Сторінка психолога

До Всеукраїнського дня психічного здоров'я з педагогічним колективом закладу, було проведено тренінг" Психічне здоров'я. Як його зберегти?"

Проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу "Не булінгуй-товаришуй"

До Дня здоров'я з учнями початкової школи було проведено Годину спілкування "Подорож в країну здоров'я"

Завершення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". В нашому закладі ця акція почалася з 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством. Акція проводилася з метою привернути увагу учнівської молоді до проблем насильства, ВІЛ/СНІД та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків. Під час акції було проведено інформаційно-просвітницькі бесіди, виховні години, тренінги, тестування школярів, перегляд презентацій, відеороликів, виготовлення плакатів та малюнків.

З учнями 1, 5, 6 класів проведення годин спілкування на тему: "20 листопада - Всесвітній день прав дітей" та "21 листопада - День гідності та свободи"


Проведення заходів до Міжнародного дня толерантності!

З учнями переглядали презентації, відеоролики про доброту, терпіння та порозуміння. Знайомились з лепбуком "Толерантність врятує світ". Брали участь в тренінгах "Вчимося толерантному спілкуванню", "Зробимо світ кращим". Учні початкових класів малювали малюнки та переглядали мультфільми про добро та повагу. Учні школи брали участь у анкетуванні та тестуванні. Проводили акцію "Долонька щастя".

Проведення в закладі Всесвітнього дня доброти з учнями 1-8 класів. Учні взяли участь у перегляді презентацій "Даруй добро", "Доброта - це частина нас", відео-кліпів " Твори добро", "Людина починається з тебе". Малювали малюнки на тему: "Доброта та дружба". Брали участь в іграх "Відкриваємо серце", "Кошик добра". Виготовлення фотобутафорій, складали "Дерево добрих справ", "Вежу любові".


Зворушливий анімаційний фільм про дружбу та добро.


Перегляд з учнями 8,9,10,11 класів відеофільмів та презентацій з профілактики булінгу.


З учнями 6 класу провели годину спілкування "Протидія булінгу в дитячому середовищі"


Учні 7 класу взяли участь у тренінгу "Стоп - булінг"

Малюнки учнів 3 класу на тему: "Зупинимо булінг разом"


З учнями 5 класу провели акцію: "Ми -дружня шкільна родина"


Малюнки учнів на тему булінг

Поради батькам

У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину діти залишаються вдома. Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?

І тепер завдання батьків ускладнюється ще й тим, що під час карантину категорично не рекомендується бувати в місцях скупчення людей і користуватися громадським транспортом.

Насправді ж можливостей для занять з дитиною під час карантину насправді досить багато.

Не забувайте, що це карантин, а не канікули. Слід пам'ятати, що до школи і навчання незабаром дітям доведеться повернутися. Тому, школярам треба приділяти час й завданням, які потрібно виконати під час карантину, які будуть розміщені на сайтах навчальних закладів.

Крім того, навчальний процес вдома пройде корисніше, якщо ви знайдете для дитини в інтернеті відеоуроки з цікавою інформацією з пройденого матеріалу на освітніх ресурсах або документальні фільми, які розширять знання дитини в рамках шкільної програми.

Якщо дитина сидить вдома, також можна придумати для неї масу розваг:

Ø читання книг. Домовтеся з дитиною, що за час карантину він прочитає книгу, яку сам вибере. Але не змушуйте його. Пропонуйте читати кожен день, але з наступною "винагородою": "Ти зараз почитай стільки-то сторінок, а потім ми з тобою пограємо в гру";

Ø настільні ігри. Знайдіть час пограти з дитиною в його улюблену настільну гру;

Ø заняття творчістю. В інтернеті можна знайти майстер-класи з хенд-мейду. Спектр їх величезний: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів і т.д .

Ø Хатні справи. Попросіть Вашу дитину прибрати свою кімнату. Зробіть це у формі гри. Так привчите малечу до порядку.

Ø колаж бажань з вирізок старих журналів. Це, по-перше, буде цікаво дитині, по-друге, займе його на тривалий час, по-третє, дозволить вам дізнатися багато чого про його внутрішній світ;

Діти підліткового віку, як правило, самі себе розважають. У підлітків є свої чати в соціальних мережах, в яких вони спілкуються з друзями. Важливо лише встановити ліміт на відвідування інтернету.

Навчіть дітей, які самі залишаються вдома на тривалий час, правилам безпечної поведінки та залиште біля телефону повний список потрібних номерів (мобільні батьків бабусі, дідуся чи екстреної допомоги ), щоб у разі необхідності дитина знала, куди їй телефонувати.