Oferty dla studentów

18.05.2021

Oferta pracy: OPERATOR MECHANIK TŁOCZNI GAZU SZAMOTUŁY, SGT EUROPOL GAZ S.A.

Lokalizacja: Przyborowo k/Szamotuł

Umowa o pracę

stanowisko robotnicze

Pełny etat / praca na 3 zmiany

Twój zakres obowiązków:

1. Zabezpieczenie poprawnego funkcjonowania Tłoczni pod względem sprawności wszystkich maszyn, urządzeń, instalacji i narzędzi.

2. Wykonywanie kontroli wyznaczonych instalacji i obiektów.

3. Kontrolowanie parametrów ruchowych i technologicznych.

4. Wypełnianie dokumentacji eksploatacyjnej wymaganej dla pracowników zmianowych.

5. Wykonywanie czynności wymaganych przy uruchamianiu i odłączaniu maszyn, urządzeń i instalacji pomocniczych.

6. Ocena wizualna stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji pomocniczych ze szczególnym uwzględnieniem części elektrycznej i AKPiA.

7. Wykonywanie niezbędnych prac naprawczych w celu utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń.

8. Branie udziału w czynnościach ratowniczych i współdziałanie z jednostkami ratowniczymi.

Nasze wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie

  • wiedza branżowa w obszarze instalacji i układów mechaniki

  • umiejętność obsługiwania MS OFFICE

  • gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Dobrze widziane:

  • Uprawnienia energetyczne gr. 1, 2 i 3

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Minimum rok doświadczenia w eksploatacji układów mechaniki (w szczególności mechanika maszyn cieplnych) lub przy montażu i demontażu lub serwisowaniu instalacji i urządzeń gazowych.

Kontakt:

e-mail: kwo@europolgaz.com.pl tel. 61 647 55 59

5.05.2021

Oferta pracy: Asystent Projektanta Konstrukcji

Firma MBMT specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie projektowania oraz realizacji prac budowlano-montażowych wież i pylonów strunobetonowych zaprasza do współpracy.

23.03.2021

Oferta pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych

Specjalista ds. inżynierii procesowej - pion wsparcia

Zakład Techniki i Technologii Spożywczej (ZS)

Nr referencyjny 2/2021

Opis stanowiska (przykładowy zakres obowiązków):

  • wspieranie i prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych począwszy od określenia zakresu pracy, aż do dostarczenia wyników do odbiorców,

  • praca projektowa w zakresie inżynierii procesowej – definiowanie i opisywanie poszczególnych procesów technologicznych i określanie parametrów technicznych, funkcji, parametrów procesu, prowadzenie analiz teoretyczno-doświadczalnych - wytyczne dla zespołu konstruktorów,

  • projektowanie procesów technologicznych występujących w przemyśle spożywczym oraz pokrewnym, unowocześnianie istniejących instalacji, modyfikacje, optymalizacja procesu, technologii, udział w projektowaniu i montażu maszyn i urządzeń spożywczych, rolno-spożywczych oraz pokrewnych w systemach z wykorzystaniem programów CAD 3D (np. Solidworks, Inventor, in.),

  • tworzenie dokumentacji technologicznej i technicznej; wymagania, schematy, instrukcje obsługi, dokumentacja techniczna,

  • nadzór autorski nad uruchomieniem i badaniami maszyn i urządzeń przemysłowych powstałych na podstawie stworzonych projektów,

  • samodzielne rozwiązywanie napotkanych problemów technicznych,

  • praca w biurze i na obiektach przy rozruchu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: wiedza z zakresu inżynierii chemicznej i procesów technologicznych w przemyśle spożywczym,

  • znajomość zagadnień fizyki, chemii, mechaniki, technologii,

  • umiejętności tworzenia dokumentacji technologicznej i technicznej,

  • aktywna postawa i kreatywność w działaniu,

  • chęć zgłębiania wiedzy i samorozwoju,

  • dokładność, skrupulatność, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole i uczciwość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminowość,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie średnio-zawansowanym,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • kandydować może osoba, która posiada nieposzlakowaną opinię, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, korzysta w pełni z praw publicznych;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • ciekawą pracę w zespole pracującym z przemysłem, dla przemysłu,

  • udział w projektach B+R krajowych i zagranicznych,

  • szkolenia i zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego i naukowego; podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • wynagrodzenie zależne od osiągnięć,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • ubezpieczenie zdrowotne - Opieka Medyczna,

  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, żłobków, przedszkoli i aktywności sportowej, karty podarunkowe z okazji świąt),

  • kartę MultiSport dla pracownika, osoby towarzyszącej i członków rodziny,

  • pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,

  • ruchome godziny rozpoczynania pracy (między godz.6 a 9 rano),

  • stabilność zatrudnienia.

Dokumenty wymagane:

  • CV,

  • list motywacyjny,

  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, kursy, szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów do dnia 17.04.2021 r.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich formie i terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do szybszego zakończenia procesu rekrutacyjnego – jednak nie wcześniej niż 14 dni po dacie zamieszczenia ogłoszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.pimr.eu

Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawczą Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

linki do ogłoszenia: link1, link2

16.10.2020

Oferta pracy - Storage Partners sp. z o.o.

Firma branży motoryzacyjnej Storage Partners sp. z o.o. poszukuje do współpracy najlepszych studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Transportu.
Firma zapewnia bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Rozwój firmy w branży magazynowania energii to sukces w przyszłości!

Skorzystaj z szansy już teraz!

Adres:

Storage Partners Sp. z o.o., ul. Gipsowa 11, 62-080 Sierosław, okolice Poznania

tel. +48 61 814 79 68

e-mail: salesoffice@storage-partners.com