архів Новин 

2020-2021

Новини та події на факультеті 2020- 2021 н.р.

Захід в рамках діяльності Факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії

за участі викладачів та здобувачів освіти Кафедри корекційної освіти та спеціальної психології "Академічна доброчесність як форма інформаційної культури здобувачів вищої освіти"

----------

#ХГПА #ХГПАХарків #Харків #освіта



    Висловлюємо вдячність волонтерам (здобувачам вищої освіти КЗ ХГПА) за активну участь  в благодіній акціїї "Великодній кошик" яка проходила з 23 по 25 квітня в гіпермаркетах "Auchan". Мета акції полягала в зборі продуктів для малозабезпечених сімей, одиноких людей літнього віку та осіб з інвалідністю.

  Волонтери КЗ ХГПА інформували відвідувачів про мету і зміст акції на території гіпермаркету.

    В результаті акції було зібрано більш ніж 1,5 тонни продуктів, які найближчим часом будуть передані вище зазначеним категоріям осіб.

    Пишаємось нашими здобувачами вищої освіти, нашими СУПЕРГЕРОЯМИ, які мають відкриті і добрі  і знаходять час та можливість на волонтерську діяльність.

  Також висловлюємо вдячність організаторам благодійної акції БО "Дон Калабрія", "Соціальна служба допомоги", "ЕММАУС", та мережу "Auchan" за можливість отримувати досвід та довіру.

Науково-практична конференція 

"Стан та перспективи розвитку спеціальної та інклюзивної освіти"

----------

#ХГПА #ХГПАХарків #Харків #освіта





    Визначено, що компетентність фахівця у сфері інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами (ООП) – це динамічна комбінація знань, вмінь і практичних навичок, необхідних для ефективної діяльності в якості організатора і виконавця програм інклюзивного навчання дітей з ООП.

  В рамках тижня Факультету 12 , 13, 16 квітня 11:30 будуть проведені Воркшопи "Students4Students" здобувачами кафедри корекційної освіти та спеціальної психології.


Тема: Інклюзивна освіта 


Подключиться к конференции Zoom

https://us05web.zoom.us/j/81673071137?pwd=VjhuMFNnLzBIL0hxQXZDK1B0MmVBZz09


Идентификатор конференции: 816 7307 1137

Код доступа: dmP2rU 


#ХГПА #ХГПАХарків

Розклад сесії для заочного відділення

27 березня 2021 року відбудеться день відкритих дверей у форматі он-лайн на платформі Zoom.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!



Трансляція прямого ефіру буде відбуватися в соціальній мережі Instagram на офіційній сторінці приймальної комісії - @prijmalna.komisiahgpa

https://instagram.com/prijmalna.komisiahgpa...

Реєстрація учасників обов'язкова за посиланням або у шапці профілю: https://docs.google.com/forms/d/1a83GCEHkpwxEz8_ITpw_fRFMbxKvHHDO2JvFMd3TLDY/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR3wsS3YsbrDavQzNd4dFXQVeC2JaWWsAuHFu7NsxvfnVfPEmHZEpipHKL8







Дистанційна освіта з 19 березня!




Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. 

Бажаємо вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати!


Щорічно в академії напередодні Дня закоханих проходить конкурс "Міс і містер академії". У цьому році він буде проводитися в режимі онлайн.

Настав час познайомитися з нашими конкурсантами.


На офіційній сторінці  студентської ради академії  розміщенні відеовизитівки учасників https://www.instagram.com/student_hgpa_offic_/?igshid=x1mqf8920tf1&fbclid=IwAR2_8oCekP0BbKYcnownb7xMVhqhc3RTW6YrexKN4kr89Bvg0XVyHHw3fK8


Пропонуємо Вам долучитися до голосування та й просто насолодитися переглядом наших гарних, кмітливих та енергійних учасників.

Бажаємо конкурсантам успіхів!!!


А подарунки від профспілкового комітету чекають на Вас!!!


Для України інтеграція до ЄДП є інструментом поглиблення співпраці з науковою спільнотою ЄС та адаптації до стандартів і норм Європейського Союзу у сфері науки й інновацій. Держава забезпечує інтеграцію національного дослідницького простору до Європейського дослідницького простору відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

Концепція Європейського дослідницького простору складається з шістьох спільно визначених Європейською Комісією пріоритетів, навколо яких кожна країна ЄДП формує свою дорожню карту:

Для отримання більш детальної інформації щодо діяльності МОН, пов'язаної з інтеграцією до ЄДП, пишіть на електронну пошту: daria.bovkun@mon.gov.ua.

Нагадаємо, МОН планує створити ефективну модель автономного ЗВО та підвищити рівень впровадження результатів наукових досліджень.

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлену дорожню карту з інтеграції науково-інноваційної системи України до Європейського дослідницького простору (ЄДП).

Впровадження дорожньої карти забезпечить:

Для ефективного впровадження пріоритетів ЄДП Європейська Комісія створила окремі робочі групи, які працюють над імплементацією пріоритетів і до складу яких входять представники України. 

На сьогоднішній день ЄС працює над формуванням нової політики ЄДП, яка буде орієнтована на підвищення конкурентоспроможності Європи, цифрову трансформацію та протидію глобальним викликам. У межах формування нових пріоритетів Європейського дослідницького простору МОН буде брати участь у спільних консультаціях з Європейською Комісією та залучати до обговорення експертне середовище України.

Дорожня карта інтеграції до ЄДП розроблялась МОН впродовж 2020 року спільно з науковим та експертним середовищем із врахуванням тенденцій ЄС та інтересів України.

Довідково.

Європейський дослідницький простір або ЄДП – це спільний майданчик країн-членів ЄС та асоційованих країн, побудований для формування консолідованої політики у сфері досліджень та інновацій і забезпечення вільного руху дослідників та знань.

2 лютого 2021 року студенти факультету відвідали меморіальний комплекс «Дробицький Яр», що належить до нерухомих пам’яток України, пам’яток історії та монументального мистецтва місцевого значення. Він відомий як місце масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами в 1941–1942 рр

Здобувачі прослухали лекцію про трагічну історію появи масового поховання під час окупації Харкова. Молодь ушанувала хвилиною мовчання пам’ять мільйонів євреїв, безвинно вбитих протягом Другої світової війни.

Теми лекцій до проєкту Основи волонтерства в інклюзивному освітньому середовищі (1).pdf

26 січня 2021 року відбудеться третій вебінар із серії “Якісна дошкільна освіта в Україні” . Під час заходу представники Українського інституту розвитку освіти (УІРО) та Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розкажуть про простір, умеблювання й практики повсякденного догляду для дошкільнят за методикою ECERS-3.

Дата: 26 січня, 14:00-16:00.

Онлайн-трансляція: на Facebook-сторінках МОН та Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

Попередня реєстрація не потрібна. Запитання до спікерів можна залишити у коментарях.

Спікери:

Ольга Косенчук, начальниця відділу дошкільної і початкової освіти, УІРО;

Соломія Бойкович, експертка з дошкільної освіти, Команда підтримки реформ МОН.

Ключові питання, що будуть висвітлені під час третього вебінару:

Підшкала ECERS-3 “Простір і вмеблювання” та параметри, які вона містить: якими мають бути внутрішній простір, умеблювання для догляду, гри і навчання, облаштування групового простору для гри і навчання, місця для усамітнення, візуальне оформлення простору, пов’язане з дітьми, простір та обладнання для розвитку великої моторики.

Підшкала ECERS-3 “Повсякденні практики особистого догляду” та відповідні параметри: як мають забезпечуватись споживання їжі, туалетно-гігієнічні процедури, здоров’язбережувальні практики та безпека.

Практичні поради для педагогів із застосування ECERS-3, її параметрів та індикаторів у освітньому процесі.

Наступні вебінари відбудуться у лютому 2021 року.

Серія вебінарів організована Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Заходи створено за підтримки ЮНІСЕФ Україна та проєкту “Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні”, що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Європейським центром ім. Вергеланда.


Заходи організовано за участі Команди підтримки реформ МОН у межах проєкту “Українська архітектура реформ”. Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор).

#ДошкільнаОсвіта



У рамках проєкту "Арт-терапевтична майстерня для дітей та підлітків із аутизмом"  планується підготовка сертифікованої волонтерської команди для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами з числа науково-педагогічних, педагогічних працівників й здобувачів вищої освіти академії.


Підготовка проводитиметься онлайн і розпочнеться у лютому 2021 р. 


Cписки бажаючих взяти участь чекаємо на пошту -international.department.hgpa@gmail.com.



Конкурс «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ДАНИНА МОДІ ЧИ ЖИТТЄВА НЕОБХІДНІСТЬ?» створений для творчих та активних здобувачів освіти, які бажають покреативити на задану тему.


Умова конкурсу:

створити коротке відео за заданими параметрами, у якому висвітлюється необхідність та важливість питань дотримання академічної доброчесності.


Вимоги до відео:

горизонтальна орієнтація;

тривалість відео до 1 хв;

зміст довільної форми (у межах теми);

вітається креативність.

Роботи на конкурс приймаються до 15 лютого 2021 року.

Пошта для надсилання робіт: kafedra_pedagogiki_@ukr.net

Оголошення.pdf

Булько Ірина, стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Спеціальна освіта" (ІІ місце)!


Учасниця Всеукраїнського науково-практичного форуму студентів "Розвиток спеціальної освіти: студентський формат. 

Нагароджена Сертифікатом, який засвідчує отримання стипендії Харківського міського голови "Обдарованість" у 2020/2021 навчальному році. 


Вітаємо Ірину з перемогою та бажаємо творчих успіхів та наснаги у подальшому навчанні!!!


На сьогодні академія співпрацює із 13 закладами вищої освіти, науковими установами, фондами Республіки Білорусь, Словаччини, Польщі, Латвії, США, Фінляндії, Англії, Італії, Казахстану. 

2 березня 2020 р. суб’єкти освітнього процесу академії приєдналися до Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (шляхом підписання Протоколу про приєднання до Меморандуму про створення то розвиток Усеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet). 

2020 року науково-педагогічні, педагогічні працівники й здобувачі вищої освіти взяли участь у низці міжнародних заходів співпраці. 

Спільно з партнерською організацією БО "БФ "Дон Калабрія Україна" та Istituto Don Calabria, Italia, 2020 року було організовано і проведено інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» із залученням іноземних фахівців провідних ЗВО та реабілітаційних установ Італії. Курс розраховано на 1 кредит ECTS. 346 науковопедагогічних, педагогічних працівників та здобувачів освіти академії успішно завершили курс та отримали відповідні сертифікати. 

2020 року в академії реалізується право на внутрішню академічну мобільність на основі договірної співпраці із закладами вищої освіти України 

Онлайн-збірка "Міжнародна діяльність кафедр академії за 2020 рік" 


Онлайн звіт кафедр 2020.pdf

УВАГА!

Запрошуємо випускників закладів освіти на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ,

що відбудеться

12 лютого 2021 року о 15:00 у форматі онлайн.

У програмі заходу передбачено онлайн-консультування абітурієнтів та батьків.

Трансляція прямого ефіру буде в соціальній мережі Інстаграм на офіційній сторінці приймальної комісії –

@prijmalna.komisiahgpa





З 8 по 24 січня навчання проходить дистанційно!




Нехай наступаючий Новий рік принесе тільки щастя, удачу і позитив! Бажаємо сталевого здоров'я, море щирих посмішок і безмежної любові! Нехай це чудове свято буде повно приємних сюрпризів! 




Новорічні привітання з Новим 2021 роком! 


Академії 100 років! 

Онлайн - концерт до 100-річчя Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Комунальному закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради – одному із найстаріших педагогічних закладів вищої освіти України, у 2020 році виповнилося 100 років. За цей час навчальний заклад виріс з 3-річних педагогічних курсів імені Григорія Савича Сковороди до сучасного потужного освітнього центру Слобожанщини який готує висококваліфікованих, конкурентоспроможних професіоналів освітянської ниви. 





Випуск магістрів 2020! 

Онлайн репортаж до випуску здобувачів вищої освіти ХГПА 2020 року! 

НОВІ МІСЦЯ В ДИТСАДКАХ, КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ТА БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: МОН ПРЕЗЕНТУЄ ДЕСЯТЬ ОСНОВНИХ ПОДІЙ У ДОШКІЛЛІ У 2020 РОЦІ

https://mon.gov.ua/ua/news/novi-miscya-u-ditsadkah-koncepciya-rozvitku-ta-bazovij-komponent-doshkilnoyi-osviti-mon-prezentuye-desyat-osnovnih-podij-u-doshkilli-u-2020-roci?fbclid=IwAR39OgerlgKgHeSRli4m9wmcR_LoQr2x60bPOZrqkBPx7Vo9EBaJ1ocQdi8


Друзі, разом із гіпермаркетом "Ашан", Громадська організація "ЕММАУС" ініціювали благодійну акцію "Я на відстані, але з тобою".

Ми вдячні організаторам та нашим партерам БО БФ "Дон Калабрія Україна" за можливість долучитися до надзвичайної події, яка проходила 5-6 грудня 2020року.

Студенти факультету дошкільної і спеціальної освіти та історії, приймали активну участь в благодійній акції, роздавали листівки, інформували відвідувачів на вході до супермаркету, яким чином кожен з них може долучитися до збору продуктів малозабезпеченим сім'ям , самотнім людям похилого віку та людям з інвалідністю. 

P/S Приєднуйтесь до нашої волонтерської команди Харківської гуманітарно-педагогічної академії! Координатор команди  Гладун Тетяна Олександрівна.


8 грудня 2020 року відбудеться перший вебінар із серії “Якісна дошкільна освіта в Україні”. Під час заходу представники Українського інституту розвитку освіти (УІРО) та Команди підтримки реформ Міністерства освіти і науки України розкажуть про міжнародні критерії якості дошкільної освіти та дослідження за методикою ECERS-3.

Дата: 8 грудня, 14:00-16:00.

Онлайн-трансляція: на Facebook-сторінках Міністерство освіти і науки України та Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

Попередня реєстрація не потрібна. Запитання до спікерів можна залишити у коментарях.

Спікери:

Роман Шиян, заступник керівника Команди підтримки реформ МОН;

Ольга Косенчук, начальниця відділу дошкільної і початкової освіти, УІРО;

Соломія Бойкович, експертка з дошкільної освіти, Команда підтримки реформ МОН.

Захід модеруватиме Наталія Софій, перша заступниця директора Українського інституту розвитку освіти.

Ключові питання, що будуть висвітлені під час першого вебінару:

Міжнародне дослідження “Критерії якості дошкільної освіти”;

Методика з оцінювання дошкільного освітнього середовища ECERS – міжнародний досвід;

Дослідження якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за методикою ECERS-3 в Україні: мета і плани.

Наступні вебінари відбудуться 15 грудня 2020 року, а також у січні-лютому 2021 року.

Серія вебінарів організована Міністерством освіти і науки України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Командою підтримки реформ МОН. Заходи створено за підтримки UNICEF Ukraine та проєкту “Підтримка реформи дошкільної освіти в Україні”, що реалізується у межах Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Європейським центром ім. Вергеланда.

Заходи організовано за участі Команди підтримки реформ МОН у межах проєкту “Українська архітектура реформ”. Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор).

#ДошкільнаОсвіта

Друзі, разом із гіпермаркетом Ашан громадська організація "ЕММАУС" ініціювали благодійну акцію «Я на відстані, але з тобою».

Подія спрямована на підтримку продуктами малозабезпечених сімей, самотніх людей похилого віку та людей з інвалідністю.

Акція відбудеться 4, 5 та 6 грудня в гіпермаркетах Ашан у Харкові (вул. Тарасівська, 3, Героїв Праці, 7).

Потрібні уважні, чуйні та привітні волонтери й волонтерки, які  працюватимуть у 3 зміни.

- І зміна с 9.30 до 14.00

- ІІ зміна с 14.00 до 18.00

- ІІІ зміна с 18.00 до 22.00

Обов’язки волонтерів:

1. Роздача листівок та інформування людей на вході до супермаркету.

2. Збір продуктів та видача стікерів на знак вдячності.

3. Сортування продуктів по закінченню акції.

Для себе можна вибрати будь-який день, зміну і обов’язки. 

Якщо Ви мрієте подарувати новорічне чудо людям, котрі цього потребують, чекаємо на Вас! 

Записатися й отримати додаткову інформацію можна у Гладун Тетяни Олександрівни (096-782-52-20)

Семестровий контроль

Семестровий контроль.pdf

Графік проведення заліків

Графік проведення заліків.pdf

Графік проведення екзаменів

Графік проведення екзаменів.pdf




Любі студенти! Вітаємо Вас зі святом! 

У всі часи, студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але охочим до знань! Бажаємо вам удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров'я.  Щоб знання давалися вам вільно і легко, і щоб ви змогли реалізувати себе у подальшому житті! Мрійте, робіть світ краще - і самі станьте щасливим!

     

11 листопада 2020  платформі zoom відбувся он-лайн майстер-клас    Ірини Проненко, магістра психології, фахівця з управління персоналом, тренера центру управлінського консалтингу "Софія", координатора школи "HR-Generalist + IT-recruiting" на тему: "Як молодому спеціалісту отримати першу роботу?".

Координатор заходу - старший викладач кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук Наталія Пилипенко.



Новий Розділ на нашому  сайті 


Міністерство освіти і науки України підготувало та пропонує для громадського обговорення Базовий компонент дошкільної освіти (далі – Базовий компонент).

Базовий компонент є державним стандартом освіти, що містить норми і положення, які визначають державні вимоги до рівня розвиненості, освіченості та вихованості дитини дошкільного віку (6 (7) років). У ньому зазначаються умови, за яких стає досяжним належний рівень освіти дитини старшого дошкільного віку.

Проєкт акта розроблено відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 18.11.19 №40306/2/1-19 до Указу Президента України від 08.11.19 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави», Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік та з метою забезпечення єдності та наступності процесу реформування дошкільної та початкової освіти.

Зауваження та пропозиції до проєкту пропонується направляти до 26 листопада 2020 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481-32-00, e-mail: domon@mon.gov.ua (Нерянова Світлана Іванівна, начальник відділу дошкільної освіти головного управління дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).


Дякуємо Юлії Володимирівні і всім за співпрацю!


Все починається з добра... Саме таку назву мав сьогодні бінарний урок. 

(дошкільна педагогіка + дошкільна лінгводидактика) зі студентами ( 311 д та 211 д) 

Дівчата працювали по підгрупам, виконуючі цікаві завдання! 


11 листопада 2020 о 15:00 на платформі zoom відбудеться он-лайн майстер-клас Ірини Проненко, магістра психології, фахівця з управління персоналом, тренера центру управлінського консалтингу "Софія", координатора школи "HR-Generalist + IT-recruiting" на тему: "Як молодому спеціалісту отримати першу роботу?".

Координатор заходу - старший викладач кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук Наталія Пилипенко.

Ссилку на доступ до заходу буде надано додатково.

Запрошуємо до участі здобувачів освіти (бакалаврів, магістрів) та викладачів факультету Дошкільної і спеціальної освіти та історії!!!

Майстер-клас відбудеться в ZOOM. 

Підключайтесь за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/4985925876

Ідентифікатор конференціїї: 498 592 5876        Код доступу: dT3Tp9




Запальне привітання зі 100 - річчям Академії від наших веселих дівчат з 411СО Кафедри корекційної освіти та спеціальної психології ! 


411СО до 100-річчя.mp4


Закінчився перший блок інтегрованого курсу онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» для здобувачів освіти та  науково-педагогічних працівників нашої академії, що проводиться з підтримкою  Area Sociale e Formativa - Istituto don Calabria (Італія).

Викладачі та здобувачі освіти нашого факультету є також активними учасниками і дуже вдячні Mrs. Beatrice Brugnoli, професору педагогічного факультету Університету Верони, керівнику відділу охорони здоров’я зовнішнього відділення реабілітації (Rehabilitation External Unit), за змістовне навчання та досвід Італійських колег в начанні дітей з ООП.


Дякуємо нашим партнерам БО БФ "Дон Калабрія Україна" за організацію курсу.


31 жовтня 2020

26 жовтня 2020 року для здобувачів освіти зі спеціальності 032 Історія та археологія, в рамках освітнього компоненту «Археологія» (викладач Квітковський В.І.), відбулася лекція спеціаліста з хіміко-технологічних досліджень текстилю та шкіри, питань консервації та реставрації археологічної органіки Крупи Тетяни Миколаївни – завідувачки Міжнародною науково-дослідною лабораторією "YMAI" Margulan Centre Павлодарського педагогічного університету (Республіка Казахстан), викладачки курсів з консервації в археології та музеєзнавства в Павлодарському педагогічному університеті.

Тема лекції: «Введення до питань польових методик і забезпечення збереженості археологічних артефактів».

Лекція відбулася на платформі Zoom


26 жовтня 2020

Розширене засідання Мережі міжнародного співробітництва та академічної мобільності:

Порядок денний:

1. Перебіг інтегрованого курсу онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» із залученням іноземних фахівців Istituto Don Calabria, Italia. 

Відео запис - https://www.youtube.com/watch?v=7eDm0aNm-K0&t=630s

2. Святкування Міжнародного Дня Erasmus+ 2020. 


3. Реалізація права здобувачів освіти академії на внутрішню академічну мобільність у 2020-2021 н.р. 


 


20 жовтня 2020

Увага!

 Шановні викладачі та здобувачі вищої освіти! 

з 15 жовтня по 15 листопада ми навчаємося дистанційно!

Навчання відбуватиметься із застосуванням ZOOM, Google-MEET, закритих Онлайн-кімнат Facebook.

Завдання, матеріали лекцій - будуть розташовуватися викладачами в Google- класах по дисциплінах. 

Слідкуйте за новинами на сайті саме вашої кафедри та подбайте про своє здоров'я та ваших близьких!

Інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» Istituto Don Calabria (Італія) , організований нашими партнерами  БО БФ "Дон Калабрия Украина" .

Лекція Beatrice Brugnoli "Особливості функціонування біопсихосоціальної моделі при роботі з дітьми з інвалідністю".

Серед слухачів викладачі та студенти Харківської Гуманітарно-педагогічної академії. Всього 341 учасник.

Висловлюємо щиру подяку колегам Area Sociale e Formativa - Istituto don Calabria (https://www.facebook.com/areasocialeformdonca/) за організацію!!!

Mrs. Beatrice Brugnoli з 1997 року працює в Багатофункціональному центрі Дон Калабрія (Don Calabria Multifunctional Center) на посаді керівника сектору розвитку, займаючись проблемами інклюзії та, зокрема, альтернативним допоміжним спілкуванням. Із 2018 року вона є керівником відділу охорони здоров’я зовнішнього відділення реабілітації (Rehabilitation External Unit).

#ХГПА #ХГПАХарків #інклюзія #інклюзивнаосвіта


До Міжнародного дня людей похилого віку

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, людей с інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Студенти нашого факультету підготували солодкі подарунки та листівки з побажаннями для людей похилого віку (Немишленського територіального центру м. Харкова).

Вітаємо Бреславську Ірину з перемогою

у районному етапі міського конкурсу "Молода людина року 2020"!

дошколята.mp4

Шановні колеги , 

працівники дошкільної освіти!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем  дошкілля!




27 вересня 2020

16 вересня, в Харківському історичному музеї імені Н.Ф. Сумцова розпочала роботу виставка «Алани, болгари, хозари?». Виставка присвячена 120-річчю відкриття салтівської культури.

На виставці були відмічені викладачі, які також є археологами-дослідниками Салтівської культури ,кафедри Історії та суспільно-економічних дисциплін Свистун Г.Є. та Квітковський В.І.

В рамках щорічного фестивалю Inclusion Fest - студенти групи 111 СО кафедри Корекційної освіти та спеціальної психології прийняли участь в інклюзивній екскурсії «Прогулянка садом Шевченко», дізналися про історію міста та участь видатних діячів культури в ній. 

Посвята першого курсу кафедри Корекційної освіти та спеціальної психології

Посвята першого курсу кафедри Історії та суспільно-економічних дисциплін


Студентки кафедри корекційної освіти та спеціальної психології пройшли в 10-ку найкращих проектів "Інноваційна програма для молоді UPSHIFT", наразі проходить навчання з менторами і далі 5 кращих проектів будуть реалізовані, командою з 5 учасників. ПРОЕКТ "LInclusionLearning.E-Hub" - онлайн проект для осіб з аутизмом.


25 серпня 2020

Важливо, що вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Ті, хто відмовляться від рекомендації або не виконають вимоги до зарахування у визначені терміни, не отримають бюджетне місце 2020 року. У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 27 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Усі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. У разі отримання рекомендації на контракт напроти таких заяв статус зміниться на: «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати.

ЗАЛИШИЛОСЯ МЕНШЕ ДВОХ ДІБ ДО ЗАВЕРШЕННЯ ПРИЙОМУ Е-ЗАЯВ НА ВСТУП ДО ВИШІВ

22 серпня, у суботу о 18:00 завершується прийом електронних заяв вступників на бакалавра та магістра.

.Вже на наступний день, 23 серпня, усім вступникам необхідно буде перевірити статус своїх заяв у персональному кабінеті. 

У конкурсному відборі братимуть участь тільки ті заяви, статус яких: 

«Допущено до конкурсу» – для заяв, що подані на бюджет; 

«Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)» – для заяв виключно на контракт. 

Якщо до кінця 23 серпня певна заява вступника не матиме такого статусу, то йому треба терміново звернутися до приймальної комісії вишу. 

27 серпня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення. Навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування».

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/zalishilosya-menshe-dvoh-dib-do-zavershennya-prijomu-e-zayav-na-vstup-do-vishiv

     



     Розпочато роботу приймальної комісії на перший курс бакалаврату на основі повної загальної середньої освіти, на спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 016 Спеціальна освіта, 032 Історія та археологія.

       Строки прийому заяв: з 13 серпня 2020 до 22 серпня 2020 року .

                                            Чекаємо  саме на тебе!


Дізнатися найголовніше про вступ 2020!