, instruujemy jak handlować, uzasadniamy w praktyce i udowadniamy dlaczego tak handlujemy?

W ramach tworzenia Chmury - tworzymy Twój biznes handlowy w sieci Internet od podstaw, od pierwszej transakcji i prowadzimy ten biznes po szczyty Twoich handlowych możliwości..


W szczególności tworzymy:

  • Grupy zakupowo - sprzedażowe. Oto przykład jednej z najbardziej zaawansowanych Grup zakupowo - sprzedażowych działających w sieci (od 2009) w oparciu o Konsolę administracyjną - Google Workspace - Grupa zakupowo-sprzedażowa Vibac, to 2 strategicznych DOSTAWCÓW taśmy, 5 POŚREDNIKÓW, 3,5 tyś ODBIORCÓW stale, okresowo dokonujących zakupu.

  • Elementy składowe Grupy.

  • Rynek - mapy handlowe prezentujące układ tworzącego się rynku.

  • Wirtualne magazyny - najważniejsze ogniwo generowania przychodu i rozchodu.

  • Grupy wirtualnych handlowców - Grupy osób zaangażowanych w redystrybucje produktów spod znaku "Vibac"


W ramach współpracy szkolimy jak handlować w Chmurze Grupy - Vibac, uzasadniamy na praktycznych przykładach, dlaczego warto tak handlować w Chmurze.

Szkolimy jak działać i uzasadniamy w praktyce - dlaczego tak należy działać i dlaczego tak działamy w Chmurze...Grupy - Vibac?

Prowadzisz działalność handlową jednoosobowo?

Nasza propozycja jest szyta na miarę właśnie dla Ciebie - więcej.

Poszukujesz optymalizacji źródeł pod potrzeby zakupowe, jesteśmy dla Ciebie helpdesk - wspomożemy Twoje procesy zakupowe - więcej.

Poszukujesz optymalizacji źródeł pod potrzeby sprzedażowe, jesteśmy dla Ciebie nie tylko helpdesk, będziemy również i zawsze Twoim Partnerem w drodze do rozwijania struktury pod sprzedaż, będziemy bez końca nadawać Twoim działaniom odpowiednio silnych IMPULSÓW abyś mógł/mogła rozwijać sprzedaż, rynek i zarabiać stabilnie oraz co raz więcej...

Z nami współpraca szczególnie Tobie się opłaca !

Dopisz swoje Dane do naszej Bazy wiedzy i czekaj na naszą reakcję lub ostateczną propozycję.

Za wpis z góry serdecznie dziękujemy.

Impuls s.c. Popiel Joanna Popiel Andrzej

Nasze Impulsy aktualnie otrzymują:

Grupa zakupowo - sprzedażowa - Inezia. W chmurze od 2012 roku.

Grupa zakupowo - sprzedażowa - Igapi. W chmurze od 2019 roku


Aby do nas dołączyć aby skorzystać z naszej wiedzy, z naszych usług, z siły naszych możliwości, prosimy zaprezentuj się, wypełnij ten oto formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.

Gdy się zarejestrujesz, otrzymasz:

  • darmowe (my opłacamy) spersonalizowane konto w naszej Chmurze - wirtualnyhandlowiec24.pl, a w jej jądrze obszerną i wyczerpującą temat wiedzę /O Nas/. Na podstawie wiedzy o nas dowiesz się czego od Ciebie oczekujemy? Gdy już poznasz szczegóły czego oczekujemy, wówczas uzyskasz pełną wiedzę kim jesteśmy, co oferujemy, czego jeszcze oczekujemy, na podstawie przekazanej wiedzy podejmiesz właściwą decyzję co dalej?

  • prosimy wypełnij formularz starannie - dziękujemy.

I M P U L S s.c.

Popiel Joanna, Popiel Andrzej

Wypełnienie formularza do niczego nie zobowiązuje, jest jedynie przyjęciem zaproszenia do współpracy. Celem zaproszenia jest nadanie właściwego oraz dostatecznie silnego, obustronnego Impulsu dla wspólnych działań pod kątem ewentualnej długofalowej współpracy.Zakres współpracy, to wspólny cel, wspólna strategia zbudowana z myślą rozwoju Grupy podmiotów w Grupie i taka ich implementacja aby z działań jednostkowych w formule micro stać się silnym graczem w rynku na skalę macro, czyli współpracować w Grupie i konkurować z największymi.
Przykład.Nadajemy IMPULS dla tego biznesuGrupa - Vibac, to Grupa podmiotów z Grupy micro, która połączyła swoje możliwości rynkowe i stała się wspólnotą, kastą, silną Grupą zakupowo - sprzedażową, konkurującą w rynku z najsilniejszymi - więcej

Baza wiedzy, tu sprawdzisz swój wpis. Wpis uzupełnia się automatycznie

IMPULS S.C. - BAZA WIEDZY

Co oferujemy?

www.abcmarket24.pl, to projekt ukierunkowany na tworzenie wiedzy szczególnejStrategia - w oparciu o współpracę nielicznych z wieloma przechodzimy z układu współpracy B2B do poziomu B4B. Budujemy wiedzę o DOSTAWCACH zainteresowanych handlowaniem w Chmurze, w Grupie z Grupą ODBIORCÓW handlujących, skupionych wokoło ABC Market. Działamy z Grupą wyselekcjonowanych podmiotów ściśle ze sobą współpracujących.Cel dla projektu - nawiązać współpracę, utworzyć 16 regionalnych magazynów wirtualnych, połączyć siły, wygenerować kilkunastu znaczących ODBIORCÓW i wspólnie wywołać "Efekt Skali" w zakupach.Strategia - 16 ODBIORCÓW sprzedaje to co Grupie dostarczyło wielu DOSTAWCÓW. więcej.Cel - zbudowanie silnej, skutecznej w działaniu platformy sprzedażowej, konkurującej w rynku w około określonej branży z najsilniejszymi.Atuty - projekt niskokosztowy. Wykorzystujemy nowe technologie.

Grupa - handlujemy24.pl, to projekt ukierunkowany na tworzenie wiedzy szczególnej.

Budujemy wiedzę o Polskich oraz zagranicznych DOSTAWCACH i ich ODBIORCACH zainteresowanych handlowaniem w Chmurze.
Handlujemy w Grupie wyselekcjonowanych podmiotów ściśle ze sobą współpracujących.Strategia - jeden kupuje dla 100, 100 sprzedaje to co kupił jeden - więcej.
Cel dla projektu - kupić jako Grupa a następnie w 24 godz. to co kupiliśmy jako Grupa sprzedać.
Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl, to projekt ukierunkowany na tworzenie kanałów dystrybucyjnych, struktury opartej na przeszkolonych handlowcach, handlujących w Grupie w systemie współpracy on-line z wykorzystaniem siły chmury Google - workspace.
Strategia dla Grupy - łączyć Osoby prowadzące jednoosobową działalność handlową w kasty, w Grupy biznesowe.
Cel dla projektu - utworzyć indywidualne Grupy - zakupowe oraz, lub Grupy - sprzedażowe przyjmujące i realizujące zlecane zadania w zakresie kup/sprzedaj. Zakres oddziaływania - szkolenie w praktyce, w realnym rynku, prezentacja na przykładach jak skutecznie handlować on-line na odległość w obrocie towarowym w ilości hurtowej jako Grupa - wirtualnyhandlowiec24.pl. (Zakres szkolenia Infobrokering, prospekting, dropshipping) - więcej na stronie Grupy.

Nasze docelowe realizacje usług.

Firma Inezia - właściciel - Krzysztof Klee.

Starter - 03/2012

Zakres świadczonych usług przez Impuls - szkolenie - infobrokering, prospecting, dropshipping, packaging. Cel - założenia dla realizacji celu - zawiązać od podstaw rynek, podtrzymać go i poprzez systematyczne działanie rozwijać w tym rynku firmę w dłuższym horyzoncie czasowym z uwzględnieniem strategii - umiarkowanego progresu w dochodach - dochód progresywny co najmniej +50% rok do roku. Rozwój rynku a w nim firmy z ograniczeniem ryzyka budowania biznesu do minimum.
Efekty po 9 latach świadczenia usług przez Impuls.
Dynamicznie rozwijająca się firma - www.inezia.pl.Firma Inezia to obecnie silna Grupa zakupowo - sprzedażowa, zarządzająca licznymi wirtualnymi magazynami, świadcząca dla podmiotów z całej Polski profesjonalne usługi zaopatrzenia, postrzegana w rynku jako stabilny, rzetelny i w 100% wiarygodny podmiot realizujący cele zakupowo - sprzedażowe w obrocie towarowym w ilości hurtowej.
Zakres działalności - zakup, sprzedaż, usługi zaopatrzenia, pośrednictwo handlowe, handel art. powszechnego użytku.

Nasze docelowe realizacje usług.

Grupa - Igapi www.igapi.pl

Grupa - Igapi www.igapi.pl

Firma Igapi - właściciel - Grzegorz Piesak.

Starter - 06/2019

Zakres świadczonych usług przez Impuls s.c. Popiel Joanna, Popiel Andrzej - szkolenie - infobrokering, prospecting, dropshipping. Założenia dla realizacji celu - przeprojektować od podstaw rynek, podtrzymać go i systematycznie rozwijać w dłuższym horyzoncie czasowym z uwzględnieniem agresywnego progresu w dochodach (dochód progresywny +100% rok do roku) z ograniczeniem ryzyka rozbudowy biznesu do minimum.
Efekty świadczenia usług przez Impuls s.c. Popiel Joanna, Popiel Andrzej - Grupa zakupowo - sprzedażowa - Igapi - www.igapi.pl, to obecnie dynamicznie rozwijająca się Grupa zakupowo - sprzedażowa, zarządzająca licznymi wirtualnymi magazynami, świadcząca dla podmiotów regionalnych, lokalnych, w rejonie, usługi zaopatrzenia i zbytu na najwyższym poziomie. Od początku współpracy z Impuls s.c. Popiel Joanna, Popiel Andrzej (2020) postrzegana w rynku lokalnym oraz tym regionalnym jako perspektywiczny, wiarygodny podmiot, realizujący cele zakupowo - sprzedażowe w obrocie towarowym w ilości detalicznej, półhurtowej oraz w ilości hurtowej. Zakres działalności - zakup, sprzedaż, detal, hurt, usługi zaopatrzenia, pośrednictwo handlowe, infobrokering, prospecting, dropshipping. Grupa przyjmuje już zlecenia Kup/Sprzedaj