Приклади проектів

Лепбук: як зробити своїми руками?

Лепбук – інтерактивна папка для дітей та особлива організація навчального матеріалу на певну тему. Що потрібно, щоб його зробити своїми руками, та у якій послідовності діяти – читайте далі.

Обираємо тему

Темою папки-лепбуку може бути абсолютно будь-яке явище, предмет чи істота. Усе залежить від рівня знань тих, для кого ви його виготовляєте. Приклади тем: «Зимуючі птахи», «Дикі тварини», «Материки», «Польові квіти», «Дні тижня», «Пори року». Залежно від віку дітей подумайте, наскільки глибоко ви збираєтеся занурюватися в тему. Від цього і буде залежати кількість розгорток й деталей вашого лепбука.


Складаємо план

Після того як ви визначилися із темою, візьміть листок, ручку та напишіть план. Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що лепбук – це просто розворот з малюнками. Він має бути добре продуманий, щоб максимально структурувати інформацію та видати її цікаво і творчо. З чого почати, в яку боку розгорнути тему, які нюанси висвітлити?


Малюємо макет

Прийшла черга візуалізувати свій проект. Ви маєте чітко уявляти, що і в якому місці буде розташовано – малюнки, кишеньки, вкладки, книжечки і інші деталі. Малюємо усе це від руки на звичайному листку паперу.


Розмір лепбука

Стандарт – папка А4 в складеному вигляді або А3 у розгорнутому. Такі формати вважаються найзручнішими, однак це не є догмою.


У лепбуці можуть бути такі елементи:


Що потрібно, щоб зробити лепбук:


Готові шаблони кишеньок

Скачати готові шаблони для кишеньок можна ТУТ.


Готові шаблони лепбуків

Великий вибір лепбуків, доступних для скачування (в основному – англійською мовою, однак їх можна використати як зразок):


Джерело: https://uk.etcetera.media/lepbuk-yak-zrobiti-svoyimi-rukami-i-de-skachati-shabloni.html

Макет обкладинки 

Покажіть свою любов до подорожей і пригод з цим витонченим шаблоном. Створений на 24 сторінках, цей професійний, чистий шаблон журналу поставляється в форматах A4 і Letter. 
Neshantheny Kumana показує простий спосіб управління різними розмірами сторінки в одному документі інструментом Page tool версії InDesign CS5 (і 5.5). Це дозволяє змінювати розміри, створювати довгу сторінку і додавати корінець, все в одному дизайні. Це великий поштовх для редакційного дизайну. Ви будете розробляти цікаві макети журналів з різними розмірами сторінок в найкоротші терміни. 
Neshantheny Kumana спрощує вибір об'єктів і редагування рамок за допомогою нескладного Gap tool в InDesign та ефектів Live Corner. Завдяки оновленням в CS5 та 5.5 ви зможете швидше призначати елементи макета, змінювати розмір вікон і налаштовувати кути рамок інтерактивним Gap tool і ефектом Live Corner. Ці функції прискорять процес розробки макета журналу. 

Розробка дизайну афіш,  постерів

Робота за комп’ютером

Проєкт "Обкладинка для книжки"

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки і санітарно-гігієнічних норм

Мета проєкту:


Етапи роботи:


Результати проєкту:


Очікувані навички та знання, що отримає учень:



Приклади проєктів

ЗВІТ до проекту
Критерії для оцінки проекта з графічного дизайну