Przedmiotem obrotu w tej Grupie jest, markowa taśma pakowa, akryl, solvent, pod nazwą "Vibac". Produkowana przez włoskie konsorcjum pod tą samą nazwą. Taśmy wprowadzane do obrotu w Grupie, są pakowane w kartony po 36 rol. Minimum logistyczne karton, ekonomiczny zakup 6 kartonów (216 rol), najniższa cena - paleta 2592 rolki. Dlaczego Vibac? Taśma pakowa "Vibac" to przede wszystkim jakość, idealna do oklejania paczek, kartonów, przesyłek, skuteczna w oklejaniu w każdych warunkach, nawet w chłodni lub w deszczu. Dlaczego Vibac? Na 100 podmiotów zamawiających pierwszy raz, 100% zamawia powtórnie i zamawia przez lata. Taśma pakowa Vibac jest najczęściej zamawianą taśmą pakową na świecie. Jest znana i ceniona na wszystkich kontynentach.

Strefa dla odwiedzających witrynę pierwszy raz - więcej.

Jesteś na stronie pierwszy raz, jesteś DOSTAWCĄ taśmy Vibac - kliknij DOSTAWA. Jesteś na stronie pierwszy raz, jesteś ODBIORCĄ taśmy Vibac, kliknij ODBIÓR Aby do Grupy dołączyć i handlować tą taśmą w Grupie - zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Wirtualny Handlowiec - więcej

Strefa dla Wirtualnych Handlowców. Jeśli jesteś pośrednikiem w rynku taśm i kupujesz taśmy w celach handlowych (do dalszej odsprzedaży), koniecznie skontaktuj się z nami - więcej. Uwaga Chmura - więcej