Arvisura SEO keresőoptimalizálás
A Kereső-eszköz optimalizálás új távlatai
Mint azt ma már minden weboldal tulajdonos tudja, a Google honlap-keresőoptimalizálás (angol szóval Search Engine Optimization, SEO = keresőmotor optimalizálás vagy inkább kesesőeszköz optimalizálás) nem titkolt célja nyilván az, hogy valamely előre meghatározott kifejezésre történő internetes keres során egy adott honlap minél jobb helyre kerüljön a találati listán. Az élre kerülő oldalakat többen találják meg kulcsszavas kereséssel, így ez nagyobb látogatottságot, az üzleti célú oldalak tulajdonosai számára pedig nagyobb hasznot eredményez.
Az oldalak hatalmas kínálatából azonban legtöbbször csupán a lista élén szereplőket hívják le a kereső emberek: ha elégséges információt találunk, akkor nem keresnek tovább - így aztán nem is találják meg a mi oldalunkat, ha nincs a topon.
Éppen ezért grandiózus jelentősége van annak, hogy egy adott weboldal hol szerepel a találati listán: minél inkább az élen van, annál nagyobb a reális esély arra, hogy rátalálnak. Merthogy aki keres, az talál - de nem mindegy, hogy mit.
Mint munkafolyamat a Google SEO lényegében két részből áll; az első magára a célba vett honlapra irányul: az on-site munka során a kiválasztott weblapot arra nézve optimalizáljuk, hogy kulcsszavai tekintetében a Google előresorolhatónak értékelje; a második off-site munkafázisban a céloldalt külső webtámogatásban részesítjük (leegyszerűsítve ezt nevezzük a voltaképpeni linképítésnek) abból a célból, hogy a kiépülő link hálózat révén az oldal internetes megtalálhatósága növekedjen, és ezzel a Nagy Kereső részéről előbbre sorolható legyen az ilyen támogatói webháttérrel nem rendelkező szájtokhoz képest.
Arvisura-SEO a Google Penguin 2.0 algorithm update után
A Google újabban élesített algoritmus-frissítései (Panda, Pingvin 1.0 és 2.0 update) a tartalmú alapú, kreatív keresőoptimalizálás-linképítés eljárásait részesítik előnyben - a mechanikus ipari módszereket viszont szigorúan büntetik - hátrasorolással és kitiltással a találati listákról.
Ez tette szükségessé a keresőoptimalizálás új módszertanának a kidolgozását - ennek lett a neve Arvisura.
Az Arvisura alapú SEO elmélete és gyakorlata (ezek Arvisura Transzmutáció és Metatézis néven ismertek) lényegében a tartalmi alapú honlapoptimalizálás stratégiáját és taktikáját képezi, ezek tudományos leírását az Arvisurák Tanításának nevezik.
Az Arvisura szanszkirz eredetű szó és a védikus tanításban annak a tézisnek a neve, amely szerint bármilyen dolog (tárgy, jelenség, képzet, helyzet) alkalmas arra, hogy az valamely más dolog jellegzetessége rálényegüljön. Mindezt Dr. Kállay O.Béla, az elmélet továbbfejlesztője részletesen leírja Az Arvisura és az Ayurvéda filozófiája c. alapművében.
A linképítő Google keresőoptimalizálás kulcsszavai az arvisura-tankönyvben, amelynek tartalmát kivonatosan itt ismertetem: linképítő keresőoptimalizálás és arvisura
A cikk témája: Keresőoptimalizálás és linképítés. A HATÉKONY Google-kereső optimalizálás új fejlesztésű elmélete és gyakorlata: a Seo-Arvisura: kreatív, komplex weboldal optimalizálás a Pingvin 2.0 utáni időszakban. Honlap optimalizálásban és keresőbarát weboldal készítésben jó vagyok! Keress a Gugliban! Keress arra, hogy honlapoptimalizálás vagy seo google linképítés
Agorafóbia és Pánikbetegség
Új Seo-optimalizációs projekt
Tartalommarketing és télikertépítés
Az itt ajánlott weblap keresőmarketing célokat szolgál, hogy a télikertes témát releváns tartalmi jegyek mentén fejtse ki. A weboldal kulcsszavai és keresőkifejezései: Télikert tervezés, építés - télikertgyártás, tartalmi alapú növény-marketing